Login lub e-mail Hasło   

Jaki prezent dla dziewczyny ???

Mężczyźni nie mają łatwego życia. Zakup prezentu dla kobiety to nie lada wyzwanie nawet dla najlepszych mężów, narzeczonych, chłopaków, a nawet kolegów.
Wyświetlenia: 1.399 Zamieszczono 07/07/2009

Bez paniki

Po tym nieco szowinistycznym wstępie, przejdźmy do konkretów. Po pierwsze, warto zachować spokój i podejść do sprawy rzeczowo. W zależności od tego, na jaką okazję kupujesz prezent, musisz wyznaczyć sobie budżet i zastanowić się, gdzie wybrać się na zakupy.

Zanim pójdziesz do sklepu i wybierzesz coś pod wpływem impulsu, rozejrzyj się po internecie, sprawdź któryś z wielu internetowych sklepów z prezentami. Będziesz miał rozeznanie w temacie.

Co może jej się spodobać?

Wybierając prezent pamiętaj, że musi się on podobać Jej, a nie Tobie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że podskakujące pluszowe penisy są bardzo śmieszne, ale być może Twoja dziewczyna nie będzie tego samego zdania.

Po prostu, wyobraź sobie moment, w którym dajesz jej dany prezent. Zastanów się, jak może zareagować, co powiedzieć, co poczuć. Tańczący penis na rocznice ślubu to pewna katastrofa...
Zastanów się, co sprawia jej przyjemność

Jeśli znasz Ją dobrze, będzie Ci łatwiej. Zastanów się, jakiej słucha muzyki, jakie książki czyta, jak się ubiera. Pod tym kątem dobieraj prezent. Pamiętaj, że musi on sprawiać przyjemność Jej, a nie Tobie. Odpadają wszystkie prezenty, z których bardziej skorzystasz Ty, a nie ona (np. bardzo popularne gry komputerowe).

Kwiaty zawsze na czasie

Kwiaty są dobre na każdą okazję. Jako samodzielny "prezent" albo jako dodatek do właściwego podarunku. Dowiedz się, jakie lubi najbardziej, a będzie wniebowzięta.

Innego rodzaju standardy również są mile widziane - w zależności od budżetu zastanów się nad czekoladkami, maskotkami, perfumami czy biżuterią. Alkohol kupujemy w prezencie raczej facetom.

Nie stąpaj po niepewnym gruncie

Nie kupuj prezentów, na których się nie znasz. Przy bardziej skomplikowanych kosmetykach czy kobiecych ubraniach na pewno się pogubisz. Nie bądź zbyt ambitny - mina kobiety, której kupić bluzkę o trzy rozmiary za dużą z całą pewnością jest bezcenna, ale nawet nie wyobrażaj sobie, co byłoby potem.

Poradź się kobiety

Doskonałymi doradcami w sprawie prezentów dla kobiet są właśnie kobiety. Jeśli sam nie radzisz sobie z wyborem, po prostu poproś o pomoc koleżankę. Rzeczy trudne staną się proste, zagadki nie do rozwiązania rozwiążą się same.
A przede wszystkim, nie stresuj się

Pamiętaj, że obdarowywanie prezentem ma być przyjemnością dla obu stron. Nie stresuj się, nie nakręcaj przesadnie, podejdź do całej sprawy poważnie, ale jednocześnie na luzie.

Pamiętaj, żeby nie przesadzać z budżetem. Zbyt drogi prezent może wprawić kobietę w zakłopotanie, szczególnie na początku znajomości, co może nie być dobrym prognostykiem kolejnej randki

 

 

Administrator Portalu Randkowego  http://www.atrakcyjni.com

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1514
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1145
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1116
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 857
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 712
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 405
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1178
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 586
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 522
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 939
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 942
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1534
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1058
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska