Login lub e-mail Hasło   

Nasza-Klasa

Fenomen czy głupota?!
Wyświetlenia: 5.684 Zamieszczono 02/04/2009

Nasza-klasa któż nie słyszał o tym społecznościowym portalu, kto z nas (przynajmniej z większości) nie sprawdza zaraz po przebudzeniu czy czasem jakiś "znajomy " nie dodał zdjęcia i nie postawił mu pochlebnego opisu.

Nie będę wyrażał własnej opinii ponieważ kogo ona obchodzi..., będę pisał w imieniu tych którym przez gardło nie przechodzi ta nazwa. Przeważnie ludzie którzy nie trawią naszej klasy to bardzo inteligentne osoby dla których forum wymiany poglądów odbywa się jeśli nie na bardziej ambitnych portalach to w prawdziwej rzeczywistości. A sednem życia nie staje sie ciągłe zawalanie głowy myślami tego typu: komu dać komentarz żeby i on mi pozytywny wystawił albo jak bardzo zretuszować moje paskudne zdjęcie aby ktoś z moich "znajomych" którego nigdy w życiu na oczy nie widziałem pomyślał sobie że : "piękna jestem niesłychanie".

Ludzie to jest głupota w najczystszej i najbardziej szatańskiej postaci jaką polska widziała a ten kraj nie jedno już widział. Czy naprawdę jesteśmy aż tak próżni że samopoczucie potrafi nam polepszyć jakiś tzw. "znajomy" którego cholera jasna na oczy nie widzieliśmy!!! albo jakiś pusty i denny komentarz typu: "śliczna jesteś",

Portal nie wątpliwie jest fenomenem pod względem obsługi, pomysłu zarządzania nim i świetnego kierowania jego popularności do szerokiego grona odbiorców. Przynosi świetne dochody i jest znany i lubiany przez większość z nas. Jest to również dowód na to że jeśli ma się dobry pomysł to można przy odrobinie szczęścia ominąć wszystkie inne przeciwności i odnieść sukces.

Podsumowując jest to potężne i piękne narzędzie w rękach mądrych ludzi ale cholernie źle wykorzystywane i służący jedynie zaspokajaniu naszej próżności.

Komentujcie jestem ciekaw.....

 

Podobne artykuły


105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114249
22
komentarze: 12 | wyświetlenia: 11297
57
komentarze: 96 | wyświetlenia: 7461
15
komentarze: 16 | wyświetlenia: 6558
41
komentarze: 19 | wyświetlenia: 33031
40
komentarze: 37 | wyświetlenia: 5235
37
komentarze: 18 | wyświetlenia: 10234
35
komentarze: 55 | wyświetlenia: 2743
29
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3436
28
komentarze: 53 | wyświetlenia: 8434
26
komentarze: 11 | wyświetlenia: 19704
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 5027
23
komentarze: 8 | wyświetlenia: 8054
24
komentarze: 33 | wyświetlenia: 13321
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Idea NK na początku była piękna, ale z czasem przeminęła. Ja się nigdy NK nie rejestrowałem i nie mam zamiaru. Dla mnie to strata czasu, wolę uczestniczyć na forach internetowych, poświęconych konkretnej tematyce. W ten sposób przynajmniej nauczę się czegoś nowego. A NK ? Jest dla ludzi, którzy nie mają pojęcia co zrobić z wolnym czasem.

PS. Popraw błędy w artykule cholera pisze się przez

...  wyświetl więcej

Nawet nie wiesz co piszesz, nauka-Szkola, NK-rozrywka

  lilith123  (www),  02/04/2009

Osobiście nie mam tam konta - wolę inny kontakt ze znajomymi- mam ich maile, numery tel, skype i mi to wystarcza do kontaktu wirtualnego, lepszy i tak jest bezpośredni:)
Uważam to za bezsens,aczkolwiek nie w każdym przypadku - klasa mojego ojca dzięki tej stronie zorganizowała zjazd po ponad 30latach od likwidacji ich szkoły...
Jeśli dzięki Naszej-Klasie rzeczywiście nawiązujemy i od ...  wyświetl więcej

  pogodny  (www),  02/04/2009

Zrealizowane spotkanie w mieście gdzie znajduje się liceum, w miejscu gdzie szaleliśmy na studniówce ale 15 lat wcześniej, zabawa do białego rana - to był sens zapisania się na ten portal. Obecnie prawie tam nie zaglądam. Wrażenia ze spotkania bardzo pozytywne

  moniks,  02/04/2009

To dobry portal dla ekshibicjonistów i tych, którzy czują potrzebę kreacji. Tam można stworzyć się na nowo, a dzięki obłudnym komentarzom podnieść na duchu. ;) Widziałam pod fotkami 40-50- letnich kobiet teksty typu :"nic się nie zmieniłaś od czasów liceum", więc myślę sobie: "niedobrze, pewnie zawsze wyglądała tak staro i brzydko"... :-)

o, tak, kiedyś może ta strona służyła do odnajdowania starych znajomych, ale teraz...odwiedziłam ostatnio ją i patrzę...jakieś konta fikcyjne? łańcuszki...? proszę nie dobijajcie, to nie do tego służy nasza klasa!

artykuł jest dobry. może trochę ktrótki, ale dobry. może przemówi komuś (?) do rozsądku. pozdrawiam :)

  tool,  02/04/2009

bo do naszej klasy trzeba z dystansem, i chyba część tak ma;>
http://eiba.pl/1zcs
ja też, podpisuje sie pod tymi artukułami:D

Nasza Klasa ech, miałem konto aktywne, ale po pewnym czasie gdy zorientowałem się ocb, stało się ono profilem do śmiania się z innych - małe zło - xD Nie mam tam swoich zdjęć, tym bardziej mojej rodziny.
Dzięki naszej klasie można przesiać przez sito swoich znajomych i już się wie z kim warto się zadawać xD

"Podsumowując jest to potężne i piękne narzędzie w rękach mądrych ludzi ale cholernie źle wykorzystywane i służący jedynie zaspokajaniu naszej próżności."

Co do pierwszej części tego zdania (do słowa "ale"), to nie mam wątpliwości, że to prawda. Sukces twórców Naszej Klasy jest niewątpliwy. Wątpliwości mam tylko do drugiej części zdania. Być może są osoby, które wykorzystują ten portal w z

...  wyświetl więcej

Twórcy Naszej Klasy trafili w dziesiątkę z pomysłem, jeśli chodzi o potrzeby emocjonalne ludzi.To prawda, że ludzie lubią wspominać czasy,, niebieskiego mundurka" a wspomnienia zawsze są podbarwiane a to szczyptą sentymentalizmu, wzruszeń z ..łezką w oku", nawet jeśli szkolno-studenckie przeżycia nie były aż taaakie piękne, wesołe. Jeśli więzi przyjażni były silne, oparte czystej grze fair- play t ...  wyświetl więcej

polecam facebook :)

  lisc,  03/04/2009

stało się ono profilem do śmiania się z innych
tez ,mam takie konto al ejuzmi sie znudzilo a swojego nie zrobie chyba ze za 20 lat jak będe chciał kogos spotkac z byłej klasy jak sobie o nim przypomne

To co my stworzymy, źle odebrane przez innych może stać się naszą zagładą... no może przesadziłem ale twórcom NK raczej nie chodziło o to by tzw dzieci NEO przerzuciły się z Epuls'a na Naszą-klasę. Z początku patrząc na ten serwis mówiłem sobie w duchu "jestem za!" gdyż ludzie odnajdują stare znajomości, miłości itp. Ale gdy dorwała się tam NEO armia, NK straciło w moich oczach na przydatności i zainteresowaniu.

Popieram post powyżej. Ja tam mam tylko po to konto aby wiedzieć o sprawdzianach i sprawach klasowych, reszta to głupota tym bardziej że zrobiono z tego portalu drugą fotkę... Nie zbyt dobre pomysły mają zarządcy NK

Trzeba podchodzic z rezerwa, ale potrzeba kontaktu jest bardzo wazna i dzieki NK wielu odnalazlo
zagubione chwile z zycia, milosc, przyjazn itp.. itd...

  Ivi,  28/07/2009

ja natomiast uważam ze wszystko jest dla ludzi.Mam konto na NK i uważam ze to nie znaczy ze jestem próżna bądź tez tak zdesperowana ze tylko czyham na komenty w stylu piękna jesteś. A co do znajomości ze znajomymi których się na oczy nie widziało, nie widzę w tym nic złego, w necie tez można spotkać wartościowych ludzi.

Popieram artykuł. NK jest w tym dobre, że mozna znalezć kogos z innej klasy(dawnej). Większosć ludzi jakich znam
ma konto tylko po to ,żeby wystawic komus komentarz, kto mieszka obok.(no moze nie do końca)
To jest głupie. Nie ma tam konta i nie chcę mieć(nigdy)
Z czymś dobrym głupi ludzie zrobią coś głupiego. (Wymyśliłam na poczekaniu) :) No ale wiecie o co chodziDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska