Login lub e-mail Hasło   

Jak wybrać dobrego florystę

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.pocztakwiatowa.pl/jak-wybrac-(...)te.html
Wiązanka ślubna to dopełnienie stroju Panny młodej. By była naprawdę piękna, jej wykonanie warto powierzyć profesjonaliście.
Wyświetlenia: 1.764 Zamieszczono 26/06/2009
O wyborze i zamówieniu bukietu bpowinnaś pomyśleć kilka tygodni przed ślubem. Przeczytaj nasze porady, przejrzyj ślubne katalogi. Gdy wiesz już, o jakiej wiązance marzysz, czas na wizytę w kwiaciarni. Z pewnościąi znajomi będą ci polecać swoje ulubione miejsca. Warto ich posłuchać, ale dobrze też zachować ostrożność. Układanie bukietów ślubnych  jest trudną sztuką i nie każdy pracownik kwiaciarni to znawca tej dziedziny.
 
florystka
 
Prawdziwy mistrz ślubnej florystyki to osoba która:

Słucha
Chce wiedzieć, jak wyobrażasz sobie wygląd bukietu. Nie przerywa Ci, kiedy szczegółowo opisujesz kształt czy dodatki, które Ci się podobają. Jeśli przyniosłaś zdjęcia kompozycji, które uważasz za gustowne, ogląda je z uwagą.

Pyta
Zadaje ci pytania o styl ślubu i wesela, o kolor i fason sukni. Prosi o zdjęcie kreacji, a jeśli to możliwe o próbkę materiału. Pyta o dodatki, kolorystykę makijażu, fryzurę. Dzięki temu wie, jak stworzyć kompozycję będącą uzupełnieniem twojego wizerunku.

Proponuje
Po wysłuchaniu twoich oczekiwań przedstawia Ci kilka propozycji bukietów. Nie wybiera ich z katalogu, lecz uwzględnia twoje indywidualne potrzeby. Inspiruje się fakturą sukni lub dodatkami. Zna najnowsze trendy i umie je twórczo wykorzystać. Potrafi w uprzejmy sposób zasugerować Ci zmiany w wielkości lub kształcie bukietu, jednak nie narzuca swojego gustu. Do wybranego bukietu umie dopasować odpowiednie kwiaty dla pani świadek i przypinkę dla Pana Młodego.

Wyjaśnia
Mówi językiem przystępnym i zrozumiałym. Ty nie musisz wiedzieć jak wygląda wiązanka kamelia czy bukiet angielski. Odpowiada cierpliwie na Twoje pytania.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zasady przedruku artykułu: artykuł może być przedrukowywany wyłącznie w celach niekomercyjnych, w niezmienionej postaci. Warunkiem publikacji jest umieszczenie w stopce aktywnego linku: www.pocztakwiatowa.pl

Podobne artykuły


33
komentarze: 10 | wyświetlenia: 107488
28
komentarze: 9 | wyświetlenia: 27381
8
komentarze: 3 | wyświetlenia: 12126
31
komentarze: 69 | wyświetlenia: 8896
29
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2675
27
komentarze: 42 | wyświetlenia: 2419
22
komentarze: 6 | wyświetlenia: 53729
11
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1633
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 3523
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 16030
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 6421
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska