Login lub e-mail Hasło   

Chryste Panie

Czyli o nowej religii/gangu/chorobie umysłowej (niepotrzebne skreślić albo wykląć)
Wyświetlenia: 4.311 Zamieszczono 10/02/2009

CHRYSTE PANIE!

Witajcie w kolejnym masakrycznym artykule mojego autorstwa. Temu z charakteru blizej będzie do opisu biblii niż do artykułu o tej samej tematyce. Ten artykuł ma charakter czysto humorystyczny, to jest czysta kpina, ale po prostu już nie mogę wytrzymać tego natłoku fanatyków religijnych na Eiobie. Ciągle ktoś coś pieprzy o tym Sai Babie (rzygać mi się chce jak widzę to imię, poważnie...), ktoś gada o buddzie...

No i nasz kochany Jezus Chrystus vel Elżbieta Gas. Poważnie zastanawiam się czy to jedna osoba z rozdwojeniem jaźni, czy też może są rodzeństwem, co by wyjaśniało brak talentu do rysowania, czy też mrs Ela kupuje rysunki od Dżizasa. Nie wiem, i mało mnie ta kwestia obchodzi.

Faktem jest, że od jakiegoś czasu, a dokładnie 1 lutego, zatruwają nam spokojne, areligijne życie swoimi wielce uduchowionymi, niezwykle głębokimi artami, próbując nas nawrócić. O ile osoba mrs Eli jest w miarę normalna - nie przypominam sobie w biblii żadnej Elżbiety Gas, acz mogę się mylić - o tyle postać Dżizasa Krajsta jest już kompletnie pomylona.

Tak sobie siedzę i się zastanawiam, czego on oczekuje... masowego nawrócenia? Nie, to głupie... ale wygląda na to... że do tego dąży! Nie, no, poważnie, koleś, czyżbyś myślał, że pisząc debilne teksty szpecąc je rysunkami na poziomie podstawówki (i to wczesnej, by nie rzec przedszkola) nawrócisz KOGOKOLWIEK?

Mnie na razie tylko rozśmieszyłeś i zarówno swoimi komentarzami jak i artykułami wzbudzasz kolejne salwy śmiechu, od których trzęsie mi się monitor.

Wiesz czego ci brakuje? Chrześcijańskiej pokory, synu... Wchodząc na serwis społecznościowy i krzycząc że jesteś Panem Naszym Jezusem Chrystusem Synem Boga Jedynego W Trójcy... cośtam pokazujesz swoją głupotę i ignorancję. Twierdząc że potrafisz wyleczyć stwardnienie rozsiane możesz ranić ludzi dotkniętych tą przypadłością.

Idąc tym tropem, jeśli nawet gdzieś tam Bóg istnieje, albo nawet jeśli cała biblia jest prawdziwa, jedyne co cię czeka to wieczne potępienie. Zastanów się nad tym, jeśli jesteś prawdziwym chrześcijaninem.

A co gorsza, ostatnio pojawił się jeszcze jeden nawiedzony twór umysłu Jezusa. Teraz to już jest Trójca NiemalPrzenajświętsza: Jezus Ojciec, Ela Córka i Mojżesz Święty. A trójca nie tylko dlatego, że ilość się zgadza, ale także że jest to jedna osoba, w trzech postaciach. Może oni tworzą nowy kult Jezusa Niedorozwiniętego? Elżbiety Niedopchniętej? Mojżesza Trzepniętego? TRÓJCY NIEMALPRZENAJŚWIĘTSZEJ!

Bijcie im pokłony (tak nie zobaczą że się z nich śmiejecie) i módlcie się gorliwie (złożone ręce maskują uśmiech), a zaprawdę powiadam wam... hmm... czeka was kupa zabawy! Najmniejszy cyrk świata zawitał na Eiobie!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i proszę o jakiś zabawny komentarz, najlepiej z wszystkich trzech kont jednocześnie. Weapon of Mass Obstru... Destruction xD

 

W celu uzyskania praw do publikacji tego artykułu, zawyj do księżyca o północy. Jeśli nic się nie stanie - publikuj.

 

Urocze, prawda? Nie trzeba ładować całych artykułów xD

Swoją drogą ten artykuł będę rozbudowywał. Taa... po co tworzyć nowe xD

Podobne artykuły


16
komentarze: 7 | wyświetlenia: 945
14
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1010
14
komentarze: 6 | wyświetlenia: 894
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 860
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 796
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 748
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 849
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 660
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 864
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 920
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 694
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 670
11
komentarze: 8 | wyświetlenia: 571
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

dłuższy komentarz a nie artykuł.

  Max King,  10/02/2009

No to może przynajmniej "komentarz w formie artykułu"?

  swistak  (www),  10/02/2009

Jako Ateista podziękuj Bogu, ze masz dzieki EIOBA aktualny religiny i socjologiczny przegląd, co Polakom w duszy gra .Wystarczy ignorować i nie komentować szkodników, którzy reklamuja sobie ezoteryczny biznes . Dzisas wmawia nam, że jesteśmy brudni i niegodni, a za kasiorę oczyszcza Ela .
Takie trzy jednym .Przerażaczem i naganiaczem jest Mojżesz
Tak naprawde to czasami myśle, że kto ...  wyświetl więcej

  Max King,  10/02/2009

Wiesz, moje życie wygląda trochę inaczej niż siedzenie z kumplami na piwie, a jedyne co robię w internecie to siedzę na Eioba i/lub NK. Tak czy inaczej dzięki. I dziękuję za punkty.

  mugol  (www),  10/02/2009

Panie Jakubie ! Mam podobne odczucia zwłaszcza, ze nie piszemy o minecie która pasuje do wszystkich podobnych Planuję napisanie artykułu o tym jak Jezus zrobił minete Sai Babie i Gryfowi ,dzieki czemu na EIOBA zapanowała bezinteresowna Miłość .Moze z tego powstac niezły musical albo opera mydlana .

  mugol  (www),  10/02/2009

Kajszo ! A kto kazał zniszczyć złotego cielca którego wszyscy Zydzi czczą do dziś

Jakub ojjj coś mi mówi że twój komentarz rozpocznie nową burzę... ;-) Hehe na razie tylko planuję dwa artykuły, jednak nie związane z tą tematyką. Aczkolwiek... kto wie, jak nasza Trójca NiemalPrzenajświętsza rozrośnie się do czwórcy, a nawet nie daj boże więcej - może coś skrobnę ;-)

mugol to ja napiszę ścieżkę dźwiękową opierając się na twórczości zespołu Angelspit a słowa zaczerpnę z pi

...  wyświetl więcej

  ,  10/02/2009

Max, rzygnij sobie to Ci ulży :-)

  ,  11/02/2009


do swistaka

Ja to ja swistak, tak więc nie przyrównuj mnie do kogokolwiek bo nie ma takiej indywidualności jak ja; nie ma takiej ani fizycznej ani duchowej możliwości by być mną lub ja kimś., poza tym każdy jest inny nawet w małym procencie.

  swistak  (www),  11/02/2009

Musisz sie bardziej postarać to Ci uwierzę . Na razie ściagasz z ksiegi o Kaszy i zadzierasz nosa

  ,  11/02/2009

Widać nie znasz się nie tylko na ludziach a już nie mówiąc zupełnie na duchowości.
Ale to twój problem a nie mój.
:)

  ,  20/02/2009

swiatak & klonik cyt."Pani Gas to wykapana Jessica a darkwater to Mojzesz . "

Ja jestem ja, pani Gas to pani Gas i nie życzę sobie porównań do kogoś kogo nie znasz matacki swistaku & kloniku.

Parę refleksji po lekturze...

Ejże, Max! Dlaczego od razu - "masakryczny"? Dlaczego też CYT.: "Jeśli użytkownicy uznają ten artykuł za żałosny..."? Niepotrzebnie od razu poddajesz jakieś sugestie. Jakbyś się czegoś obawiał, że może tak właśnie się stać. Przypuszczam, że wiesz, że podobne wibracje przyciągają podobne wibracje. Typowe prawo rezonansu.To takie spostrzeżenie na początek.

...  wyświetl więcej

Dzięki za komentarz. Serio. Co do odmieńców, ja też taki jestem. Gdybym był normalny, nie napisałbym tego tekstu. A jednak sam twierdzisz że odmieńcy są potrzebni... ^^

Mnie zwykle szufladkują na dwa sposoby. Ci mniej zorientowani mówią że jestem metalem bo się ubieram na czarno i noszę czarne ciuchy. Ci lepiej zorientowani kladyfikują mnie jako Gota (co przejawia się okrzykami GOTH! na ul

...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  10/02/2009

Kajszo ! Z tym Bogiem co mówił Mojzesz to pewnie ściema, a cielca kazdy widział . O przykazaniach gdzie nie ma grzechu głupoty też .

Jak jesteś ateistą, to nie właź na artykuły o religii. Czytaj sobie co innego, po co się pchasz tam, gdzie ci się chce rzygać? Rzygnij sobie, albo bloga pisz. Jest tyle różnych możliwości do rzygania. Mnie się chce rzygać jak czytam komentarze hells_bells2 i jego znajomych. Ale oni się pchają tam gdzie nie powinni się wypowiadać, bo się nie znają na temacie. To prawda, że ostatnio na eioba jest na ...  wyświetl więcej

A ty @kajsza masz etat na szpiegowanie moich komentarzy, że się pod każdym plujesz?

Max King - bardzo spodobało mi się to, że napisałeś wprost, co myślisz, a jest w tym sporo prawdy :-) A jest to sztuka, wyrazić, co się myśli...
Nie uważam, aby Twój styl pisania wywoływał negatywne emocje, a Kubuś Puchatek to wspaniała historia w każdej wersji ; D
No i Pozdrawiam serdecznie! ;-)

Kubuś Puchatek... Nie wiem czy wiesz, ale jest już napisane 49 części. 48 z nich można przeczytać na http://humor.mocny.com/kubus,p(...)k2.html Co więcej, jestem autorem od 37 do 48 części natomiast przygodę numer 48 (suma 49 bierze się z dodania tej Zerowej) opublikuję po modernizacji serwisu. Jak chcesz to podeślę ci na maila xD Planowałem wrzucić na Eiobę wszystkie części, ale jak zobaczyłem małe zainteresowanie, odechciało mi się ^^

Jeśli mógłbyś podrzucić, to poproszę :-)
bardzo chętnie przeczytam ;-D

Jeśli przeczytałaś te co są na tamtej stronce to podaj adres e-mail. Ale naprawdę przeczytaj poprzednie.

Cholerka - będzie artykuł dnia:) he he
Swoja droga takimi tekstami wkładasz kij w mrowisko. W mrowisko nad którym jak większość stajesz i lamentujesz że za szybko rośnie. Że mrówki kwiaty psują. Sam pewnie stoję nawet nie metr dalej i ciskam małymi kamykami.
A jako katolik takich jest mało nie chcę nawet próbować wypowiadać się w artykułach pseudojezusa (chociaż kto wie, może w takie ...  wyświetl więcej

Artykuł dnia? Chryste Panie, a ja taki bez krawata...

Nie wbijam kija w mrowisko. Wskakuje do środka i opowiadam dowcipy mrówkom. Ten artykuł to prymitywna prowokacja, ale napisałem go głównie by się pośmiać, to taki wielki żart na bardzo niskim poziomie. Bo życie jest za poważne.

I należę do ugrupowania: Wolne Stowarzyszenie Bojówek Przeciwko Trójcy NiemalPrzenajświętszej. Odkryłeś właśnie wielką tajemnicę. Muszę cię zabić. Sry.

  gabiii,  13/02/2009

hahaha xD Artykuł jest genialny. Zauważyłam na EIOBA jest taki trend, żeby pisać jak najwięcej o bogu, religii i Sai Baby ?! Właśnie to powinno być publicznie napiętnowane, to nie jest społeczność kółka różańcowego. Niektórzy piszą jak na zamówienie Radia Maryja. Czy to teraz jest modne czy poprostu to chwytliwy temat dla popularnych ? Można wszystko negować, ale mnie jako niewierzącej osobiście d ...  wyświetl więcej

Dehelmintyzację... ;-)

  ,  20/02/2009

andromeda cyt."Sai Baba znam osobiście i będę go bronić zawsze, bo wiem ile dobrego dla ludzi zrobił. Reszta mnie nie interesuje, bo ani to mistrzowie, ani nawet nauczyciele duchowi. Na nich sobie możesz rzygać. Pozdrawiam. "

Twoja podłość wobec ludzi sięga granic, jak możesz pisać że na resztę ludzi można rzygać? te słowa świadczą o tym że nie liczą się dla ciebie wartości moralne ani czł

...  wyświetl więcej

A Ty jessica aka K12G vel dorothy już tak zdziwaczałaś, że na chybił trafił swe pomyje wstawiasz, gdzie popadnie? Może umyj sobie zęby zanim siądziesz do klawiatury:)

  ,  20/02/2009

Ten komentarz darma świadczy o twojej beznadziejności na wszystkich poziomach człowieczo- fizyczno -duchowych.

Jakoś nie odczuwam beznadziejności, a jedynie się dobrze z wami bawię na eiobce:)

  ,  20/02/2009

CYTUJĘ POMYJE:

POCZĄTEK POMYI//////////

Twoja podłość wobec ludzi sięga granic, jak możesz pisać że na resztę ludzi można rzygać? te słowa świadczą o tym że nie liczą się dla ciebie wartości moralne ani człowiek.

Wyznajesz tylko istnienie guru a ludzi poniżasz jak bydło, które należy zdeptać.

Mnie osobiście jest wstyd, że na Ziemi są tacy ludzie jak ty, poniżajacy

...  wyświetl więcej

@Ganeś, dzięki za pozdrowienia. Boli mnie już dziennie brzuch od spazmów śmiechu z nawiedzonych jaszczurzym opętaniem nienawiści do wszystkiego co się rusza orionistów z poziomu czwartego astrala i piątej gęstości pomylonej z Niebem przez jasnoniedowidzów z Orion2012.

  ,  21/02/2009

Wiesz ganeś jak dla ciebie prawda to pomyje to ty nigdy pomyj nie wiedziałeś

cyt.. " CYTUJĘ POMYJE:
POCZĄTEK POMYI

Twoja podłość wobec ludzi sięga granic, jak możesz pisać że na resztę ludzi można rzygać? te słowa świadczą o tym że nie liczą się dla ciebie wartości moralne ani człowiek.
Wyznajesz tylko istnienie guru a ludzi poniżasz jak bydło, które należy zdeptać.

...  wyświetl więcej

  ,  21/02/2009

prema cyt."@Ganeś, dzięki za pozdrowienia. Boli mnie już dziennie brzuch od spazmów śmiechu z nawiedzonych jaszczurzym opętaniem nienawiści do wszystkiego co się rusza orionistów z poziomu czwartego astrala i piątej gęstości pomylonej z Niebem przez jasnoniedowidzów z Orion2012. "

Czasem czytając to co piszesz dharmin mam wrażenie że coś nie tak u ciebie z neuronami a być może i z choleste

...  wyświetl więcej

Hah ! Za to Twoje poczucie humoru sprawia , że inni mają dobry humor ;-)

Taki mały spam niedotyczący tego artykułu bo co miało zostać napisane i ogólnie po co ja mam to po raz kolejny powtarzać ;]

Eioba to portal skrajności. Od miliona artykułów na temat Sai Baby, przez Jesusów, Mojżeszów, innych niemniej ciekawych proroków, jedynych sprawiedliwych bioenergoterapeutów (& co.) oferujących swoje usługi... do poradników jak zrobić minetkę, czy jakie błędy popełniamy podczas seksu. Dlatego właśnie eioba jest wszędzie wspominana z przymrużeniem oka jako gniazdo nowych ruchów religijnych i dewiantów seksualnych. Do wyboru do koloru ;] Przynajmniej nie jest nudno.

Jak by było nudno, to przecież nikt by eioby nie czytał :(

Aleście sobie tematy na rozmowy znaleźli pod moim artykułem ^^ Nie mam w sumie nic przeciwko, w sumie to dzięki mnie możecie sobie znowu pogadać.

Widzę że największe dyskusje powstały wokół tego całego Sai Baby. Dalej nie wiem kim jest i dalej mi się robi niedobrze na widok jego imienia (a raczej nazwiska). Rozumiem że można go lubić, wielbić, czcić, wychwalać i tak dalej, ale do cholery,

...  wyświetl więcej

  zxz,  18/10/2009

Jezus Cytrus i Jan Mściciel podczas niedzieli na-palmowej. :3Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska