Login lub e-mail Hasło   

Najdziwniejsze sposoby na zarobek

Podobno żadna praca nie hańbi, i to są najlepsze przykłady na potwierdzenie tego. W końcu kryzys dotyka wszystkich jednak nie wszyscy chcą dotknąć kryzysu.
Wyświetlenia: 5.585 Zamieszczono 10/07/2009

Podobno żadna praca nie hańbi, i to są najlepsze przykłady na potwierdzenie tego. W końcu kryzys dotyka wszystkich jednak nie wszyscy chcą dotknąć kryzysu i wynajdują alternatywne sposoby na godziwy zarobek, z resztą sami oceńcie.

Restauracje dla nudystów

Mamy już plaże dla nudystów, linie lotnicze, a podobno nawet sklepy z ubraniami dla nudystów, swoją drogą ciekawe co sprzedają… wiec tylko trzeba było trochę poczekać, aż powstanie sieć restauracji o wspomnianym profilu klientów. Nowojorska "CODinners" to skrót od "Clothing Optional Dinners". Więcej nie trzeba tłumaczyć.

Mocz jelenia

Pomysłowość ludzka nie zna granic, nie wystarcza już myśliwym gwizdek naśladujący kaczkę, teraz trendy jest Mocz jelenia a dokładniej "Mrs. Doe Pee's Buck Lures", właściwie to jest to ciecz imitująca cudowne właściwości jeleniej uryny, zawiera wszystkie potrzebne składniki by przywabić zwierzynę, podobno w tej kwestii jest to płynne złoto. Może samemu zajmiesz się produkcja…

Ziemia z ojczyzny

Jest t ciekawa opcja zarobku na rodakach, końcu nie każdy ucieka z Polski i nie tęskni wcale, wiec może sprzedać im za odpowiednią cenę namiastkę naszej ziemi matczynej, Irlandczycy już tak robią wysyłają klientom klika grudek ziemi poczta kurierska, oczywiście wszystko za odpowiednią cenę.

Powściekaj się i zapłać

Interes ten odnosi się do tego ziarnka zła które się w nas wszystkich czai i wychodzi na wierzch kiedy jesteśmy z frustrowani sytuacja polityczna finansową lub mamy problemy osobiste, dlaczego by więc nie pozwolić ludziom bezkarnie niszczyć przedmiotów codziennego użytku, by sobie ulżyli, "Sarah’s Smash Shack" z San Diego świadczy już takie usługi, podobno cieszą się wielką popularnością wśród biznesmenów…

1 2 3 sprzedano za 2000$

Kiedyś kobieta mogła sprzedać swoje włosy na peruki, dzisiaj każdy może pozbyć się włosów u fryzjera i jeszcze na tym zarobić okazuje się, że Jacalyn Elise założyła stronę internetową na której rejestruje się swoje owłosienie a ludzie licytują ile jest dla nich warte potem idziesz do fryzjera zabierasz ze sobą do domu odpady i wysyłasz do tego kto da najwięcej, nie było by w sumie nic w tym dziwnego gdyby nie to że określasz ile masz do sprzedania włosów, ciekawe czy rozliczają cie co do sztuki…

2 kg. z Blondynki o wymiarach 90 60 90 prószę.

Niby nie powinno się nikogo oceniać, jednak co można powiedzieć o włoskich i polskich studentkach które żyją dzięki sprzedaży bielizny osobistej… używanej, nie chodzi tutaj o reaktywacje lumpeksów ponieważ warunkiem dobrej transakcji jest to że przedmioty nigdy nie były prane, również wielką popularnością cieszą się zużyte tampony i podpaski, generalnie powstał już cały przemysł, można np. zamówić majtki z blondynki noszone przed stosunkiem minimum 2 godziny z lekkimi plamkami menstruacyjnymi. Oczywiście dostępne są również skarpetki pończochy, nic tylko biec na aukcje i licytować…

Jeśli słyszeliście o innych alternatywnych sposobach na zarobek to podzielcie się nimi w komentarzach. Dla dobra rozwoju polskiej gospodarki.


--
 
Dekoracje ścienne

Podobne artykuły


153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 131143
105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114693
93
komentarze: 31 | wyświetlenia: 157988
82
komentarze: 20 | wyświetlenia: 27914
74
komentarze: 18 | wyświetlenia: 64570
74
komentarze: 32 | wyświetlenia: 63671
73
komentarze: 38 | wyświetlenia: 181553
61
komentarze: 12 | wyświetlenia: 53146
50
komentarze: 13 | wyświetlenia: 120959
39
komentarze: 10 | wyświetlenia: 32365
38
komentarze: 22 | wyświetlenia: 71465
38
komentarze: 21 | wyświetlenia: 15906
37
komentarze: 20 | wyświetlenia: 82594
35
komentarze: 2 | wyświetlenia: 20509
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  dominik,  10/07/2009

Czego to ludzie nie wymysla dla kasy.

Nie prawda że każda praca nie hańbi. Takie jak to ostanie z pewnością tak.

Ale z tymi majtkami studentek to żarty są ;D

niestety ale nie relacje z tego procederu mozna zlaesc w interecie na stronie jakiejs gazety i na kilku portalach.
http://www.papilot.pl/article/(...)ne.html
http://polonia.wp.pl/title,Spr(...)d=186aa
itd...

te ostatnie to żart? kto by to kupił?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska