Login lub e-mail Hasło   

Boże Narodzenie Singli

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. To czas bardzo, bardzo rodzinny. Każdy z nas pamięta, te chwile, gdy w dzieciństwie wraz z rodzicami czekało się na Pierwszą Gwiazdkę.
Wyświetlenia: 1.028 Zamieszczono 15/11/2008

 Ludzkie losy toczą się jednak różnie. W dzisiejszych czasach wiele osób wybiera, lub jest zmuszone, do życia w pojedynkę. Staje się Singlami. Jak Single mają spędzać Święta?

Najlepszym chyba rozwiązaniem dla Singli jest spędzanie Bożego Nrodzenia z najbliższą Boże Narodzenie Singlirodziną. To chyba oczywiste i najbardziej naturalne. Nie ma więc co psioczyć i nawet jeśli Twoi bliscy mieszkają daleko, trzeba ich w tym szczególnym okresie odwiedzić. Jeśli nie najlepiej układa Ci się z rodziną, pamiętaj, że Boże Narodzenie to czas miłości - może właśnie wtedy warto zakopać wojenny topór? Oczywiście jeśli nie brakuje Ci energii możesz też zaprosić swoją rodzinkę do siebie. Nic tak dobrze nie robi na przedświąteczną chandrę jak praca związana z przygotowaniem Wigilii, kupowanie prezentów, czy strojenie choinki. Zajmij się przygotowaniami, a nawet przez chwilę nie poczujesz się samotnie, bo po prostu braknie Ci na to czasu...

Skoro już wspomniałem o prezentach... pamiętaj, że dawanie prezentów jest 1000 razy fajniejsze od ich otrzymywania! Nie wstydź się więc obdarowywać nimi znajomych czy bliskich. To wspaniałe uczucie, zobaczyć radość na twarzy innych. Radość, która pojawiła się właśnie dzieki Tobie. Jeśli jednak nie masz komu dawać prezentów, zrób sobie własny świąteczny upominek: spełnij jakieś swoje marzenie, kup sobie coś, co sprawi Ci przyjemność, wyjedź na wycieczkę o której marzysz od lat...

Boże Narodzenie to bardzo trudny czas dla Singla. W telewizji ciągle puszczają ckliwe filmy, kolędy... Łatwo więc popaść w depresję. Jeśli więc los zmusił Cię do samotnych Świąt, staraj się jak najbardziej umilić sobie czas. Odrzuć od siebie wszystko, co mogłoby Ci pogorszyć humor. Przeczytaj ciekawą książkę, obejrzyj super f
ilm, wyjdź na spacer... Po prostu nie daj się zjeść chandrze. Niestety to nie jest łatwe zadanie, ale... kto nie próbuje ten... nic nie zyskuje.

W tym świątecznym czasie, spróbuj podzielić się z innymi swoją miłością. Jeśli masz taką możliwość, zrób coś dla innych. Zostań ich Świętym Mikołajem! Obdaruj innych ludzi miłością, kompletnie bezinteresowną miłością - a poczujesz się super!

Jeśli mimo wszystko boisz się, że Twoje Święta Bożego Narodzenia będą smutne i, że będziesz czuć się samotnie - zawsze możesz wybrać się na świąteczną imprezę tylko dla Singli. Tam spotkasz ludzi takich jak Ty, którzy nie mają z kim spędzić Świąt, którzy są Singlami. Zasiądziesz wraz z nimi do wigilijnego stołu. Porozmawiasz. Pośmiejesz się. Wypoczniesz. Może zajdziesz nowych przyjaciół? A przede wszystkim nie spędzisz Bożego Narodzenia samotnie. Wokół Ciebie będą ludzie. Ludzie podobni do Ciebie... Na pewno będzie fajnie :)

Darek Malinowski
serwis wypoczynku dla Singli
http://singlerelax.pl

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2039
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1765
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1171
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1083
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1026
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 1003
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 347
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 934
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 747
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1076
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 603
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 921
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska