Login lub e-mail Hasło   

Kac i jego rodzaje

Kac okropna sprawa. Jak poznać, który poziom wtajemniczenia osiągnąłeś?
Wyświetlenia: 23.147 Zamieszczono 26/09/2008

Kac jednogwiazdkowy *

Zero bólu. Nie czujesz się tak naprawdę chory. Funkcjonujesz stosunkowo sprawnie, tylko trochę cię suszy. Wypijasz pięć puszek coli, lecz nie zmienia to twojego samopoczucia. Z jakichś niezgłębionych przyczyn masz ochotę na hamburgera z frytkami.

Kac dwugwiazdkowy * *

Niby bez bólu, ale coś jest zdecydowanie nie w porządku. Wyglądasz co prawda nieźle, ale pod względem wydolności umysłowej osiągasz poziom biurowego zszywacza. Kawa, którą w siebie wlewasz, wzmaga jedynie niepokój w twoich jelitach (one nadal nie poradziły sobie z tymi ciasteczkami z kremem, po które powędrowałeś do sklepu nocnego o trzeciej nad ranem). W brzuchu rozpoczyna się rewolucja.

Kac trzygwiazdkowy * * *

Lekki ból głowy. Żołądek ma się gorzej niż kiepsko. Twoja produktywność w skali od 1 do 10 równa się 0. Kiedy przechodzi obok ciebie jakakolwiek kobieta, masz mdłości, bo zapach jej perfum przypomina ci te kolorowe koktajle, które wypiłeś w ramach zakładu z kumplami. Czułbyś się znacznie lepiej, gdybyś był w domu, leżał w łóżku i oglądał powtórki w TV. Wypiłeś cztery kubki kawy, dużą butelkę wody mineralnej, trzy sprite'y i colę - a ani razu nie sikałeś.

Kac czterogwiazdkowy * * * *

Życie jest do dupy. Łeb cię nawala. Nie możesz mówić szybko, bo grozi to niekontrolowanym pawiem. Szef napadł na ciebie za spóźnienie i nagadał ci, że śmierdzisz wódą. Starałeś się ładnie ubrać, ale to na nic, bo nie da się ukryć, że ogoliłeś twarz tylko z jednej strony. W przypadku kobiet - makijaż wygląda, jakbyś go nałożyła podczas jazdy kolejką górską w wesołym miasteczku. Oczy masz tak przekrwione, że trudno rozpoznać kolor tęczówek. Bolą cię nawet włosy. Zwieracz wykazuje znaczną nadpobudliwość - ma coś w rodzaju spazmów i biada każdemu, kto odważy się tuż po tobie skorzystać z tej samej kabiny.

Kac pięciogwiazdkowy * * * * *

W głowie bije ci drugie serce. Jego odgłos wkurza kolegę przy sąsiednim biurku. Z porów w twojej skórze wydobywają się opary wódki, od których kręci ci się w głowie. W kącikach ust masz zaschniętą pastę do zębów - ślad po nieudanej porannej próbie pozbycia się tego, co pozostawiła ci w nocy wróżka-śmierdziuszka. Twój organizm utracił zdolność wytwarzania śliny i krztusisz się własnym językiem. Nie masz najbledszego pojęcia, kim do diabła był ten obcy człowiek, którego rano znalazłeś nieprzytomnego w swoim łóżku. Każda próba skorzystania z toalety przypomina uruchomienie miotacza płomieni, ewentualnie węża strażackiego, z którego wydobywa się cuchnąca alkoholem ciecz. Słowo "umrzeć" brzmi w twoich uszach jak najpiękniejsza muzyka.

Humor z poczty biurowej :)

Podobne artykuły


16
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1169
14
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1187
14
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1019
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1049
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 873
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1169
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 987
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1119
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 837
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 803
11
komentarze: 8 | wyświetlenia: 697
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 768
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 777
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 757
10
komentarze: 26 | wyświetlenia: 774
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje

Powiązane tematy

ale sie uśmiałem, szczególnie co do czterogwiazdkowego :D

  tired  (www),  18/01/2009

Zabawny tekst i nie ważne, że nie niesie ze sobą niczego odkrywczego, bo taki wybrałeś temat. Za to ceni się umiejętne oddanie tego, czym jest kac.

dla Polaków i Rosjan powinien istnieć "kac luksusowy" ;)
Jesteś samym bólem, kot skradający się po perskim dywanie tupie niemiłosiernie, każdy obiekt poruszający się w zasięgu twojego wzroku sprawia że twój żołądek kurczy się do rozmiarów piłeczki pingpongowej. Do 2 kotów znajdujących się już w twojej czaszce ktoś wcisnął jeszcze owczarka. Pamiętasz że ludzie mają oczy lecz za chiny nie pot ...  wyświetl więcej

Dobre :]

Właśnie przechodzę coś pomiędzy trzy a czterogwiazdkowym, życie jest do bani:(

Prawie się udusiłem :DDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska