Login lub e-mail Hasło   

7 sposobów na niesamowity seks

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://menforum.pl/sex-i-okolice/vademec(...)ks.html
"Z kimkolwiek to robisz, rób to dobrze", a na pewno oboje będziecie chcieli powtórki. Dlatego zawsze pamiętaj o tych kilku rzeczach, które pomagają w każdej sytuacji.
Wyświetlenia: 365.971 Zamieszczono 05/06/2008

Kiedy mam zamiar spędzić noc z kobietą, chcę się upewnić, że po wszystkim oboje będziemy spełnieni.

...i z niecierpliwością będziemy oczekiwać następnego razu (nawet jeśli do tego jakimś trafem nie dojdzie). Zawsze w życiu trzymam się zasady: cokolwiek robisz, rób to dobrze.

W tym wypadku bardziej odpowiednie jest jednak: "Z kimkolwiek to robisz, rób to dobrze," a na pewno oboje będziecie chcieli powtórki. Dlatego zawsze pamiętam o tych kilku rzeczach, które pomagają w każdej sytuacji.

 

1. Stopniowo wprowadź ją w nastrój

Dotykaj jej najpierw, nie zaczynaj od pocałunków. Sytuacja powinna rozwijać się stopniowo i swobodnie. Dlatego pamiętaj o grze wstępnej - dotykaj jej rąk, pleców, lekko masuj jej ramiona, a pocałunek przyjdzie jako następny, naturalny krok. Po pierwsze musisz ją podniecić.

Na początku całuj ją delikatnie, nie jak zwierzę. Pocałunek nie jest rzeczą automatyczną, lecz nadaje ton waszemu życiu seksualnemu. Podczas oceniania partnerów, kobiety często biorą pod uwagę dwie rzeczy: to jak tańczy i jak całuje. Jeśli droga do serca mężczyzny prowadzi przez żołądek, to droga do kobiecego serca zazwyczaj prowadzi przez jej usta.

Po tym jak ją pocałowałeś, powoli zwiększaj intensywność doznań. Używaj różnych pieszczot, żeby ją rozgrzać. Na początek przejedź palcami po skórze jej ramion i rąk, następnie użyj całych dłoni i powoli schodź niżej. Najpierw delikatnie ją całuj ,wręcz muskaj jej usta, później dopiero przejdź dalej i bądź bardziej namiętny. Początkowo możesz to robić w sposób kontrolowany, ale po kilku razach to będzie się działo naturalnie.

To, że dominujesz podczas seksu nie oznacza, że masz być nadgorliwy. Zachowaj zimną krew, nie bądź napalonym nastolatkiem, a przy tym czerp jak największą przyjemność. Rób to powoli, delikatnie, a zarazem stanowczo. Jeśli połączysz odpowiednią technikę z nieco wolniejszym tempem, będzie błagała o więcej.

2. Zadbaj o otoczenie

Kiedy już jesteście u ciebie, kluczową rolę niech odgrywa muzyka. Zapytaj, czy ma może jakieś szczególne życzenia. Jeśli nie,  włącz smooth jazz. Ta muzyka odgrywa podobną, rozluźniającą rolę jak alkohol (oczywiście w odpowiednich dawkach). Powinieneś też zadbać o przyzwoity sprzęt audio.

Twój pokój powinien by urządzony stylowo, to powinno być miłe i ciepłe miejsce. Zadbaj o zdjęcia w ramkach i nastrojowe oświetlenie. Kobiety zwracają uwagę na takie rzeczy.

 3. Dojdź do wprawy w pewny technikach

Zawsze dobrze jest coś w zanadrzu coś nietypowego, ale pamiętaj, że sprawdzone rzeczy też działają. Zwracaj szczególną uwagę na takie miejsca erotogenne, jak wewnętrzna strona uda czy uszy. Bądź w tym mistrzem. Nawet jeśli kobieta spodziewa się, że zaraz do tego przejdziesz, jeśli zrobisz to dobrze, nie będzie mogła się oprzeć.

Większość z nas słyszała, że im wolniej tym lepiej i według mnie, jest w tym wiele prawdy. Kobieta uwielbia, gdy powoli zataczasz w niej kółka, to pobudza dodatkowo łechtaczkę. Po prostu  wprawcie się we własny rytm. Możesz zawsze przejść do głębszych ruchów i co jakiś czas zwiększać tempo. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, dostrzegają różnicę między ostrym a zbyt ostrym seksem.

4. Naucz się oralnych sztuczek

Podejdź do tego z dystansem. Najważniejszym zwrotem w tej kwestii jest sytuacja, kiedy zaczynasz stymulować jej łechtaczką. Zacznij od ust, szyi, pleców, następnie zajmij do wzgórkiem łonowym, wargami sromowymi, a dopiero wtedy, po kilku minutach przejdź do sedna.

Kiedy będziecie to robić od tyłu, i kiedy będziesz już dochodził, na chwilę przestań, schyl się lub wejdź pod nią i zacznij lizać jej łechtaczkę. Dzięki temu oboje osiągniecie orgazm w tym samym czasie. Możesz jej pokazać, że jej przyjemność jest dla ciebie również ważna. Wielu facetów o tym zapomina.

5. Miej nad wszystkim kontrolę

Przejmij kontrolę, to ty stworzyłeś nastrój, skupiłeś się na pocałunkach, zrobi dla ciebie to wszystko czego zechcesz.

Zmieniaj pozycje, bądź zawsze pełen pomysłów. Pamiętaj jednak, żeby nie robić tego za często, to może zabić moment uniesienia. Kobiety często dochodzą, gdy utrzymacie pewien rytm, podobnie z resztą jak mężczyźni.

Jeśli będziesz zwracał uwagę na jej miejsca erotogenne, pomyśli, że chcesz jej sprawi przyjemność. Dlatego będzie chciała ci się podobnie odwdzięczyć.

6. Doprowadź ją do orgazmu

Spraw, żeby czuła się spełniona. Daj jej to, czego chce. Możesz to zrobić przed tym lub po tym, jak sam dojdziesz. Jednak, jeśli zrobisz to wcześniej, na pewno będzie bardziej zadowolona, a ty będziesz miał czas na to, żeby ochłonąć.

Możesz to zrobić oralnie lub palcem, w tym samym czasie obdarowując pocałunkami inne części jej ciała. Zawsze miej tego asa w rękawie. To szybki i efektywny sposób, żeby doprowadzić ją na szczyt. Kobiety mogą odczuwać wielokrotny orgazm. Pamiętaj o tym, a na pewno wróci do twojego łóżka.

7. Niech ona doprowadzi ciebie do orgazmu

Mężczyzna zazwyczaj troszczy się o to, żeby doprowadzić kobietę do orgazmu, kobieta również powinna.

Jeśli udało ci się to osiągnąć, a ona nie jest egoistką, z przyjemnością ci się odwdzięczy. Większości kobiet sprawia to przyjemność i są chętne do spełnienia twoich życzeń.

Osobiście, lubię gdy kobieta najpierw się przede mną rozbierze a następnie przejdzie do pieszczot oralnych. Uwielbiam kiedy moje nogi oplatają jej plecy i nie boję jej o to poprosić. Wolę również gdy uda kobiety ruszają się razem z moimi niż pozostają nieruchome. Jeśli nie jest doświadczona w tym względzie, przekonaj ją, że wasza obopólna satysfakcja warta jest zachodu.

Nie bój się prosić o to czego pragniesz, ale nie wymagaj od niej za wiele podczas pierwszej nocy razem.

 

Porady eksperta

Teraz, kiedy wiesz co zrobić, żeby kobieta straciła dla ciebie głowę, możesz zacząć udoskonalać swoje umiejętności.  Zawsze lepiej jest jeszcze raz umówić się z tą samą kobietą, niż szukać następnej.


Praktyka czyni mistrza, a najlepsze efekty osiągniesz z jedną partnerka. Po czasie oboje wiecie czego pragnie druga strona.

Przedruk dokonany za zgodą autora. Źródło: menforum.pl

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1214
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 944
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1430
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 733
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1628
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1621
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1376
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1339
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 735
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 757
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 458
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 554
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 928
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje

Powiązane tematy

W Polsce znanej jako RP edukacji seksualnej nigdy dość, bo brak jej w szkole, chociaż była na niezłym poziomie przed 1989 rokiem. Pamiętam jak w podstawówce pan od wuefu strapionego kolegę, którego rzuciła jego pierwsza miłość pouczał: "pewnie się do niej za ostro dobierałeś, a dziewczyna potrzebuje czułych słówek, pieszczoty, czułych pocałunków..." Taka edukacja w pół godziny, ale skuteczna. Potem znowu byli razem, a pan od wuefu był dumny, że mu się udało:)

Nasz rację,ze tak było,a teraz różańcem walą w szkole.A artykuł pawilony i nic nowego nie wnosi.Dla początkujących możne.Proponuje by autor wysłał go do jakiejś szkoły w kolportażu i porozkładał pod lewakami,w toaletach.Poszedłby jak świeże bułeczki.W gimnazjum to już sztukę kochanie mają na wysokim połysku..

  ,  07/06/2008

Alkohol to tam psu na buty jest potrzebny.
Cały sekret udanego seksu to dbanie o siebie wzajemnie, patrzenie w łóżku na partnera czy partnerkę a nie jedynie myślenie o samo zaspokojenie się drugą osobą. Przy cierpliwym, czułym i troskliwym w łóżku (i nie tylko w łóżku!) partnerze kobieta dopiero rozkwita i to nie tylko seksualnie, ale życiowo, zmienia się całkowicie jej nastawienie do życia ...  wyświetl więcej

Powinno być wiecej takich tekstów tutaj.

  ,  19/05/2009

@counter
,,...Przy cierpliwym, czułym i troskliwym w łóżku (i nie tylko w łóżku!) partnerze kobieta dopiero rozkwita i to nie tylko seksualnie, ale życiowo, zmienia się całkowicie jej nastawienie do życia. Rozumienie potrzeb partnera i dbanie o ich wzajemne spełnianie jest priorytetem w sprawach łóżkowych..."

..powinno być więcej takich Counterów^^ ;)

Odkrywcze jak woda w proszku.

Counter po alkoholu mamy lepszy seks z moją dziewczyną. Może przypadek? :->

  korek,  14/08/2009

Chyba masz gosciu jakies problemy. Wspólczuję twojej lasce

  tired  (www),  27/09/2008

Rzeczywiście, tekst nie jest odkrywczy, ale wiele osób na jego przeczytaniu mogłoby skorzystać. Niestety, wśród ludzi panuje przestrach dotyczący rozmów o seksie. Spotkałem w swoim życiu kilka kobiecych beztalenci i o niejednym facecie kobiety mówiły paskudnie. Po prostu kształćmy się.

jakis dzieciak to pisal

w razie czego pozostaje jeszcze np power sex albo viagra ale ja osobiscie wole power sex bo naturalny i nie grozi ryzykiem co pierwsze stanie czy... czy serce....mozna to kupic w necie na siedemnasta.pl albo w innych sklepach, uzywamy to z kolegami i nasze zony sa zadowlone jak nie wiem co...moze to prostackie co pisze ale taka jest prawda facetów po 40 stce...hehe

Żaden power-sex nie jest potrzebny kiedy w związku wszystko gra, a partnerzy rozumieją się i dbają wzajemnie o swoje potrzeby. Dla kobiety, której zależy na seksualnej satysfakcji jej faceta taka niebieska piguła to jak policzek ;)

Tylko dlaczego tak często się o tym zapomina?

Dzięki ! Niby proste rady a niektórym się mogą przydać ;) Bo przecież ja narzekać nie mogę, chociaż z drugiej strony po co to czytałem. Myśli.

bardzo dobry artykuł. Udane życie intymne można a nawet trzeba wspierać odpowiednimi akcesoriami
http://intymnoc.pl/article/wibratory/

  lewi,  28/09/2014

Płytki tekst i zawarte w nim ,,rady''

Na ogół współżycie seksualne bardzo rzadko staje się poważniejszym problemem, jeżeli pod każdym innym względem między mężem a żoną wszystko układa się dobrze, jeżeli często ze sobą rozmawiają, wzajemnie się kochają, szanują i rozumieją’”.
Tym, co najbardziej zbliża do siebie małżonków, nie są stosunki cielesne, lecz miłość. Seks bez miłości jest

...  wyświetl więcej

Generalnie pic na wodę fotomontaż. Najlepiej jest robić to, co widać że drugiej osobie się podoba. Ja lubię całowanie po ciele - po brzuchu. Ale jak patrzę jak niektóre laski maja w głowach powalone http://sexfilmy.com.pl/ to mi się gorąco robi ;/

Dzięki za świetny artykuł. Ostatnio bardzo interesuję się tymi tematami, obudziło się chyba we mnie jakieś dzikie zwierze. Czytam sporo i dowiaduję się ciekawych rzeczy. Wdrażam powoli w życie różne pomysły, kobietom które nie mają faceta polecę jeszcze artykuł: http://twojaintymnosc.pl/wibra(...)-uzywac :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska