Login lub e-mail Hasło   

Dlaczego istoty pozaziemskie odwiedzają nas na Ziemi?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.sm.fki.pl/SMN.php?nr=ufo_z_plejad_16
Autor - GUIDO MOOSBRUGGER Od chwili opanowania techniki podróży kosmicznych, ludzka rasa dąży nieustannie do poszerzenia swoich horyzontów. Nic więc dziwnego, że n...
Wyświetlenia: 7.339 Zamieszczono 20/11/2007

Autor - GUIDO MOOSBRUGGER

Od chwili opanowania techniki podróży kosmicznych, ludzka rasa dąży nieustannie do poszerzenia swoich horyzontów. Nic więc dziwnego, że naszą planetę odwiedza tak wiele różnych pozaziemskich inteligencji. Na pytanie, co je tu sprowadza, istnieje wiele odpowiedzi:

a) Nieznaczny procent wszystkich odwiedzin ma charakter jednorazowy, często wynikają one z kłopotów technicznych wymagających przymusowego lądowania.

b) Czasami jest to efekt niedostatecznego opanowania techniki lotów kosmicznych objawiający się błędami w nawigacji w czasoprzestrzeni.

c) Inni przybywają do nas z czystej ciekawości, zbaczając nieraz z trasy swojego lotu, gdy tylko nasza błękitna planeta znajdzie się w jej pobliżu.

d) Niekiedy są to grupy zwiadowcze z kosmosu, których zadaniem jest sprawdzenie, czy nasza planeta jest zamieszkała i jeśli nie, to czy nadaje się do zamieszkania.

e) Od czasu do czasu, ale niezbyt często, pozaziemscy goście wydobywają na Ziemi pewne pierwiastki, które nie występują na ich planecie. Nie oznacza to jednak, że uważają naszą planetę za kopalnię.

f) Inną ważną przyczyną było wejście naszej planety w epokę atomową poprzez zrzucenie bomb na Hiroszimę i Nagasaki oraz niezliczone próbne wybuchy jądrowe, które nastąpiły potem. Ten. f akt postawił kosmiczne siły bezpieczeństwa w stan gotowości.

g) Największa część odwiedzin ma charakter naukowo-badawczy. Przybysze dyskretnie gromadzą okazy występujących u nas roślin, minerałów, a po zakończeniu badań opuszczają naszą planetę.

h) Wiele cywilizacji przybywa na naszą planetę, aby badać nasz styl życia i kulturę, głównie w celach porównawczych, aby zobaczyć, jak mogła wyglądać ich droga lub czego unikać, aby nie popełniać naszych błędów etc.

i) Główną przyczyną odwiedzin pozaziemskich przybyszy jest jednak Człowiek. Przy tej okazji zdarza się, że z konieczności nawiązują oni kontakt z niektórymi Ziemianami. Kontakty takie są z reguły krótkotrwałe, w rzadkich przypadkach trwają kilka miesięcy lub lat. Czasami Ziemianie zabierani są przez załogi pozaziemskich statków kosmicznych składające się z robotów lub androidów do ich wnętrza, gdzie poddawani są różnorodnym badaniom. Po ich zakończeniu „ludzkie króliki doświadczalne" wypuszczane są na wolność. Osoby te w wyniku blokady pamięci z reguły prawie wcale lub bardzo słabo pamiętają to niezwykłe zdarzenie. Dobry hipnotyzer jest jednak w stanie odblokować je i wywołać z pamięci, jak to miało miejsce w przypadku małżeństwa Berty i Barneya Hillów w USA.

Jak wcześniej wspomniałem, nie wszystkie istoty pozaziemskie są usposobione pokojowo. Istnieje spora grupa złowrogich istot owładniętych niepohamowaną żądzą władzy, które przemierzają przestrzeń kosmiczną, próbując podporządkowywać sobie różne planety. Niektórym z nich udaje się również docierać do Ziemi. Przemoc jest dla nich sprawą naturalną, dlatego też nie wahają się przed uprowadzaniem ludzi. Najgorszą rzeczą, jak może się przydarzyć pojmanej osobie, to uprowadzenie na obcą planetę, gdzie może zasilić szeregi niewolników.

Uprowadzenia Ziemian przez istoty pozaziemskie zdarzają się na szczęście bardzo rzadko, w związku z czym nie warto się nad tym rozwodzić.

j) Na koniec należy wymienić wszystkie te istoty, którym leży na sercu nasze dobro i które niosą nam pomoc. Dotyczy to przede wszystkim Plejadan i ich sprzymierzeńców, o których jest mowa w dalszej części.

W przeciwieństwie do często głoszonych opinii muszę podkreślić z całą mocą, że istoty pozaziemskie, niezależnie od tego, skąd pochodzą, nie przybywają na Ziemię jako wysłannicy Boga bądź aniołowie i w żadnym stopniu nie mają wpływu na los człowieka czy też całych narodów. Nic takiego nigdy nie miało miejsca i nie będzie miało w przyszłości.

Więcej tekstu na:

http://www.sm.fki.pl/SMN.php?nr=ufo_z_plejad_16

Podobne artykuły


386
komentarze: 337 | wyświetlenia: 412367
124
komentarze: 93 | wyświetlenia: 61043
103
komentarze: 232 | wyświetlenia: 49095
65
komentarze: 127 | wyświetlenia: 28099
53
komentarze: 63 | wyświetlenia: 26585
48
komentarze: 41 | wyświetlenia: 6360
45
komentarze: 11 | wyświetlenia: 17535
37
komentarze: 41 | wyświetlenia: 6042
35
komentarze: 26 | wyświetlenia: 10050
34
komentarze: 13 | wyświetlenia: 5597
33
komentarze: 52 | wyświetlenia: 9950
32
komentarze: 24 | wyświetlenia: 7189
31
komentarze: 31 | wyświetlenia: 5266
27
komentarze: 68 | wyświetlenia: 4939
 
Autor
Artykuł  mrf,  21/11/2007

Zawsze chętnie czytam zawartość strony Wieśka i cieszę się, że żaden z tematów nigdy nie został "zamieciony" pod dywan - to ważne.
Teraz bardziej ogólnie.
Owszem, można spierać się co do tematyki, oceniać ją przez pryzmat informacji lub ich braku, jednak jest coś wyjątkowo cennego w pisemnych przekazach - to że są! Powraca wiara, że współcześni żyją czymś więcej niż telewizja, używki ...  wyświetl więcej

co na samo pytanie "Dlaczego istoty pozaziemskie odwiedzają nas na Ziemi?" to odpowiedz jest moim zdaniem prosta a: a dlaczego my oglądamy głupie filmy ;)

Obie czaszki, ta z wyspy Zealand i ta z The Starchild Project www.starchildproject.com wyglądają na potencjalne dowody ingerencji kosmitów na naszej planecie:

http://eiba.pl/2udn

.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska