Login lub e-mail Hasło   

Traktat rymowany "Czyja ta wspólna Europa ? "

czy aby nie eurokratyczego politycznego estabishmentu co popisuje sie tupetem arogancja chcąc kolanem docisnąc ratyfikacje carte blanche czyli polukrowaną Konstytucje Europejska
Wyświetlenia: 1.203 Zamieszczono 18/12/2008

Czyja ta " Wspólna Europa "


Wspólna Europa

polityczne marzenie

potrzebuje czasu

nie wykrętów uników

na wspólną swiadomość

nas "Europejczyków"

przyjażń starych i nowych

religii narodowości

szczery spontaniczny

szacunek dla wartości

duchową jedność

godność jednostki

jako podmiotu

mądrych dobrych

ustaw i obrony

człowieka nie

jako przedmiotu

co pogardzony

przez eurokratów

w prawie i przepisach

z głosu okradany

jako obywatel i naród

wrogi Uni każdy "patriota"

tępiony wyszydzany

jak jakaś chołota

a w mediach poniżana

religijna wspólnota

na ateizm moda

masońskie idee

kryzys Boga Miłości

nienawiscią wieje

zawiedzony apetyt

na cyniczna władzę

pseudosocjalistów

od geszeftów speców

politycznego tupetu

propagandy i wieców

wilków w owczej skórze

co ponad nami

spiskuja z niedzwiedziem

za naszymi plecami

mecenasi bankierów

wspólnie łasych na kasę

tą co biorą od nas

złupią dzieci nasze

tworząc armie nadzorców

system rodem z Orwella

zaczną od traktatu

teraz wiesz! Wybieraj!

Może strach przed wspólnym imperium wydaje się irracjonalny, ale doświadczenie historyczne uczy ,że człowiek staje się tylko nic nie znaczącem numeren pesel zobowazanym do regularnego płacenia w terminie podatków przekraczajacych 50 % jego dochodów. Intencjom głoszonym w propagandzie instytucji Unijnych jak i  deklaracji praw człowieka, konstytucji, karcie praw podstawowych, przeczy  codzienna praktyka pozwalajaca na stosowanie trujacego miliardy ludzi na całym
świecie aspartamu składnika dietetycznej żywności i napojów, jak i milczaca zgoda na zdominowanie lecznictwa przez farmaceutyczne lobby chciwego na zysk za wszelka cenę .Liczą się czyny a te zaprzeczaja intencjom. Kryzys finansowy wywołany przez pazernych bankowców rozgrywa sie na niekorzyść klientów i obywateli . Wspólna scentralizowana władza tylko wzmocji ten trend, jednocześnie zawłaszczając media, dla celów uprawiania propagandy .  

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2042
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1765
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1172
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1083
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1026
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 1003
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 352
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 934
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 747
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1077
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 603
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 921
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  mugol  (www),  18/12/2008

Masoni powiązani z mafią

14:15, 17.06.2008 /PAP
Włosi aresztują masonów i rewidują jezuitę
ZA POWIĄZANIA Z SYCYLIJSKĄ MAFIĄ

tvn24.pl
Ośmiu członków sycylijskiej loży masońskiej aresztowała włoska policja pod zarzutem współpracy z sycylijską mafią. Masoni mieli brać pieniądze za informacje dostarczane przestępcom.
Szczegóły śledztwa są otoczone tajemnicą.

...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  19/12/2008

Dzięki Mugol ! Na potwierdzenie kwiatek z onetu :

Wybuchł skandal wokół Komitetu Noblowskiego
Uczciwość Komitetu Noblowskiego została podana w wątpliwość. Okazało się bowiem, że jeden z jego członków zasiadał w zarządzie firmy farmaceutycznej, która skorzystała na przyznaniu tegorocznej nagrody w dziedzinie medycyny. O sprawie pisze brytyjski dziennik "The Times".
Prokuratura

...  wyświetl więcej

"....Badania noblisty doprowadziły do opracowania dwóch szczepionek, które przyniosły koncernowi krociowe zyski...." I tylko umyka jakoś kwestia życie ilu kobiet zostało uratowane dzięki szczepionce. To tak źle że ktoś wykłada pieniądze na badania i testy a potem chce na tym zarobić ?

http://tygodnik.onet.pl/1,1547(...)uk.html

  mugol  (www),  19/12/2008

Panie Piotrusiu ! Wszystkie europejskie banki są w wiekszości własnością FED czyli są zależne od amerykańskiej finasjery
Na najnowszej liście "Stu najbardziej wpływowych ludzi na świecie", ułożonej przez pismo Vanity Fair*, więcej niż połowa to Żydzi - pisze z satysfakcją izraelskie pismo Jerusalem Post.
W ogłoszonej w październikowym wydaniu amerykańskiego pisma Vanity Fair liście n ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  19/12/2008

Brytyjski dziennikarz opowiada o swojej książce na temat mafii.

Spiegel: Dlaczego wybrał pan dla swojej książki tytuł "McMafia", nawiązujący wyraźnie do sieci fastfoodowych barów?
Glenny: Zorganizowana przestępczość od 1990 roku rozszerzyła się na cały świat i zaczęła wchodzić w sojusze. Niektóre grupy, na przykład budzący wielki strach Czeczeni, pozwalają nawet wykorzystywać swoje

...  wyświetl więcej

" Wszystkie europejskie banki są w wiekszości własnością FED czyli są zależne od amerykańskiej finasjery" Rozumiem że gdyby zależne były od finansjery nigeryjskiej a Żydom pod groźbą kary śmierci nie wolno byłoby się do nich nawet zbliżać, to wtedy kolega Mugol byłby usatysfakcjonowany ? Powtórzę raz jeszcze: Czy problemem jest to że ktoś chce zarobić czy to że to nie Wy zarabiacie szanowni współf ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  19/12/2008

Panie Piotrusiu ! Żydzi to sprawni, bezrefleksyjni , beznamietni, pozbawieni wyrzutów sumienia i prawdopodobnie wyobrażni, zarządcy banków i korporacji .Zgadzam sie z Panem , ze to menedżerskie mięso armatnie w razie co rzucane tłumom na pożarcie .Widocznie ciązy na nich talmudyczna klątwa za pogardliwy stosunek do gojów .
Zawsze są boharerami wszelakich geszeftów jak Bagsik i Gąsiorowski, Grobelny . Widocznie to taki cywilizacyjny folklor .

Wypadałoby się zdecydować, albo sprawni menadżerowie albo ludzie pozbawieni wyobraźni. Bo te dwa przymioty wzajemnie się wykluczają. Rozumiem że analogicznie swoją wiedzę o Polakach opierasz na tzw. polish jokes ?

@jessica. Żydów "tępiono" długo przed tym zanim papiestwo zyskało jakąkolwiek realną siłę i władzę. Taki Paweł z Tarsu zwany nie wiadomo dlaczego świętym.

  swistak  (www),  20/12/2008

Panie Piotrusiu ! Gdyby mieli choć krzte wyobrazni nie wywołali by światowego kryzysu . Swiat stanął na krawędzi
kolejnego pogromu elit Żydowskich . Izrael ze swoimi zapasami złota nie obroni się przed arabskimi semitami .jeżeli Amerykanie stana się neutralni . Nie znam określenia polish jokes choć jestem Polakiem .
Może to Pańska grupa etniczna coś jak Górale Nizinni

http://pl.wikipedia.org/wiki/P(...)h_jokes

A co do Izraela to proszę sobie poczytać jego historię najnowszą, zwłaszcza wojny, o ile tak można nazwać ganianie uciekających sąsiadów po pustyni. Co do tematyki "Żydzi a kryzys" to w jakim celu mieliby go wywoływać skoro mogą wg. ciebie tylko na tym stracić ? Zaznaczam że dla mnie wizja gl

...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  21/12/2008

Panie Piotrusiu ! Niestety ma Pan racje . Za kryzysem stoja genialni Żydzi , a reszta ciemniaków nie umie tego docenić .
Zarzuty wobec Bernarda Madoffa, autora jednego z największych skandali na Wall Street przełożyły się na nastroje antysemickie w internecie. Liga Przeciw Zniesławieniu wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie - informuje serwis DrudgeReport.com.
Jak czytamy w ośw ...  wyświetl więcej

  mugol  (www),  21/12/2008

Panie Piotrusiu! Zaglądałem na link i podejrzewam , ze Amerykanie zaczna opowiadać dowcipy o jankes jokes, zbankrutowanych graczach giełdowych, zwłaszcza po tym kryzysie .
Polacy brali udział w wojnie o niepodległość i dali Ameryce wolność .Żydzi dopiero teraz wyzwolili Amerykanów od aktywów na giełdzie i złudzeń . Czy taki Mardoff miał wyobraznie, gdzie ucieknie z ta kasa 5 mld $ . Na Księżyc, na Marsa , no może do podatkowego raju ?

  mugol  (www),  21/12/2008

Hej Swistak ! Mógłby Mardoff uciec do Izraela, gdzie prawdopodobnie przetransferował swoja kase .Jednak syjoniści nie chcą takich goracych kartofli u siebie .Bagsi i Gasiorowski tam sie ukryli , ale tez nie na długo, bo do czasu, gdy Izrael zaczął robic intreresy z III RP.

  swistak  (www),  21/12/2008

Nawet Watykan ma skuteczna receptę na kryzys jak laksigen na zaparcie .Obawiam sie, że estabishment jest solidarny, zewrze szeregi i nie pójdzie droga samounicestwienia
Elita finansowa i polityczna świata otrzymała przesłanie z bardzo wysoka

Kościół rzymskokatolicki wzywa do likwidacji "rajów podatkowych", co stać się ma "niezbędnym pierwszym krokiem" do uzdrowienia globalnej gospod

...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska