Login lub e-mail Hasło   

Czy jest jakiś powód dla którego wszyscy jesteście hermafrodytami?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.sm.fki.pl/SMN.php?nr=plec2
Michel Desmarquet "MISJA " 13. Powrót do 'domu' (fragment książki) Thao, czy jest jakiś powód dla którego wszyscy jesteście hermafrodytami? Tak, i to ważny...
Wyświetlenia: 4.498 Zamieszczono 06/12/2007

Michel Desmarquet "MISJA "

13. Powrót do 'domu'(fragment książki)

Thao, czy jest jakiś powód dla którego wszyscy jesteście hermafrodytami?

Tak, i to ważny, Michel. Dziwię się, że nie zadałeś tego pytania wcześniej.

Widzisz, ponieważ istniejemy na wyższej planecie, wszystko materialne co mamy, jest również lepsze, tak jak to widziałeś na własne oczy. Wszystkie nasze ciała, łącznie z ciałem fizycznym, również muszą być bardziej rozwinięte, i na tym polu posunęliśmy się tak daleko, jak tylko postęp jest możliwy. Możemy regenerować nasze ciała, nie dopuszczać, aby umierały, wskrzeszać je a nawet czasami je tworzyć. Ale w ciele fizycznym są jeszcze inne ciała, takie jak Ciało Astralne –w rzeczywistości wszystkich jest ich dziewięć. Te, które interesują nas w tej chwili to ciała fluidyczne i fizjologiczne. Ciało fluidyczne wpływa na ciało fizjologiczne, a to z kolei wpływa na ciało fizyczne.

W ciele fluidycznym posiadasz sześć głównych punktów, które my nazywamy Karolas, a które jodzy na twojej planecie nazywają czakrami. Pierwsza czakra mieści się pomiędzy twoimi oczami, półtora centymetra tuż nad nosem. Jest to 'mózg' twojego ciała fluidycznego, jeśli wolisz; odpowiada przysadce, która mieści się głębiej w twoim fizycznym mózgu, ale dokładnie na tym samym poziomie. To właśnie na tej czakrze jeden z Thaori umieścił swój palec i był w stanie wyzwolić w tobie dar rozumienia języków.

U podstawy ciała fluidycznego i tuż powyżej narządów płciowych znajduje się bardzo ważna czakra, którą my nazywamy Mouladhara, a którą wasi jodzy nazywają świętą. Powyżej tej czakry, w kierunku kręgosłupa znajduje się Palantinus. Ma on formę zwiniętej sprężyny i sięga do podstawy kręgosłupa jedynie wtedy, kiedy się go rozluźni.

Aby go rozluźnić, niezbędny jest akt seksualny pomiędzy dwojgiem partnerów, którzy muszą nie tylko się nawzajem kochać, ale także musi istnieć między nimi więź duchowa. Tylko w takim momencie i pod tymi warunkami Palantinus dosięga kręgosłupa, przenosząc energię i specjalne dary do ciała fizjologicznego, które następnie oddziaływuje na ciało fizyczne. Człowiek doznaje szczęścia z seksualnej przyjemności, która jest daleko większa niż zwykle.

Kiedy na twojej planecie słyszysz, jak wyjątkowo zakochani w sobie nawzajem ludzie używają wyrażeń typu: "byliśmy w siódmym niebie", "było nam lekko" lub "unosiliśmy się w powietrzu", możesz być pewien, że pary te osiągnęły fizyczną i duchową harmonię i były "stworzone dla siebie" –przynajmniej na chwilę.

Niektórzy tantryści na Ziemi osiągnęli ten punkt, ale nie jest to pośród nich powszechne, ponieważ ich religie z dziwacznymi rytuałami i zakazami stwarzają prawdziwą przeszkodę, aby osiągnąć cel. Kiedy patrzą na las, nie widzą drzew.Wróćmy do naszej kochającej się pary: mężczyzna doświadcza olbrzymiej przyjemności, która przekształca się w korzystne drgania Palantinusa dzięki miłości, która jest autentyczna i dzięki absolutnemu dopasowaniu do partnera. Wszystkie te uczucia szczęścia uwalniają się przez dopełnienie aktu seksualnego. Uczucia szczęścia u kobiety nie są takie same, ale proces jest u niej taki sam.

A teraz, odpowiem na twoje pytanie. Na naszej planecie, w ciałach, które są zarówno kobiece jak i męskie, możemy osiągać, na życzenie, doznania zarówno męskie jak i żeńskie. Oczywiście przynosi nam to o wiele większy zakres seksualnej przyjemności niż gdybyśmy byli monoseksualni. Co więcej, nasze ciało fluidyczne może być w swojej najlepszej formie. Nie trzeba dodawać, że nasz wygląd jest bardziej kobiecy niż męski – przynajmniej jeżeli chodzi o nasze twarze i piersi. Czy nie przyznasz, Michel, że generalnie kobieta ma piękniejszą twarz niż mężczyzna? No cóż, wolimy mieć twarze, które są piękne raczej niż nieatrakcyjne.

Co myślisz o homoseksualizmie?

Homoseksualista, kobieta czy mężczyzna, jest neurotykiem (kiedy nie jest to sprawa hormonów). Nie można potępiać neurotyków, ale, jak wszyscy neurotycy, powinni szukać terapii. We wszystkich rzeczach, Michel, miej wzgląd na to, co zarządziła Natura i będziesz mieć odpowiedzi na swoje pytania.

Natura dała każdej żyjącej istocie możliwość rozmnażania, aby różne gatunki mogły kontynuować swoje istnienie. Zgodnie z wolą Stwórcy, osobniki męskie i żeńskie zostały stworzone we wszystkich gatunkach. Niemniej jednak ludziom, z przyczyn, które wyjaśniałam, dodał cechy, których nie dał innym gatunkom. Na przykład kobieta może rozkwitać w seksualnym spełnieniu osiągając zakres wrażeń seksualnych, które mogą wyzwolić Palantinus i spowodować, że ciało fluidyczne wywoła ogromne polepszenia w jej ciele fizycznym. Może to następować przez liczne dni w miesiącu i nie zajdzie w ciążę. Z drugiej strony krowa przyjmie byka tylko podczas kilku godzin w miesiącu i jest to motywowane wyłącznie popędem, aby płodzić potomstwo. Gdy jest cielna, nie przyjmuje już 'zalotów' byka. Tak oto masz porównanie pomiędzy dwoma stworzeniami Natury. Pierwsze jest istotą dosyć szczególną, posiada dziewięć ciał, podczas gdy drugie posiada tylko trzy ciała. Najwyraźniej Stwórca specjalnie się zatroszczył o to, aby umieścić wewnątrz nas znacznie więcej niż ciało fizyczne. Czasami na waszej planecie te specjalne rzeczy nazywa się "boskimi iskrami" – i jest to właściwe porównanie.

Podobne artykuły


43
komentarze: 155 | wyświetlenia: 17808
35
komentarze: 87 | wyświetlenia: 4598
29
komentarze: 6 | wyświetlenia: 5652
39
komentarze: 22 | wyświetlenia: 5065
34
komentarze: 32 | wyświetlenia: 80359
31
komentarze: 17 | wyświetlenia: 26149
31
komentarze: 35 | wyświetlenia: 8761
14
komentarze: 62 | wyświetlenia: 17893
11
komentarze: 27 | wyświetlenia: 41047
23
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3628
23
komentarze: 4 | wyświetlenia: 3153
21
komentarze: 19 | wyświetlenia: 4897
18
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1567
19
komentarze: 19 | wyświetlenia: 4738
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska