Login lub e-mail Hasło   

Czy ona udaje orgazm?

Wielu mężczyzn zastanawia się w jaki sposób rozpoznać czy ich partnerka, rzeczywiście, przeżywa orgazm.
Wyświetlenia: 2.536 Zamieszczono 29/09/2009

Wielu mężczyzn zastanawia się w jaki sposób rozpoznać czy ich partnerka, rzeczywiście, przeżywa orgazm. Zastanawiają się nad tym, zarówno wierni mężowie, jaki i ci co lubią skakać z kwiatka nad kwiatek....Co nie którym wydaje się, że doskonale potrafią to rozpoznać.

Ale czy na pewno panowie?

Objawianie się orgazmu u kobiet, ma pewne cechy wspólne, jednak często bywa tak, że akurat na nich sie nie skupiamy. Oprócz cech wspólnych, o których zaraz napiszę jest wiele różnic - w sposobie zachowania partnerki, oraz sile doznań.

Orgazm może być mocny i intensywny, może być pojedynczy..lub wielokrotny. Tak samo kobiety. Nie które krzyczą, drapią, piszczą..a nawet się śmieją. Inne...milczą - i tylko kochanek dobrze znający ciało partnerki, jest w stanie określić, kiedy przeżyła orgazm.

Tak więc głośne, czy lekko agresywne zachowanie, wcale nie muszą świadczyć, że twoja partnerka to gorąca kobieta, doświadczająca szczytów rozkoszy.

Jak więc rozpoznać orgazm u kobiety?

1. Poznawaj erotyczną mapę jej ciała i ją samą.

Wiedząc jakie pieszczoty najbardziej ją pobudzają, oraz znając reakcje jej ciała, łatwiej dostrzeżesz eksplozje rozkoszy

2. Seksualny rumieniec

Już w czasie podniecenia, u kobiety pojawia się na twarzy rumieniec, w trakcie orgazmu jest jeszcze bardziej wyraźny, lekkie zaczerwienienie może pojawić się również na dekolcie.

istockphoto.com RazoomGames

3. Skurcze pochwy

Skurcze powinny być regularne, w równych odstępach czasu, mogą mieć różną intensywność, w zależności od siły orgazmu. Dobrze wyczujesz je, jeśli umieścisz dłoń na pośladkach, jak najbliżej odbytu.

4. Wilgotność pochwy

Wilgotność pochwy, wskazuje, że kobieta jest gotowa do odbycia stosunku seksualnego. Jednak w czasie orgazmu, ilość wydzieliny znacznie się zwiększa. Niekiedy ilość wydzieliny jest tak duża, że określa się to zjawisko kobiecym wytryskiem.

www.all4men.pl/secure - Dowiedz się czego chcą od Ciebie kobiety? 

Podobne artykuły


17
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2573
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 947
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 861
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 850
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 750
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 734
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 607
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1665
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 575
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 883
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 482
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska