Login lub e-mail Hasło   

Studium nad autentycznością piktogramów

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.paranormalne.pl/index.php?aut(...)e&id=34
Studium nad autentycznością piktogramów o piktogramach.. GDZIE: Każdy kontynent poza Antarktydą KIEDY: Raporty wskazują, że powstało 298 piktogramów przed 1980...
Wyświetlenia: 9.178 Zamieszczono 25/02/2007
Studium nad autentycznością piktogramów

o piktogramach..

GDZIE:
Każdy kontynent poza Antarktydą

KIEDY: Raporty wskazują, że powstało 298 piktogramów przed 1980 rokiem włączając w to 25 kręgów w zbożu przed 1940 rokiem. Łącznie do dnia dzisiejszego powstało 2000 formacji. Jakkolwiek pewne informacje wskazują, że fenomen ten występował także w czasach prehistorycznych o czym świadczą np. rysunki skalne.

ŚWIADKOWIE POWSTAWANIA PIKTOGRAMÓW: Co najmniej 25 osób

JAK: Kiedy zbożowe kręgi stały się całymi formacjami po 1980 roku wszelkie wytłumaczenia jakoby zjawiska te były tworem naturalnym np. związanym z fenomentami pogodowymi zostały rozwiane.

W CZYM: W większości w zbożach (pszenica, żyto itp), w roślinach oleistych, w jęczmieniu, w kukurydzy, fasoli, ziemniakach, truskawkach, burakach cukrowych, słonecznikach, ryżu, trawie a nawet wśród drzew i na lodzie / śniegu.

NAJWIĘKSZE: Obszaru dwóch boisk piłkarskich

NAJDŁUŻSZE: 1,25 km
Powyższa roślina pochodzi z piktogramu, nie jest możliwe takie jej "zgięcie" bez złamania. Jest to naturalne zjawisko występujące we wszystkich piktogramach. Rodzaj energii który formuje w taki sposób kłosy, łodygi itp.Dziury w węzłach łodyg często znajdowane wewnątrz piktogramów ale nigdy poza nimi powstałe na skutek oddziaływania prawdopodobnie energii mikrofalowejKiedy piktogram pojawia się wśród młodych upraw gdzie łodygi wziąż się formują, nawet jeśli zachodzi fotosynteza, gdzie rośliny które nie są złamane podnoszą się i nadal rosną to rozwijający się zarodek nie rośnie tak jak powinien i daje słabe plony.Mikroskopijne kulki żelaza są znajdowne w ziemi i na roślinach w obszarach piktogramów. Żelazo to mogło być stopione aby uformować takie oto sfery, co wymaga temperatury, która spaliłaby rośliny
Często zawiłe układy położonych kłosów są po prostu dalekie od umiejętnośći manipulacji zbożem w wyniku działania ludzi. Czastem zboża są położone wielowarstwowo z różnym wzorem na każdej warstwie.Spora liczba pojedyńczych kłosów zboża kładzionych przez ludzi z walcami czy deskami zostaje pominięta lub podnosi się. Często też można zaobserwować jak inne rośliny wyrastają z pod położonej przez ludzi warstwy zboża jak ten kwiatek.Skomplikowane sploty gniazd to coś czego ludzie nie potrafią zrobić z roślinami, sa czymś normalnym w piktogramachGeometria używana w wielu piktogramach może być tak złożona, że rozplanowanie ekipy i sprzętu zajęłoby dni potencjalnej ekipie tworzącej piktogram a tymczasem piktogramy są odkrywane zwykle nad ranem po kilku godzinach ciemności w letnie noce.
Formacje są dostosowywane do pochyłości terenu w taki sposób, że z powietrza wyglądają zawsze perfekcyjnie geometrycznie (bez względu na wzniesienia, spadki, wahania terenu). Perfekcyjne równoboczne trójkąty mogą być rysowane na powyższym piktogramie począwszy od trzech okręgów umieszczonych najbliżej środka aż po ostatnie okręgi na ramionach tej formacji.Niektóre sposoby położenia kłosów dają wrażenie trójwymiarowości w słoneczne pogodne dni.Linie na powyższej formacji mają tylko 15cm szerokości. Są o wiele zbyt wąskie aby mógł przechadzać się nimi człowiek.Powyższa formacja została zrobiona w procesie "wypunktowywania" takim jaki używany jest podczas druku fotografii. Odrzuca to możliwość stworzenia przez ludzkie ręce tym bardziej że piktogram ten zawiera też cienie a poddany rozmyciu w programie graficznym (gaussian blur) przedstwia doskonale obraz twarzy.Czasem piktogramy stanowią odpowiedzi na prośby. Ten wzór origami pojawił się po tym jak japońska grupa podczas medytacji zapytała o symbol który mogliby rozpoznać.Rodzaj ludzki ma tendencję do myślenia że jest wyjątkowy. Przedstawiamy siebie jako unikalnych pod względem moralnym, kulturowym czy intelektualnym. Jednak gdybyśmy mogli odnaleźć sygnał z innego systemu gwiezdnego, od innych myślących istot szybko okazałoby się, że nic z powyższych prawdą nie jest.
- Paul HorowitzSporo piktogramów pojawia się zaraz przy dobrze uczęszczanych drogach, w miejscach publicznych gdzie duża jest aktywnośc ludzi. Ten powyższy otacza skrzyżowanie.Niektóre formacje pokazują się też w dobrze strzeżonych miejscach. Ten powyższy pojawił się poza wysokim murem posiadłości Andrew Lloyda. Strażnicy nie zauważyli nikogo a czujniki ruchu nie wykryły niczego.Ta formacja pojawiła się ma polu soji. Ponieważ to obszar naturalny, nie ma żadnych ścieżek dojścia (dla ludzi czy traktorów), dlatego nie ma sposobu aby dostać się do środka bez pozostawienia za sobą ścieżki.Insekty zostały zaskoczone... w piktogramach są one znajdywane przyklejone do roślinManifestacje energetyczne są widywane gołym okiem, czasem niesamowite efekty świetlne ukazują się też na zdjęciach.Elektroniczny i magnetyczny sprzęt często zawodzi, baterie wyczerpują się nadzwyczaj szybko w obrębie formacji - piktogramów. Kamera która wykonała nagranie powyższego piktogramu zepsuła się i nie nadawała się do naprawy.

Tłumaczenie: Eurycide
źródło: http://theconversation.org/booklet2.html

Podobne artykuły


13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 10534
27
komentarze: 16 | wyświetlenia: 12551
22
komentarze: 58 | wyświetlenia: 3271
19
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1934
19
komentarze: 21 | wyświetlenia: 2758
14
komentarze: 36 | wyświetlenia: 9671
28
komentarze: 37 | wyświetlenia: 62808
23
komentarze: 9 | wyświetlenia: 24012
21
komentarze: 15 | wyświetlenia: 53677
16
komentarze: 6 | wyświetlenia: 20961
16
komentarze: 17 | wyświetlenia: 24923
15
komentarze: 12 | wyświetlenia: 28323
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 19740
12
komentarze: 7 | wyświetlenia: 26126
 
Autor
Dodał do zasobów: paranormalne.pl
Artykuł
Dodatkowe informacje  zibi,  25/10/2007

Nie wszystki ale znaczna część predstawionych piktogramów odzwierciedla symbolicznie fraktelno-wirową naturę ciała.
Piktogramy te niosą następujący przekaz:
Ziemianie obudźcie się. Oprócz ciała fizycznego istnieje fizyczny duch. Ciało i duch tworzą jedność. Otwórzcie się na ducha. To pomoże wam zrozumieć kim jesteście a wtedy skończą się wasze kłopoty.

Pozdrawiam.

  ,  21/11/2008

Zibi, szkoda, że się tak rzadko wypowiadasz, bo myślę, że Ty masz dużo mądrych rzeczy do powiedzenia. Pozdrawiam.

Takie piękne te obrazki i sporo idealnie fraktalnych na pierwszy rzut okiem. W starych księgach, puranach bodaj, pisze, że robią takie malowidła na Ziemi, na piasku lub w trawach albo zbożu istoty żyjące wysoko w atmosferze o dyskoidalnych kształtach. Istoty te są zwykle niewidzialne dla ludzkiego oka i muszą się specjalnie wysilić aby się komuś pokazać. Ciekawa taka stara mitologia. Ale wzmianka, że rysuneczki, grafiti bywało już tysiace lat temu też interesująca.

  zibi,  26/10/2007

Są rzeczywiście piękne.

Faktycznie ładne obrazy,prawda tez taka ze dobry grafik zrobi fake piktogramu w pol godziny a zgiecie kwiatow i klosow to 30 sekund pracy w corel draw :),jesli to faktycznie ufoki to dlaczego informuja sie z nami w tak prymitywny sposob ?ludzie staraja sie deszyfrowac i rozwilkac przekazy ufo,smutne jest to,ze łamią glowe zapewne przez kilku rolnikow w ciagnikach i ludzmi z widlami...

Czy

...  wyświetl więcej

Nie mogą sie kontaktować wprost po prostu dają nam przekazy możliwe iż takie jaki napisał wyżej zibi

Moze chodzi bardziej o przekaz niz material. Jak na razie wszyscy koncentruja sie na tym ze to jest wykonane w zbozu a to nic nie ma do rzeczy. chyba ze istotne jest to iz wszystki formy zycia we wszechswiecie moga sie kontaktowac i za pomoca zywych komorek umieszczonych w roslinach da sie tak wlasnie manipulowac ze powstaja kregi w zbozu.
Najgorsze jest to ze jest tyle ciekawych rzeczy na ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska