Login lub e-mail Hasło   

Zły dzień

Ogólnie jestem bardzo spokojnym człowiekiem, nie okazuję zbytnich emocji. Do czasu...
Wyświetlenia: 7.062 Zamieszczono 30/11/2008

Ogólnie jestem bardzo spokojnym człowiekiem, nie okazuję zbytnich emocji. Zbieram je wręcz w sobie i czasem jest tak, że jak się tego dużo uzbiera, to wszystko zaczyna mnie wkurwiać. Pewnie każdy to zna.

Oto kilka przykładów:

1. Gołębie. Nie dość że mam cały obsrany balkon i parapet, to jeszcze się zagnieździły gdzieś pod dachem i od 5.00 rano napierdalają gruchu...gruchu... kurwa GRUCHU! Ja pierdole wkoło tyle zajebistych lasów, łąk chuj wie czego a one muszą mi napierdalać od rana nad uchem. Szykuję proso z arszenikiem.

2. Kolejka w kebabie. Kiedy kurwa nie pójdę na kebab to jest tam od chuja ludzi. Jak przechodzę po prostu obok- pusto. Ale gdy się już wybiorę, zawsze kolejka aż na zewnątrz. Kurwa. Dzisiaj myślę sobie.  Zrobię ich w chuja, pójdę o 13.00. Ludzie są w pracy, dzieci w szkołach menele jeszcze śpią... Idę a tam już daleka widzę 15 metrową kolejkę. Akurat maturzyści byli po egzaminie...

3. Służba zdrowia. Wypierdoliłem się o krawężnik jak byłem najebany. Fakt- moja wina, trzeba było nie chlać. Rano wstaje, patrzę- lewa gira 2 razy większa. Myślę nie ma co trzeba iść do lekarza. Oczywiście nie mogę iść od razu do chirurga bo muszę mieć jebane skierowanie. Żeby dostać skierowanie, trzeba się zarejestrować, jak nie - trzeba czekać . Kurwa czekałem 3 godziny. Alleluja mam skierowanie. Idę cały zadowolony do chirurga, wchodzę, patrzę - w poczekalni mafia geriatryczna - 15 moherów. Myślę nie ma chuja czekałem 3 godziny, poczekam i dłużej. Czekałem ponad 2... Prawdziwe wkurwienie ogarnęło mnie jednak dopiero gdy usiadłem przy drzwiach gabinetu i usłyszałem jak wygląda wizyta mohera u lekarza.
- Panie doktorze a moja córka to w stanach jest...
- Panie doktorze a mojemu Władkowi w uszach szumi (u chirurga)
- Panie doktorze jaka ładna pogoda...
- Panie doktorze pomyślałabym kurwa o ludziach którzy czekają w kolejce i nie pierdoliła przez pół godziny o dupie maryni.
A totalnie mnie wkurwiło jak po 7 godzinach czekania (razem licząc) dostałem UWAGA... okład z Altacetu... Poczułem się jak ktoś naprawdę wyjątkowy 

4. Menele w autobusach. Niby taki bamber też człowiek, może jeździć autobusem... Ale mógłby kurwa chociaż raz do roku umyć dupę. Ja rozumiem ZIMA. Piździ, wieje, nie ma gdzie się umyć. Ale na wiosnę mógłby chociaż zamoczyć dupę w jeziorze, stawie, fontannie.... kurwa gdziekolwiek. Ludzi od skurwysyna, ścisk taki że nie ma jak oddychać a tu wpierdala się śmierdzący żur z reklamówką i staje obok Ciebie jak gdyby nigdy nic... Ja pierdolę trochę samokrytyki. 

5. Katar sienny. Jak ktoś wie co to, to nie muszę komentować. 3 dni już mnie męczą fluki. Wiecznie mi kurwa cieknie z nosa. Jem i mi gile ciekną. Uczę się- gile. Sram- gile. Nie dość że muszę wycierać dupę to jednocześnie nos. Jakbym wiedział co to pyli, to bym wyjebał te drzewa w chuj. Chociaż kto wie... Może to te wyżej wymienione gołębie...

6. Biochemia. Ja pierdole to chyba główny powód mojej wypowiedzi. Wiecznie przez nią chodzę wkurwiony. Studiuję kierunek medyczny i rozumiem- biochemia jest potrzebna. Ale ja pierdole na chuj wkuwać całą książkę na pamięć? 800 stron popierdolonych wzorów, zjebanych cykli i pojebanych nazw? Jeszcze żeby tam była jakaś logika. Żebym po nazwie mógł wywnioskować jak to "coś" narysować.
Ale co Wam mówi nazwa:
5-amino-4-karbamoiloimidazolorybozylo-5'-fosforan??
Rozumiem może niektórzy z od razu mają przed oczami ten wzór. Ja niestety kurwa nie. 

7. Właściciel stancji. O tym to bym kurwa książkę napisał. Dwa słowa KUTWA, DZIAD. Ogólnie chodzi o to że w mieszkaniu jest sprzęt z czasów świetności Gierka, a ten debil uważa że to normalne. Np: mamy 25 letnią lodówkę z ruską nazwą (nie potrafię przeczytać) chodzi mniej więcej tak jak motorynka marki "Romet" z ujebanym tłumikiem. Jak się raz rozjebała, dzwonę do niego i mówię:
- Dzień dobry. Lodówka się zepsuła...
- No ja nie wiem przecież to ELEGANCKA lodówka. Zepsuliście, to teraz naprawcie.
Jak kazał tak zrobiłem. Zajebałem butem 4 razy i działa.
Inna sytuacja:
- Dlaczego nam pan doliczył 100zł do rachunków po wakacjach?
- A bo posprzątałem mieszkanie.
Świetnie kurwa to ciekawe jaką sobie policzył stawkę za godzinę - 50zł?
Jeszcze lepsze:
- Muszę was policzyć za wykładzinę w kuchni, bo porobiliście w niej dziury OBCASAMI.
- Ile to będzie?
- 218zł
- A kiedy pan położy nową?
- Nie położę
- Jak to?
- Bo znów zniszczycie
No i gadaj z debilem.

Podobne artykuły


12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1319
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 849
10
komentarze: 6 | wyświetlenia: 551
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 938
10
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1030
9
komentarze: 24 | wyświetlenia: 885
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 892
9
komentarze: 176 | wyświetlenia: 353
8
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1181
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1293
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1294
8
komentarze: 3 | wyświetlenia: 269
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1421
7
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1180
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  espe1,  02/12/2008

Mam to samo. Dlaczego? Bo ludzie są pojeb.....!

Piszesz o samokrytycyzmie a do siebie go nie odniesiesz...

Rada dla Autora: Powieś się człowieku - sobie oszczędzisz cierpienia a innym ludziom słuchania/czytania takich wypocin. Jaki jest sens zamieszczania takich tekstów ? Czyżby chodziło o nabijanie liczby artykułów ?

Właściwie to równie mocno nie znoszę gołębi na rynku,ludzi palących na ulicach i przystankach,rozdmuchujących te 'cudowne' zapachy na wszystkie strony(na wszystkich ludzi), pijanych ludzi w autobusach też nie lubię,.
Niepodobają mi się liczne przekleństwa bo dało się to napisać bez ich używania,ale prawie każdego czasem ponosi...

  Piniuta,  06/01/2009

moim zdaniem artykuł nie był by tak ostry bez wulgaryzmów ! ludzie nie mylcie kurestwa z prostytucją jak trzeba coś powiedzieć wprost to sie to mówi a nie ubiera w piękne słówka !Do autora artykuł jest rewelacyjny !

A mnie się podobało. Ubawiło mnie do łez.
Popieram @Paulinę, :"jak trzeba coś powiedzieć wprost to sie to mówi a nie ubiera w piękne słówka "
No to mówię : zajefajne ;))

czysty idiotyzm

Aż dziw bierze, że EIOBA wyciąga z archiwum takie artykuły jakby nie było już niczego wartościowszego, co nie najlepiej o niej świadczy. Cóż liczy się tylko ilość wyświetleń.
Zgadzam się w całości z moniką5.

Taka kultura... Nie można na tym świecie powiedzieć niczego mocnego bez kurwowania. A jak ktoś bluzga na lewo i prawo to od razu: "geniaaalny artykuł, nareszcie ktoś chamstwo nazywa po imieniu!". Trochę kultury, człowieku... kilka wulgaryzmów zrozumiem, ale żeby szyć przez cały artykuł... Rozumiem emocje, ale tylko te w chwili pisania. Pół bluzgów jest tutaj niepotrzebne.

  lilith123  (www),  28/03/2009

Rozumiem,że ten artykuł wyraża Twoje emocje i niecenzuralne zwroty są wytłumaczone,a może i niezbędne, ale jak dla mnie to po pewnym czasie staje się to po prostu nudne i drażniące równocześnie... Życzę jak najmniej takich dni!

  lila009,  29/03/2009

Każdy czasem tak ma, ale to nie oznacza, że trzeba swoje żale tu i w ten sposób wylewać. Załóż bloga i tam się wypłakuj... albo nie, oszczędź innym a przede wszystkim SOBIE. Naprawdę, widać po tym od razu co człowiek ma w środku, tylko gniew.
Każdy miewa złe dni, ale trzeba iść dalej a nie się oglądać na swoje porażki! Zresztą... porażki zostawiają nam jakąś naukę, sukcesy.. cóż, nie za bar ...  wyświetl więcej

Rada dla komentujących-trochę dystansu. Wydaje mi się, że autor trochę przerysował te historie.
Kiedy wchodzę do przychodni mam już ten widok miliarda mocherów które do lekarza chodzą bo ich palec boli, bo im włos wypadł, a bo spać się chcę, a ta Kowalska z pod 3 skarży się na bóle, a ci z pod 10 mają nowy samochód.
Nie wszystkim chcę się siedzieć 5 h u tego lekarza, żeby wypisać skierowanie to otrzymania skierowania.

A komu się chce? Ale nie rozumiem po co zaraz takie teksty i pretensje. Miej sobie pretensje do służby zdrowia, tu tak naprawdę tkwi problem. Żeby się dostać do kardiologa po specjalistyczne leki (np. pierwsza wizyta) trzeba czekać 3 - 4 miesiące... przecież można na zawał zejść! ;/ Ale naprawdę współczuję osobom starszym i nie rozumiem takich ludzi, zero współczucia... Ci ludzie naprawdę mają cię ...  wyświetl więcej

dobry artkuł. Tylko zamało kurwa, kurwa!:)
Wiadomo jak trzeba dać komuś w pysk to się daje w pysk, a nie głaska sie go po dupie.Tak samo jak trzeba powiedzieć kurwa to się nie mówi "o kurczątko".

  badagus,  17/04/2009

przerażającym jest fakt stwierdzenie, że za rok będę mówić to samo (medycyna+stancja)

A ja uważam, że artykuł wyraża stopień wkurwienia adekwatny do polskich realiów... :)

mi tez sie podoba artykuł, i wg mnie nie jest to nabijanie punktów, czy tam czegokolwiek. Gdybym wpadł na ten sam pomysł też bym wrzucił podobny artykuł.

Więcej tych kurw nie dało się napisać ? To nie jest rozmowa z menelem... A co do Twoich WIELKICH PROBLEMÓW to lepiej się schowaj...Takie jest życie i wszyscy inni mają to w dupie czy Tobie coś się podoba czy nie...A jak się nawalisz i rozbijesz łeb o chodnik to chyba oczywiste do kogo powinieneś mieć pretensje... Żałosny artykuł...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska