Login lub e-mail Hasło   

Jak wrócić z podróży poza ciałem ( OBE )?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.druga-strona.pl/jak-wrocic-z-(...)em-obe/
Interesując się podróżami poza ciałem możesz zadawać sobie wiele pytań. Będąc jeszcze nowicjuszem chcesz wiedzieć wszystko co jest tylko możliwe...
Wyświetlenia: 10.290 Zamieszczono 07/02/2009

Interesując się podróżami poza ciałem możesz zadawać sobie wiele pytań. Będąc jeszcze nowicjuszem chcesz wiedzieć wszystko co jest tylko możliwe. Zanim sam spróbujesz i przekonasz się kto miał rację. Osoby zaczynające dopiero co raczkować w tej dziedzinie, dbają przede wszystkim o swoje bezpieczeństwo. Chcą wiedzieć czy OBE jest w 100% bezpieczne. Jak sami później przekonują się, tak właśnie jest. Częstym pytaniem związanym z bezpieczeństwem jest:

Jak wrócisz z podróży poza ciałem ( OBE )?

 

To bardzo proste. Wystarczy tylko pomyśleć o powrocie do ciała ( wyrazić intencje).

W ten sposób twoje ciało astralne ( dusza, świadomość ) od razu zacznie powracać do ciała fizycznego. Rozpocznie się procedura powrotu do ciała. Jednak nie zawsze tak jest. O tym za chwilę.

 

Kilka ważnych faktów które każdy powinien znać.

 

Z każdej podróży poza ciałem musisz wrócić. Jedne są dłuższe, drugie krótsze. Ile podróż, by nie trwała i tak wrócisz. Zdarzy się to nawet wtedy gdy chciałbyś tam zostać na zawsze. Twój powrót na ziemie jest po prostu nieunikniony.

 

Ciekawostka: Należy dodać, że w podróży poza ciałem czy świadomym śnie odczucie czasu jest zupełnie inne. Będąc poza ciałem może wydawać Ci się, że byłeś tam kilka godzin. Budzisz się i patrzysz na zegarek. Zdziwiony wykrzykujesz i stwierdzasz „Minęło dopiero 30 minut!” Czas tam, a czas tu nijak mają się do siebie. W astralu płynie on inaczej niż na ziemi. O czasie jednak porozmawiamy sobie kiedy indziej. Sprawa jest o wiele bardziej ciekawsza niż wydaje się na początku.

 

Do ciała możesz wrócić, gdy:

 

w twoim otoczeniu dzieje się coś niespodziewanego - ktoś wchodzi do twojego pokoju.

dociera do ciebie jakiś dziwny dźwięk - właśnie w kuchni stłukł się talerz.

straciłeś poczucie komfortu fizycznego - zdrętwiała jedna z części twojego ciała np. ręka.

 

Na pewno wrócisz do ciała, gdy:

 

Ktoś zacznie budzić Cię - Mówiąc do ciebie, potrząsając itd.

Za chwilę może zdarzyć się sytuacja zagrażająca twojemu życia bądź zdrowiu - zwarcie instalacji elektrycznej które może doprowadzić do pożaru.

Złożysz intencje powrotu do ciała będąc po drugiej stronie.

 

Mówiłeś coś o wyjątkach w momentalnym powracaniu do ciała?

 

Tak, racja mówiłem. Takim wyjątkiem są dalekie podróże. Często gdy doświadczam dalekich podróży (np. doleciałem pod sam emiter ). Powrót do ciała zajmuje o wiele więcej czasu niż chociaż powrót ze świadomego snu, bilokacji czy będąc na bliższych obszarach OBE ( choćby w parku ).

 

Ostatnim razem, gdy zawędrowałem tuż pod emiter ( źródło wszelkiego stworzenia jak sądzę ). Czekałą mnie seria 5 fałszywych przebudzeń. Jest to sytuacja w której myślisz, że już wróciłeś na ziemie. Wstajesz z łóżka, a za chwilę okazuje się, że jednak to nie twój dom. Fałszywe przebudzenie to po prostu świadomy sen który upodabnia się do miejsca w którym zaczęliśmy podróż ( łóżka, pokoju, mieszania itd. ). Po chwili jednak jak to w świadomym śnie orientujemy się, że nie jest to rzeczywistość. Jednak bądź spokojny. Jeśli nawet przeżywasz taką serię fałszywych przebudzeń. Wszystko jest tak wyliczone, byś zdążył na czas.

 

To tyle co powinieneś wiedzieć o powrotach do ciała.

 

 

 

Karol Cetlin.

www.Druga-Strona.pl

Badacz i nauczyciel.

Podobne artykuły


26
komentarze: 10 | wyświetlenia: 14049
20
komentarze: 6 | wyświetlenia: 11584
14
komentarze: 12 | wyświetlenia: 17659
29
komentarze: 13 | wyświetlenia: 3208
17
komentarze: 15 | wyświetlenia: 14431
103
komentarze: 89 | wyświetlenia: 16806
72
komentarze: 75 | wyświetlenia: 28081
49
komentarze: 41 | wyświetlenia: 6674
36
komentarze: 26 | wyświetlenia: 10321
32
komentarze: 68 | wyświetlenia: 12629
31
komentarze: 143 | wyświetlenia: 17160
27
komentarze: 68 | wyświetlenia: 5165
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje<<<Czlowiek nie majacy pociagu seksualnego moze cwiczyc OOBE, natomiast kto go posiada naraza sie na ataki tworow astralnych, moze dojsc do zawladniecia podswiadomosci lub osobowosci. Sa dwa rodzaje OOBE 1 to zaglebianie sie w sobie sa to przezycia astralne oparte na swiadomosci itd, natomiast 2 rodzaj to autentyczne wyjscie podswiadomosci. I tu lezy cale niebezpiczenstwo. >>>> ...  wyświetl więcej

  yersis,  07/02/2009

@up yyyy..

Artykuł ciekawy. ;]

Przydatny artykul.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska