Login lub e-mail Hasło   

Chcesz szybko doświadczyć świadomego snu? Wypróbuj dzisiejszą technikę.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.druga-strona.pl/chcesz-szybko(...)chnike/
Dziś przedstawię Ci świetną technikę na wywołanie świadomego snu. Często jej używam. Ja, jak i mój przyjaciel Łukasz. Określiłbym ją mianem pioruńsko skutecznej metody... [...]
Wyświetlenia: 27.761 Zamieszczono 07/02/2009

Chcesz szybko doświadczyć świadomego snu? Wypróbuj dzisiejszą technikę.

Dziś przedstawię Ci świetną technikę na wywołanie świadomego snu. Często jej używam. Ja, jak i mój przyjaciel Łukasz. Określiłbym ją mianem pioruńsko skutecznej metody. Znajduje się w ścisłej czołówce na mojej liście skutecznych technik na LD. Darze duże nadzieje co do rezultatów jakie dzięki niej osiągniesz. Proszę też o waszą odpowiedź, po jej przetestowaniu - Czy ta technika działa na was skutecznie? Technikę tę nazwałem - nagłe wstrząsy.

Nagły wstrząs.

Technika będzie tylko wtedy skuteczna, gdy będzie Ci się chciało spać. Jest to warunek jaki musisz spełnić. Musisz być śpiący. Możesz być zmęczony, zaspany czy wyczerpany. Ma wpadać Ci do głowy jedna myśl - Chcę mi się spać. Wystarczy, więc, że pójdziesz odpowiednio późno „spać”.

Najlepszym stanem niewyspania byłaby jedna sytuacja. Twoja chęć snu sięgnęłaby niesamowitego wręcz stopnia. Taka chęć rodzi się, gdy powieki same zamykają Ci się ze zmęczenia ( oczywiście taki stan nie jest wymagany ).

W tym momencie kładziesz się na swoim przytulnym łóżku. Układasz się w wygodnej pozycji. Zamykasz oczy i odliczasz. Liczysz do 30 sekund po czym otwierasz oczy na 2-3 sekundy i znów je zamykasz. Odliczanie, otwieranie i zamykanie oczu wykonujesz, aż do uzyskania świadomego snu.

Powtórzmy raz jeszcze, najważniejszą czynność.

Odliczasz 30 sekund z zamkniętymi oczami, po 30 sekundach otwierasz oczy na 2-3 sekundy i znów je zamykasz. Powtarzasz tę czynność do uzyskania rezultatu.

Uwaga: Otwierając oczy nie zdziw się, gdy nagle znajdziesz się w środku akcji we świadomym śnie. Obszar w świadomym śnie w którym otworzysz oczy, może przybrać kształt twojego pokoju ( pokoju w który położyłeś się ). Patrz bacznie na szczegóły. Czy ten obraz rzeczywiście tu wisiał? Nie jesteś pewny? Pomyśl o ulubionej rzeczy, bądź sytuacji jakiej chciałbyś doświadczyć w LD. Obszar zaczął zmieniać się lub dana rzecz nagle pojawiła się w pokoju?

Oznacza to twój wielki sukces. Teraz możesz kontynuować zabawę w świadomym śnię. Życzę ciekawych doznać.

PS: Gdy oderwiesz się chodź na trochę od doświadczania świadomych snów. Możesz wpaść na tę stronę, chodź na chwilę. Może wtedy na stronie znajdziesz jedno bardzo ciekawe okno. Okno zapisu na darmowy e-mailowy kurs - Jak doświadczyć podróży poza ciałem.

Pozdrawiam.
www.Druga-Strona.pl

Karol Cetlin.

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1476
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 614
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1032
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 887
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 731
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 606
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 964
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 654
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 682
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 437
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 490
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 925
10
komentarze: 143 | wyświetlenia: 593
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 356
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 770
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje  gabiii,  07/02/2009

spróbuje xD

Ale ja zasypiam zawsze po ciemku i naczej mi bardzo trudno jest. Jak otworze oczy na 2-3sek., to i tak nic będę widział, tak też się liczy?

Możesz to robić przy zgaszonym świetle albo nie. Wszystko zależy od Twojej wygody. Najważniejsze jest po prostu to byś miał takie warunki aby Ci się chciało spać.

Im większe zmęczenie tym lepiej - Twoje ciało musi usnąć!

Nie musisz widzieć - będziesz wiedział od razu jak zaczniesz śnić - coś się zmieni :)

Brzmi ciekawie... jak mi się uda, dam ci tyle punktów ile będę mógł ;-)

Nawiasem mówiąc jest dobra metoda by sprawdzić czy śnisz, bazująca na reality test - zatkaj nos i próbuj oddychać, oczywiście z zamkniętymi ustami. Jeśli ci się uda, śnisz, człowieku xD. Na 4 LD jakie miałem, 2 odkryłem tą metodą, reszta miała miejsce zanim ją poznałem.

  em. pe.,  11/02/2009

Kilka razy zdarzyło mi się testować tę technikę i jakoś mi nie wychodziła :/

Ta metoda może być dobra. Napewno wypróbuje może się uda ;)

Wypróbuje...wtedy zagłosuję ;)

  Adam-M,  15/04/2009

MI też nie wychodziła!
Robiłem to chyba 8 razy.
Doświadczyłem wielkiego relaksu dzięki temu i byłem na skraju snu...niestety już mi się nie chciałlo i zasnąłem normalnie...Ale chba działa tylko trzeba poćwiczyć :).
W tym liczeniu po klku razach to już zacząłem się gubić...

  Adrian,  22/04/2009

Ha, czyli dzisiaj dużo godzin przed kompem gwarantowanych!? Ale jedynym problemem jest to że potem oczy szczypią trzeba pomyślęć o przejściu się do okulisty...

Sprawdzałem, sprawdzałem... i działa ale miałem jesen problem... wywaliło mnie po paru sekundach nawet nie zdążyłem nic zrobić :D

  ,  28/04/2009
  Evey,  06/05/2009

Wszystko pięknie.. Ale.. Właśnie. Ja zawsze znajdę problem. Czy taka próba wywołania świadomego snu nie zwiększa możliwości paraliżu sennego? Boję się, że gdy otworzę oczy, ciało będzie miało już założoną 'klatkę' a ja jednak nie będę spała, będę oczami w swoim pokoju nie we śnie i wtedy zacznę się dusić etc. ?

  V-Big,  02/09/2009

no właśnie ja też sie boje stanu roślinka itp.

  V-Big,  13/09/2009

no nie wiem :/ Od 10 dni dzień w dzień staram się to uzyskać... czasem jestem zmęczony, lekko zmęczony, ale zazwyczaj mocno zmęczony... albo coś nie działa albo ja sie nie nadaje czy co...

  Evey,  15/11/2009

Moja siostra wymyśliła nowy test rzeczywistości... Spytać kogoś o date.. Nikt nie wie i zmienia temat :)

łooo musze sprobowac xD ej a idzi jak w okoju jet starszy ojciec ktory straaasznie glosno chrapie? : D wtedy moze sie udac? pozdro

  placebo,  30/01/2010

Evey, paraliż senny jest normalną rzeczą jakiej doświadcza każdy podczas snu. Gdyby nie paraliż senny to przykładowo, kiedy biegniesz w śnie, twoje ciało wstaje i biegnie normlanie. Fajny by było ? ;)

A co do techniki, to chętnie wypróbuję :)

  :),  03/06/2010

paraliżu sennego doświadczyłem tylko raz. jest na to bardzo łatwy sposób, otóż z całych sił staraj poruszyć jakąś cześć ciała. najlepiej duży palec u nogi. może to się wydawać trudne bo przecież jesteś sparaliżowany, ale zapewniam ze każdemu się to uda. gdy zdołasz nim poruszyć wszystko znika - paraliż jak i zwidy czy jakieś inne potworki ^^ nie ma się czego bać, to jest tylko nasza podświadomość. jesteśmy absolutnie bezpieczni

  sevda,  04/08/2010

doświadczyłam czegoś podobnego wiele razy niestety, co zawsze mnie przerażało, bo nie wiedziałam, o co chodzi, a halucynacje były straszne i nie mogłam się obudzić.A właściwie ruszyć, bo ciężko powiedzieć, czy to był jeszcze sen-wiedziałam, że leżę. Przeszło dopiero wtedy, gdy przyzwyczaiłam się do własnych lęków i przestałam panikować spokojnie czekając, aż przejdzie. Strach zmienił się raczej w ...  wyświetl więcej

  shiri,  24/12/2010

Nigdy nie doświadczyłam świadomego snu i szczerze mówiąc nie bardzo się o to starałam. Nie za bardzo wierzyłam że mi się uda ale spróbowałam tej metody, ponieważ mnie zainteresowała. Zdążyłam dwa razy policzyć do 30 i coś się wydarzyło. Było ciemno i zobaczyłam dwie jeszcze ciemniejsze plamy, czułam dreszcze, ciarki na rękach, coś dudniło mi w uszach. Trwało to dosłownie sekundkę bo się przestrasz ...  wyświetl więcej

ja zawsze zatrzymywałem sie na pograniczu między snem i jawą i nie wiem czemu nie moge pogłebić tego stanu i wejść w sen, ta faza "pomiedzy" jest dość nieprzyjemna, czasem gdy zamkne oczy na te 30 sekund mam przeczucie że mnie ktoś obserwóje a raz nawet słyszałem jak ktoś jakby z pod poduszki na mnie krzyczy xD

Generalnie nie wierze w żadne tego typu doznania. Wpadłam na tą stronę przez przypadek, a że metoda wydawała mi się banalna i tak nieprawdopodobna to spróbowałam, z przekonaniem że nic nie wyjdzie. Trzy dni za każdym razem gdy kładłam się spać liczyłam. Nie stało się nic takiego. Wczoraj zasypiając policzyłam znowu, zasnęłam, normalnie. Śniły mi się bzdety, jak zawsze. Zbudziłam się, otworzyłam oc ...  wyświetl więcej

Zarejestrowałem się tutaj kole 3 lat temu, nie pisałem komentarzy ponieważ sporadycznie wchodziłem na stronę w poszukiwaniu interesujących mnie artykułów ale to nie jest sprawa o której chcę napisać.

Otóż od jakiegoś czasu dręczą mnie koszmary połączone z dziwnymi przypadkami:
- raz koszmar z dziwnymi jakby demonami? które przyglądają się na mnie, nic mi nie robią ale uczucie jest t

...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska