Login lub e-mail Hasło   

Psychohematologia

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://wroclawiankajedna.blog.pl/archiwu(...)4242518
Dobierz kobietę wedle grupy krwi.
Wyświetlenia: 1.624 Zamieszczono 01/09/2009

Kochanie, jesteś zerem, bez dwóch zdań.... Żresz jak zero, ubierasz się jak zero i potrzeby masz zerowe.

Grupa krwi O jest najstarsza,  posiadali ją już neandertalczycy. Ich podstawowym celem było przetrwać, zdobyć jedzenie. Mieli umiejętność szybszego podejmowania decyzji, co, wraz ze sprawnością fizyczną pozwalało im przeżyć. Więzi pomiędzy członkami szczepu były słabe, rządził leader. (...). Ludzie z grupą O byli bardzo odporni na stres, potrafili szybko dostosować się do nieoczekiwanych sytuacji, mieli wiarę we własne siły i wolę walki. (...) Optymiści, zawsze gotowi do podjęcia ryzyka. W miłości wierni, szukający bezpieczeństwa emocjonalnego i przyjemności fizycznej. źródło >>>
Zupełnie naturalna zdaje się nieposkromiona aktywności także w sferze seksualnej. W łóżku nigdy nie są zmęczone, mogą oddawać się miłosnym igraszkom przez wiele godzin. Kobiety z ta grupą krwi mają duże doświadczenie jako kochanki, ponieważ posiadają spory temperament.
Mężczyźni z grupą krwi 0 są mistrzami w uwodzeniu kobiet. źródło >>>

Psychohematologia, teoria, że grupa krwi decyduje o osobowości człowieka, predyspozycjach do chorób a nawet o wyglądzie. Tak mocno popularna w Azji, że - przykładowo - w kwestionariuszu personalnym kandydatów do pracy - jest rubryka na określenie grupy krwi. Nie mówiąc o biurach matrymonialnych.
Cóż więc... trzeba zatopić kły w nowo poznanej babeczce, wyssać juchę i zbadać. Oczywiście można i  zwyczajnie zapytać, ale romantyczności w tym ni krzty. Poza tym, większość kobitek przyjmie pytanie o posokę, jako próbę rozeznania w możliwości wystąpienia konfliktu serologicznego. Uważajcie zatem - do kobiety nowoczesnej zapytania nie stosujcie, bo na pierwszej randce przepadnie bez wieści. Mało tego, pójdzie fama, że fanatycznie szukacie żony. Nawet, gdy interesująco roztoczycie temat psychohematologii, typowej kobitce przemknie przez myśl - oj,, stary chyba masz poważne zamiary.

Grupa krwi A powstała, gdy ludzie zaczęli żyć z rolnictwa, gdy zaczęli prowadzić osiadły tryb życia. Warunki życia nie wymagały już walki o przetrwanie, lecz znacznego wysiłku fizycznego i systematycznej pracy.  Nie narażani na nacisk, nie potrzebowali odporności psychicznej. (...) Muszą mieć jakieś miejsce, gdzie mogą się wyciszyć. Obecne tempo życia powoduje, że bywają nerwowi i niepewni siebie.   Kochają i nienawidzą bezgranicznie. Esteci i idealiści. źródło >>>
Ludzie z grupą krwi A są wręcz stworzeni do życia rodzinnego – spokojni i oddani, zawsze można na nich polegać. Nie mają wybujałego temperamentu, ale do obowiązków wobec partnera podchodzą bardzo poważnie, angażując się w nie z pełnym oddaniem. W sferze intymnej trudno jednak doczekać się jakichkolwiek przejawu inicjatywy ze strony osoby z grupa krwi A. źródło >>>


Dawne spisy metod leczenia polecały krew pobraną od młodego chłopca o rudych włosach, do przyrządzania medykamentów leczących złamania kończyn i tamujących krwotoki. Czasem jest tak, że czujemy się fizycznie lepiej przy jakiejś osobie, prawda?  Czy dobieramy się - podświadomie - wedle grupy krwi?


Grupa krwi B wykształciła się u nomadów, przemieszczających się z miejsca na miejsce w poszukiwaniu żywności, wody i pastwisk dla zwierząt. Nawykli do walki i pokonania trudności losu. Osoby z grupą krwi B są odporne psychicznie, łatwo się adaptują, są cierpliwe i praktyczne. Przywiązują wagę do szczegółów, starannie planują działania, nie lubią chaosu w żadnej formie.  Racjonaliści.  Nie wierzą ludziom, ani w życzliwość losu.  W grupie są trudnymi partnerami, zawsze dążą do dominacji.  Jako partnerzy są bardzo troskliwi, pod warunkiem, że druga połowa odpowiada ich wszelkim wymaganiom. źródło >>>
Osoby z grupą krwi B, wyróżnia przejawiający się na każdym kroku indywidualizm. To wszystko dotyczy także sfery seksualnej. Życie intymne jest dla nich zajmującą zabawą, grą wymagającą od uczestnika całkowitego poświęcenia i zaangażowania, aktywności i natchnienia. Swoim partnerom potrafią zatruć życie przejawami niepohamowanej zazdrości.
źródło >>>

Grupa krwi AB najrzadsza (tylko 4 procent populacji) i  najmłodsza (wykształciła się 10-12 wieków temu).  Osoby z tego typu tworzą mieszaninę cech przodków grup A i B.  Ludzie Ci są pełni wewnętrznych sprzeczności, emocjonalnie niestabilni. Silni i słabi, depresyjni i euforyczni,  wspaniałomyślni i egocentryczni.   Mają różnorodne zainteresowania, głodni wiedzy.  W pracy powinny być kontrolowane, ponieważ często brak im poczucia odpowiedzialności. Nie wymagają dużo od siebie ani od innych.  Łatwo zakochują się i łatwo odkochują  W każdej sytuacji  szukają harmonii. źródło >>>


No i zdrowo nas pogrupowało, prawda?
Ale, ale,,, jeszcze chciałam wtrącić o Damie z łasiczką, zatem tak.. u zwierząt zaobserwowano od kilku do kilkunastu grup krwi, w zależności od gatunku. U kotów stwierdzono jedną grupę krwi z trzema typami, podczas gdy u psów zaobserwowano wiele grup krwi. W przypadku ptaków brak jest szczegółowych danych na temat grup krwi. Najbardziej unikatowe pod tym względem wydają się być fretki, gdyż nie zaobserwowano u nich do tej pory żadnej grupy krwi.
źródło >>>
Pomijając już teorię, że fretka (vel gronostaj vel łasiczka) była symbolem brzemienności pani Cecylii uwiecznionej na płótnie przez Leonarda da Vinci - to popatrzcie na obraz przy włączonym myśleniu abstrakcyjnym. Dama ze znakiem braku grupy krwi. Jeśli byłaby taka możliwość biologiczna - kim okazałaby się niewiasta? Aniołem, diabłem?
Kobieta bez wszelakich naleciałości genetycznych. Czysta forma. Biała plastelina. Czy o takiej babeczce marzy mężczyzna? Czy możliwość programowania dałaby mu szczęście? 

Podobne artykuły


158
komentarze: 114 | wyświetlenia: 71937
71
komentarze: 38 | wyświetlenia: 168421
59
komentarze: 26 | wyświetlenia: 14599
45
komentarze: 12 | wyświetlenia: 42184
33
komentarze: 12 | wyświetlenia: 19430
32
komentarze: 10 | wyświetlenia: 6736
29
komentarze: 9 | wyświetlenia: 5124
29
komentarze: 11 | wyświetlenia: 16712
26
komentarze: 24 | wyświetlenia: 7369
27
komentarze: 10 | wyświetlenia: 2266
22
komentarze: 6 | wyświetlenia: 68014
21
komentarze: 7 | wyświetlenia: 4371
21
komentarze: 11 | wyświetlenia: 33282
20
komentarze: 7 | wyświetlenia: 4987
20
komentarze: 8 | wyświetlenia: 5613
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Psst,  20/06/2010

Bardzo ciekawy artykuł. Mam grupę krwi A1RH+ i to co przeczytałem w artykule potwierdza się z tym jaki jestem :).
Pozdrawiam

PS. Ciekawostka z łasiczką intrygująca :)

  Gamka  (www),  17/03/2011

Masz rację Piechur !
Artykuł bardzo dobry a pozostał w zamknietej szufladzie .... i tak mało osób się z nim zapoznało.....
Ja mam krew grupy "0" Rh+ ... hihi .........
Również pozdrawiam Autorkę !

Dziękuję Panowie :)
Temat można traktować z przymrużeniem oka, ale prawdą jest, że grupa krwi ma znaczenie w wielu aspektach życia, m.in. przy diecie. Służę doświadczeniem. Otóż, moja grupa to A Rh+, całe życie byłam przekonana, że mam grupę 0. Jadłam jak zerowiec i nawet otaczałam się zerowcami, (nieświadomie). U dietetyka dowiedziałam się, że jem wszystko to co mi szkodzi, czyli dieta opa ...  wyświetl więcej

  Gamka  (www),  18/03/2011

Ja polecam ...http://poradniki.sandramoretti(...)317.jpg i seredcznie pozdrawiam ja ...Gamka ...ja ...baba...;-)))

Dziękuję Gamka :) Repozdrawiam ;)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska