Login lub e-mail Hasło   

Tysiące plastikowych trumien dla Amerykanów!?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://43dom.interia.pl/newsy/news/tysia(...)93,4915
W czerwcu tego roku świat obiegła przerażająca wiadomość: "W USA organizacja rządowa FEMA przygotowała setki tysięcy trumien dla swoich obywateli!"
Wyświetlenia: 51.128 Zamieszczono 16/11/2008

 

 W czerwcu tego roku świat obiegła przerażająca wiadomość. „W USA organizacja rządowa FEMA przygotowała setki tysięcy trumien dla swoich obywateli!!!” Według najróżniejszych źródeł, trumny te czekają na rozruchy które wybuchną niedługo w USA. W trumnach tych zostaną pochowani wszyscy ci obywatele którzy nie zechcą przyjąć nadchodzącego porządku świata. A za tym wszystkim stoi J.W. Bush i FEMA.

 

 

Wszystko to jest co najmniej przerażające. Jednak przy wydarzeniach mających miejsce w  ostatnich latach w USA , jest  niestety również prawdopodobne. Pisze i mówi o tym Alex Jones na łamach INFOWARS jak i YOUTUBE. Mówi o tym pół stanów zjednoczonych i spora część świata. Na YOUTUBE można znaleźć już dziesiątki filmów pokazujących te trumny. W wielu miejscach w sieci znajdują się zdjęcia i relacje ludzi którzy na własne oczy widzieli te trumny. Różne źródła oskarżają różne organizacje rządowe jak i  masonów,  illuminati, NWO… i zrobił się taki bałagan że już nic nie wiadomo.

 

 

A więc stwierdziłem że pora zacząć kopać. Na szczęście nie grób, a drogę do prawdy. Swoje poszukiwania prawdy zacząłem od przesłuchania i obejrzenia, wszystkich filmów na YOUTUBE . Musze przyznać że była to najcięższa i najdłuższa część dochodzenia. (filmików jest sporo , a niestety nie są tekstem drukowanym więc każde słowo zajmuje swój czas). Więc wiedziałem już o czym mowa, wiedziałem też że nie jest to po prostu głupi żart.

 

Po przebrnięciu przez dziesiątki filmów i opadnięciu włosów na karku pojawiły się pierwsze wątpliwości:

 

Po pierwsze czy to na pewno są trumny? Z tego co ujrzymy na filmikach, można ocenić ich wielkość „na oko”, nie jest to łatwe gdyż „trumny” składowane są jedna w drugiej po około 20 sztuk. Są one naprawdę duże, przynajmniej pół metra wysokości, około 80cm szerokości i ponad 2m długości. Na jednym z filmów w komentarzu do „dokumentu” autor stwierdza że można zmieścić w nich trzy ciała!!! Więc czy nie mogą to być…

 

Hermetyczne pojemniki na żywność? Każda z tych „trumien” według relacjonujących ma hermetycznie zamknięcia. Pojemniki te są wielkie, więc może mają służyć do przechowywania i transportu żywności. W końcu Stany Zjednoczone przechodzą wielki kryzys. Co by nie było, każda z tych opcji oznacza że już niedługo w USA wydarzy się coś strasznego na co rząd już się szykuje. W końcu setki tysięcy czy nawet miliony jak podają niektóre źródła trumien/pojemników na żywność, oznaczają wielki głód lub pomór.

 

Trzeba kopać głębiej. Po YOUTUBE przyszła pora na odwiedzenie strony INFOWARS i  ALEX JONES RADIO! Niestety wszystkie zawarte tam informacje a było ich sporo, były relacjami z „przeglądu” „trumien”, spekulacjami w jaki sposób amerykanie zostaną wymordowani, z jakiego powodu, i kiedy. Wygląda na to że wszyscy uznali że to są trumny, dla nich może to oczywiste ja niestety(na szczęście) mieszkam w Polsce, u nas trumny wyglądają inaczej. Stwierdziłem że trzeba szukać gdzieś indziej. Kolejne strony, dziesiątki kolejnych artykułów i wciąż to samo. Zacząłem więc przeglądać komentarze, tu było jeszcze gorzej, amerykanie zdają się gotować na Holokaust bądź Trzecią Wojnę Światową.

 

Trzeba odkopać trumny. Jeżeli coś istnieje, to przecież ktoś musi to produkować! Porzuciłem  więc serwisy informacyjne i postanowiłem przejrzeć firmy powiązane z usługami pogrzebowymi. (Skoro wszyscy twierdzą że to trumny, przyjąłem że ich powinienem szukać. Poza tym firm pogrzebowych jest mniej niż produkujących pojemniki hermetyczne.) Okazało się to strzałem w dziesiątkę, już trzecia sprawdzana firma okazała się posiadać w ofercie coś podobnego do rozsławionych trumien. Ta firma to „VANTAGE  Products Corporation” . OK. Jak mawiają amerykanie. Teraz trzeba znaleźć sam produkt. Wiedząc już że szukam trumien nie pojemników hermetycznych, wybrałem się w wirtualną podróż do biura patentowego. Tu również poszło gładko, choć nie tak jak przypuszczałem obiekty te bowiem okazały się nie tyle trumnami a „schronami pogrzebowymi”(z ang. Burial Vault) ( PATENT ). Umieszcza się w nich trumnę i dopiero zakopuje. Czynność ta ma za cel zapewnienie stabilności ziemi w miejscu pochówku. Stąd pofalowane ścianki „trumien” (zapewniają wytrzymałość na nacisk z góry) i tworzywo z którego są wykonane (nie podlegającego biodegradacji ). Zostało ostatnie  pytanie.

 

Kto kogo chce zakopać? Zawitałem więc w najlepiej mi znanych miejscach wirtualnej sieci, czyli USA.gov FEMA.gov FDA.gov oraz strona Homeland Security. Od razu musze powiedzieć że mimo iż jestem tam częstym gościem nie oznacza to że się z nimi lubię. Jest wręcz przeciwnie, zwłaszcza że razu pewnego pozwalając paranoi rozwinąć skrzydła, łącząc się z tymi stronami odpaliłem program anti-spyware i okazało się że moi gospodarze wykazując się nadmierną gościnnością uparcie zaczęli wciskać mi ciasteczka szpieguski (Tracking Cookies). Tak więc po odpaleniu xxx (bez reklamy) i upewnieniu się że nikt mi niczego nie zapoda bez mojej zgody, zacząłem poszukiwania jakiejkolwiek wzmianki na temat trumien. Może się to wydać dziwne że to właśnie na rządowych stronach USA poszukiwałem informacji, ale szanuje moich wrogów inaczej bym się nimi nie przejmował. Wiem że wróg ten jest inteligentny i wiem też z doświadczenia że kiedy te świntuchy cos robią, z góry na swoich stronach, w ich najgłębszych czeluściach trzymają w pogotowiu jakieś „zamydlacze oczu”. I tu zostałem zaskoczony niesamowicie… jedyne wzmianki na temat trumien nie miały nic wspólnego z tematem. W takim razie trzeba…

 

Sprawdzić ziemię, na której składowane są „trumny”. Wiedziałem że kiedy dowiem się kto dzierżawi teren, to będę mógł sprawdzić czy są  jakieś koneksje rządu z dzierżawcą. Najpierw więc musiałem znaleźć dokładniejsze dane na temat lokacji tych makabrycznych składów. Po tak długim grzebaniu się w informacjach dotyczących tematu wiedziałem już że nie znajdę tych informacji na YOUTUBE ani w żadnym artykule czy dyskusji. Ale mając już pewność co do większej części sprawy, postanowiłem pozawracać tyłki znajomym zbliżonym do INFOWARS i PRISONNET. Wysłałem im maile z zapytaniem o dokładne lokalizacje składów i już niedługo (był środek nocy u nas, w USA wczesny wieczór) dostałem kilka maili zwrotnych z powtarzającymi się lokacjami w GOOGLE MAPS i YAHOO MAPS . OK. mogłem przekonać się na własne oczy co do ilości trumien i znałem już „adresy” składów. Zostało sprawdzić kto jest dzierżawcą. To czego się dowiedziałem zaskoczyło mnie i troszkę rozbawiło (wisielczy humor o 6 nad ranem to rzecz najnormalniejsza w świecie) okazało się że….

 

 

 

Dokopałem się do źródła, pierwszych w moim dochodzeniu potwierdzonych informacji, czyli: VANTAGE PRODUCTS CORP. Nie było już sensu szukać w Internecie dalszych informacji, należało spytać się u źródła co z czym się je. Jako że u nas powoli świtało, w USA był środek nocy. Wysłałem E-mail do firmy przedstawiając się jako dziennikarz pracujący dla jednego z czołowych polskich mediów, który pracuje nad rozwikłaniem plotek krążących po sieci dotyczących „Burial Vaults” i kojarzonych z FEMA. W końcu z czystym sumieniem mogłem zalegnąć w objęciach morfeusza.

 

Zanim nadeszła ciemność, w mojej głowie nadal latały dziesiątki przeczytanych wcześniej informacji. Jako że maksima z „Ojca chrzestnego” jest mi bliska, uważam że znam na tyle mojego nemezis żeby wiedzieć że rząd USA(dalej dla łatwości pisania nazywany FEMA) jest cholernie przebiegły. Pojawiły się pytania:

 

Czemu FEMA miała by trzymać trumny na widoku? Przecież to denerwuje ludzi, i psuje efekt zaskoczenia.

 

Po co FEMA przetrzymuje (wedle YOUTUBE itp.) 2 miliony „trumien”? Przecież taka liczba mimo że przerażająca jest błaha. W wypadku masowej rzezi nie starczyło by to w Polsce nawet na strajkujących za komuny (dość makabryczne porównanie ale..) a co dopiero w USA na buntujące się społeczeństwo, przecież tam żyje o wiele więcej ludzi.

 

Czemu FEMA miała by używać trumien przy masowych mordach? Przecież historia pokazała że masowe groby są skuteczne i tańsze. Poza tym nie zamknięte hermetycznie ciała bardzo szybko ulegają rozkładowi, więc zostają zatarte dowody dla przyszłych pokoleń.

 

Czy w wypadku uśmiercenia ludzi za pomocą broni chemicznej czy biologicznej, FEMA miała by powody do używania hermetycznych pojemników? (pojawiały się takie spekulacje w sieci.) Przecież takie zwłoki łatwiej jest po prostu spalić. A do transportu ciał świetnie nadadzą się Tiry lodówki, przecież skoro do trumien też ktoś musiał by je włożyć to równie dobrze mogą załadować je na przyczepy.(pomijam już zupełnie sensowność używania takich środków)

 

Pozostało czekać na odpowiedz z VANTAGE Product Corp.

 

Tuż przed godziną duchów doszedł mail z odpowiedzią od VANTAGE. Byli mile zaskoczeni że ktokolwiek w końcu ich zapytał o zdanie w tej sprawie. Byli również bardzo skorzy do współpracy. Po pierwsze potwierdzili że tereny te należą do nich. Przesłali mi nawet lokalizacje nie wymienionego w „artykułach” i filmach składu. (niestety po sprawdzeniu w GOOGLE EARTH okazało się że jest to magazyn na Zach. Wybrzeżu.  Tak więc w końcu pokryta została cała szerokość USA.) Okazało się również że lokacja przesłana mi przez znajomego w GOOGLE MAPS jest również siedzibą VANTAGE można to spokojne sprawdzić wpisując w GOOGLE EARTH nazwę firmy, gdy obserwujemy Atlantę i pobliskie tereny. Dowiedziałem się również że liczba „trumien” sięga 180.000 w tej chwili. (przy pobieżnych obliczeniach jakich dokonałem oglądając zdjęcia satelitarne liczba ta sięgała 300.000 ale jako że zdjęcia te są z różnych okresów to można przyjąć tą liczbę za fakt.)

Wyjaśniono mi także dlaczego jest ich taka ilość, mianowicie czekają one na śmierć osób które je zamówiły przed czasem.

Przeczytałem także czemu takie wybrano lokacje, odpowiedz jeszcze bardziej banalna, ze względu na bliskość dróg transportu(lotnisk, torów, autostrad) i niski koszt dzierżawy. Poinformowano mnie przy okazji że w USA umiera średnio 1.800.000 ludzi rocznie. (więc nawet liczby z YOUTUBE czyli 2 miliony trumien, są śmieszne). Okazało się również że tereny te są dzierżawione przez VANTAGE od 1998r. i od tego samego roku składowane są tam „trumny”.

 

Definitywny koniec, Niestety. (piszę niestety bo gdyby istniały jakiekolwiek powiązania tych „trumien” z FEMA, ludzie mieli by w końcu bardziej namacalny dowód na niezbyt ciekawe plany na przyszłość jakie zdaje się mieć rząd USA).

 „Trumny” w rzeczywistości są trumnami, składy rzeczywiście istnieją, a FEMA może panoszyć się dalej. INFOWARS i PRISONNET dalej dają się ośmieszać, ciągnąc tą sprawę bez sięgania do źródła, będąc prawdopodobnie napędzanymi przez coraz większe zamieszanie w USA (Stoi za tym prawdopodobnie rząd ponieważ serwisy te jako pierwsze podały informację, jak i obydwa obnażyły już niejeden fakt skrzętnie ukrywany przez władze USA. A ciągnięcie czegoś tak banalnego może podważyć ich rzetelność jako prawdomównych).

 

Tomasz ”Anarchiusz” Gniatczyk

 

Szczecin 18.10.2008

 źródło Fundacja 43dom

Podobne artykuły


13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1025
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1225
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1103
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 779
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1901
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 750
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1045
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 587
9
komentarze: 106 | wyświetlenia: 513
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 550
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 898
9
komentarze: 32 | wyświetlenia: 509
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  ,  16/11/2008

Myślę, że nie szykowano by trumien, prostszym sposobem jest dół... bądż kremacja.
Z doświadczenia wiem, że prasa działa jak głuchy telefon, powodując niedomówienia.

w artykule brakuje mi jeszcze choć krótkiego wyjaśnienia, po co akurat komuś takie właśnie trumny. domyślam się, że chodzi tu o "beznagrobkowe" amerykańskie cmentarze, ale warto by wtrącić krótką informację, bo dla nas "drewnotrumiennych" ;) Polaków sam wygląd i materiał jest tematem na osobną dyskusję (czyt. teorię spiskową).

Dzięki za zwrócenie uwagi na ten aspekt. Za długo i zbyt intensywnie żyje głową w USA (ciałem na szczęście jestem w Polsce ;) i dla mnie wiele z Amerykańskich "niezwykłości" jest normą, nie wpadło mi do głowy że Polacy mogą nie kojarzyć amerykańskich cmentarzy :(
Tak chodzi o to że w USA grzebie się zmarłych na cmentarzach bez nagrobków.
To nie są trumny (prosił bym o uważne czytanie ...  wyświetl więcej

w USA przede wszystkim jest Kremacja. Pochowek to naprawde znacznie mniejszy procent. Cialem i glowem mieszkalam w USA 6 lat;) Pozdr

  Musk,  17/11/2008

Zamawiam jedną trumienkę, poproszę wersję z plazmą, mp3, Playstation, GPS, McDonaldem, CocaColą, internet (wystarczy 2 Mb/s). Kolor ścian może być beżowy ewentualnie zółty.

Mass media wyszukują sztuczne sensacje, z których później wynikają teorie spiskowe, a te co gorsza mają zwolenników nakręcających się wzajemnie.

A artykuł dobrze się czyta.

  ,  17/11/2008

I coz, ja tu nic dziwnego nie widze. Jak sie jest faszystowskim krajem wrogim calemu swiatu o dazeniach imperialistycznych, to sie trzeba liczyc z tym, ze pewnego dnia moze dojsc do tragedii w jakiejsc wiekszej skali w jakims wiekszym miescie, a posprzatac jakies 5 milionow trupow z takiego Nowego Jorku nie byloby latwo. Administracja Busha widac madra (bo Bush jak but glupi), skoro sie liczy ze s ...  wyświetl więcej

  ,  17/11/2008

Drogi Tomusiu,
gdybyś był choć trochę bystry, to sam byś sobie znalazł odpowiedź na swoje pytanie wcale niedaleko szukając bo tu na Eiobce, a tak tylko Ty i Twoja nawiedzona psychoza zawracacie mi niepotrzebnie głowę. A wystarczy wpisać sobie hasełko "2012 Jesus Christ" w youtube i wypluwa 1520 filmów, a na samo "2012 Jesus" wychodzi około 3490. A jak samo Jesus wpiszesz, to wyskakuje 10800 ...  wyświetl więcej

No to wsadziłeś Anarchiuszu kij w mrowisko:-) Ale art bardzo ciekawy jest. Ja tam wierzę w to co piszesz, bo nie wierzę politykom w ogóle w to co mówią, a już Bushowi wcale. Jest on skłonny do największych mordów i to widać po jego polityce, którą prowadził i prowadzi. Oby Obama to zmienił. Jak go ktoś (jakiś fanatyk typu hells_bells) nie ustrzeli...

Czy na ebay już one są? Czy tow. ekologiczne nie protestują? Czy ktoś zatwierdził te trumny? Kiedy i dlaczego wówczas nikt tego nie wywlókł? Ile kosztuje "urządzenie" (koszt wytworzenia oraz cena)? Ile ropy naft. idzie na jedną trumnę? Czy przewidziany jest recykling? Czy w jednej t. może być parę ciał (co na to przepisy)? Czy jest znane nazwisko pierwszego klienta, który model tej t. wprowadził w grunt i na rynek?

Pięknie przeprowadzone śledztwo - gratuluję

Gratulacje. Uwierzyłeś we wszystko co chcieli abyś uwierzył. Zobaczymy za rok co napiszesz. Czy będziesz dalej wierzył w te trumny dla trumien. Masz szczęście ze żyjesz tylko głową w USA a ciałem w Polsce. kryzys na świacie jeszcze się nie zakończył. jesteśmy dopiero po pierwszej fali. Najgorsze dopiero przed nami.

  szymon80,  18/01/2009

dziwi mnie jeszcze jedna sprawa. na stronie tej fabryki trumien jest kilka rodzaj trumien dal trumien. na składach jest tylko jeden rodzaj i żaden z tych przedstawionych w ofercie.
Z tego co piszesz to te trumny są bardzo popularne. skoro ludzie już je zamawiają przed śmiercią. jeżeli tak to dlaczego te składowisko nie ma ochrony, ogrodzenia, psów i innych zabezpieczeń ? Produkt popularny j ...  wyświetl więcej

1 to nie są trumny są to schrony na trumny ( " Burrial Vault " ) są one dodawane do każdej trumny sprzedawanej przez tą firmę (i nie tylko).
2 nikt nie zamawia sobie "takich" pochówków jest to wymóg amerykańskich "bez nagrobkowych" cmentarzy (u nich ino mała płytka ( http://fotoforum.gazeta.pl/pho(...)vNX.jpg ...  wyświetl więcej

Zdjęcia są z przed około 3-4 lat. więc nie tak strasznie dawno. Otóż trumny mają dość dużo wspólnego z tym co się będzie działo w USA. Do tej pory mieliśmy ostry kryzys finansowy, który pośrednio dotyczył tylko gospodarki. Oczywiście dotknął jej dość mocno ale skutki tego będzie dopiero widać w tym roku. Dotąd upadły tyko wielkie banki i instytucje finansowe. niestety nie wszystkie. Władowano w go ...  wyświetl więcej

wielkość tych pudeł jest tak właśnie po to by różne trumny w nie pakować, schrony te przetrzymywane są przez zakłady pogrzebowe i umieszczane w wykopanym dole do którego ładuje się trumnę....

na zdjęciu z linka jest cmentarz wojskowy ale jak sam widzisz nie ma nagrobków jak u nas więc trumny muszą być chronione.

te kopulaste "łukowe" schrony są innym modelem i owszem wytrzymałym al

...  wyświetl więcej

Czytalam z oczami szeroko otwartymi.Z ustami tez.Pomyslalam nawet,ze moze te ich beznagrobkowe cmentarze zaczynaja zatruwac okoliczne srodowisko,zatem postanowili zrobic jakis improvement w celu zabezpieczenia szczatkow i jakby ponownego pochowku w dodatkowe niebiodegradalne 'futeraly',stad tak zawrotna nadprodukcja tegoz asortymentu.Jakos mord masowy z premedytacja przez mysl mi przejsc nie chcia ...  wyświetl więcej

  m4kpl,  15/04/2009

W końcu ktoś sobie zadał trud i wyjaśnił całą sprawę. Dzięki, że poświeciłeś czas. Kawał dobrej roboty.

  RbT,  24/06/2009

Jak to mowią, najlepszą rozwiązaniem jest najprostsze rozwiązanie. Brawa dla wlasciciela tego artykułu i jego dochodzenie. Ludzie lubią wierzyć tylko w to co chcą uwierzyć i jak ktoś kiedyś za komuny powiedział: " im bardziej dziwna historia tym ludzie bardziej w nią uwierzą."

No , ale sprawą otwartą pozostaje ilość nowo wybudowanych obozów / więzień przez FEMA, czemu mają służyć i dlaczeg

...  wyświetl więcej

Co wy za brednie wypisujecie! Jakie zanieczyszczenia, jaki brak miejsc na cmentarze, jakie niewymiarowe trumny, jakie USA i jakie ''nikt nie będzie zabijał podatników''. Czy wy potraficie myśleć?

Dla kilki NWO ludzkość to bydło i należy zmniejszyć liczbę ludności do iluś tam procent. Tak więc globaliści w przyszłości (a nie jakieś tam USA, czy Obama) planują mordy na obywatelach różnych pa

...  wyświetl więcej

  emwu1,  09/01/2014

Jesse Ventura w swoim filmie mówił akurat także szczegółowo o tej formie VANTAGE. Była kiedyś częśćią firmy Hercules, a Hercules ponoć jest głównym kontrahentem Ministerstwa Obrony powiązanym z Halliburton, FED przekazał Halliburton 385 mln dolarów na wybudowanie center więziennych. Link do pierwszej części http://www.youtube.com/watch?v(...)R7dLUTY

Centralne Sanatorium Kolorado Springs kategorii "A"*

http://nspap.livejournal.com/70349.html

*"A" jak Auschwitz.
Tu szybko się oświecą i wyleczą z problemów.

P.S.
Ponadto gotowych już jest 800 Ośrodków Pomocy Społecznej dla 20 milionów pacjentów.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska