Login lub e-mail Hasło   

Marcin Stezowski
Wcześniejsze wpisy
Marcin Stezowski:   "Nic józ nie otpowiem na temat błędów ortograficznych otpowiedziałem na to powyżej, wiem co chciałem przekazac w artykule przezemnie wystawionym Muffinka zemnom sie zgadza skupcie sie na tym co ona pisze potwierdzając moją teorie zawartom w artykule i oczekuje pytan na ten temat. Dz.. " do artykułu Otpowiedz na najwiękrze pytanie.  (15/04/2009)
Marcin Stezowski:   "Muffinka>> zrozumiałaś mój artykuł, wiem to bo rozumiem co napisałaś racjonalnie wytłumaczyłaś mi że wież o co mi chodzi ,,słowa, nazwy czy symbole i gesty,, to w skrócie tego co napisałaś to nasz sposób myślenia przez nas wymyślony czyli nie prawdziwy bez znaczenia bo prawdy nie da sie określić bo jak. Dalej nie da sie rozmyślac w tym artykule jest to do czego doży rozmyślanie odpowi ..." do artykułu Otpowiedz na najwiękrze pytanie.  (13/04/2009)
Marcin Stezowski:   "Bartłomiej sugerujeż, że inteligencjia to jest to co uczom w szkole czyli np: jak napisze ,,ó,, czy ,,u,, to siwiatrzy to otym czy jestem inteligentny takie jest znaczenie dla tego słowa, inaczej wieżysz w boga naprzykłat jak tak to tylko dlatego, że jak nic niewiedząc po urodzeniu tak ci wmawiano jak by inaczej to byś inaczej mysilał. Szkoła niebede sie rospisywał na ten temat ale jeden przykład ..." do artykułu Otpowiedz na najwiękrze pytanie.  (13/04/2009)
Marcin Stezowski:   "Nie chwale sie czy żale ani jakie kolwiek z tych uczuc bo i nanie racjionalne mam wytłumaczenie, a one co mi dajom że coś czuje jak jestem dumny itp... czuc można bul i tyle a uczucia puste słowo jak wiele innych zmysilonych bez znaczenia." do artykułu Otpowiedz na najwiękrze pytanie.  (13/04/2009)
Marcin Stezowski:   "błędy som racjia poprawie skutek skopiowania, a z drugiej strony grud to treśc nie ortografia która jest wymyślona w sensie zadużo niepoczebnych bez sensu zasad i dotego zmysilonych a my z pokolenia na pokolenie powtażamy. Zrozumiec mój artykuł ciężko wiem ale jeszcze gożej wyrazic zwłaszcza pisownią to co mysile, w skrucie mam rade dla czytających >>przeczytaj kilka razy nie stwierdzaj że to bez sensu tylko staraj sie zrozumiec bo taka jest nasza żeczywistośc." do artykułu Otpowiedz na najwiękrze pytanie.  (13/04/2009)
Marcin Stezowski:   Nowy artykuł Otpowiedz na najwiękrze pytanie  (12/04/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: 85przybysz
Ranga:
Ost. logowanie: 29/04/2009
Zarejestrowano: 12/04/2009

Statystyki
Punkty: 1.889
Wyświetlenia artykułów: 1.670
Odwiedziny profilu: 1.642
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska