Login lub e-mail Hasło   

Twój Punkt Mocy !

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://shumi.pl/2009/07/16/8-krokow-do-energii/
Brakuje Ci energii do działania ? Nie wiesz jak wziąć się wreszcie do roboty i nie przestać po chwili ?Chyba mogę Ci pomóc :)
Wyświetlenia: 1.139 Zamieszczono 16/07/2009

To co zaraz Ci przedstawię bardzo Ci się przyda ! Z tej metody możesz korzystać zawsze i wszędzie ! (chociaż pewnie będziesz zwracać na siebie uwagę innych)

Dzięki tej technice będziesz czuć przypływ dobroczynnej energii, która w Tobie drzemie. Energii by sprostać nowym zadaniom ! :)

Ogólnie to może Ci się wydawać głupie… jeśli tak będzie to w ogóle nie zaczynaj. Bo po co to robić skoro zakładasz, że nic z tego ? : P

Okej, koniec tego przedłużania ! Zaczynamy

Krok Pierwszy:

Usiądź albo stań prosto.  Weź głęboki oddech, zamknij oczy i pomyśl o wspaniałych wydarzeniach z Twojego życia, chwile,w których przypływała do Ciebie pozytywna energia. Pzypomnij sobie co najmniej sześć.

Krok Drugi:

Wyobraź sobie jakie to uczucie, gdy osiągasz coś  o czym myślałeś, że jest dla Ciebie niemożliwe do wykonania ale się udało.

Krok Trzeci:

Teraz wyobraź sobie Siebie osiągającego coś wspaniałego, coś kiedy czułeś się po prostu pełen energii do działania. (Np. gdy osiągnąłeś szczęście [zaręczyny, wygrana na loterii, cokolwiek]).

Jak stoisz, gdy osiągasz sukces ? Jak wtedy wyglądasz ? Jak się wtedy Czujesz ?

Krok Czwarty:

Teraz, czując to podekscytowanie, ten przypływ energii poczuj też spokój. Wyprostuj się i wyobraź sobie złotą łunę światła w kształcie lejka nad Tobą. Wyobraź sobie, że ten złoty blask wylewa się z lejka i wlewa do Ciebie. Jakie to uczucie ? :)

Krok Piąty:

Weź kolejny głęboki oddech ale tym razem wstrzymaj oddech. Trzymając powietrze w płucach poczuj bicie swojego serca.

Krok Szósty:

Teraz, spróbuj tak pokierować myślami by poczuć bicie serca w małym palcu u lewej dłoni. Jeśli nie uda Ci się tam to może to być np, prawy łokieć. Ogólnie gdziekolwiek byle nie było to Twoje prawdziwe serce (tzn. jego miejsce).

Krok Siódmy:

Poczekaj kilka uderzeń serca i przesuń je z małego palca u lewej dłoni (zależy od tego gdzie je chciałeś czuć w poprzednim punkcie) do innego miejsca na Twoim ciele. Robiąc to nadal miej wstrzymane powietrze, oczywiście jeśli musisz to po prosu weź kolejny oddech i go zatrzymaj.

Krok Ósmy:

Teraz, gdy masz już kontrole nad swoim sercem przesuń je tam gdzie chcesz stworzyć swój PUNKT MOCY. Może to być na przykład prawy kciuk. Złota łuna, która jest nad Tobą ciągle wlewa do Ciebie złotą poświatę, wszystko spływa do tego miejsca (czyli np. kciuka !). Poczuj Moc !

Rób tak kilka razy dziennie aż będziesz czuć przypływ energii, gdy tylko pomyślisz o swoim Punkcie Mocy. Jesteś teraz naładowany energią i powtarzając to pozostaniesz w tym stanie ! : )

 

Zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami na RozwijamySie.wordpress.com

Artykuł pozwalam kopiować i zamieszczać wszedzie w niezmienionej formie z podanym klikalnym i działającym linkiem

www.RozwijamySie.wordpress.com

Podobne artykuły


158
komentarze: 114 | wyświetlenia: 71619
29
komentarze: 9 | wyświetlenia: 5830
41
komentarze: 45 | wyświetlenia: 140181
36
komentarze: 16 | wyświetlenia: 6700
26
komentarze: 7 | wyświetlenia: 10159
24
komentarze: 25 | wyświetlenia: 12123
25
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4084
23
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3506
18
komentarze: 10 | wyświetlenia: 12095
17
komentarze: 7 | wyświetlenia: 3829
14
komentarze: 7 | wyświetlenia: 19113
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska