Login lub e-mail Hasło   

Sens tego wszystkiego

Jaki jest świat, jakie jest życie. Kilka słów mędrca oraz testament głupca...
Wyświetlenia: 3.722 Zamieszczono 16/10/2009

Sens tego wszystkiego.

 

Jaki jest świat, jakie jest życie. Kilka słów ode mnie

 

 

 

Świat pędzi jak szalony – każdy to widzi. Pracujemy, uczymy się, robimy zakupy, cały czas zmagamy się z przeciwnościami. Miliony ludzi głodują, tysiące giną na polach bezsensownych wojen, garstka bogaczy serwuje sobie wymyślne rozkosze fizycznego istnienia, podczas gdy 90% ludzkości stara się jakoś – lepiej lub gorzej – poradzić sobie z twardymi zasadami kapitalizmu. Choroby, alergie, niszczenie naszego środowiska, sztuczne g...wna dodawane do każdego już niemal pożywienia, chore doktryny szpikowania ludzi lekami, pastylkami zamiast naturą są oznaką triumfu koncernów farmaceutycznych a nie rozsądku. Wielbiony przez masy programator-hipnotyzer – telewizja (i inne media) serwuje posłusznym dzieciom matrixa codzienną dawkę ogłupiania na potęgę, upraszczania i trywializacji życia, którego sens sprowadzono do podstawowych odruchów fizycznych godnych człowieka pierwotnego.

 

HEJ – ale spokojnie! Przecież żyjemy u szczytu ludzkiego rozwoju! Jesteśmy tacy wielcy i wspaniali! Nasza technologia jest niewyobrażalna a postęp nieustannie ulepsza nasz komfort życia!!! Hurraa!! Możemy teraz jedną bronią zabić tak wielką ilość ludzi jak jeszcze nigdy w historii! Możemy wybierać wśród setek kanałów w naszym telewizorze!! Możemy zaserwować naszym dzieciom i samym sobie najbardziej niezdrowe i sztuczne jedzenie w historii i być z tego dumnymi! Ale wolność i demokracja! Możemy, a nawet musimy wywoływać wojny w IMIĘ POKOJU, żeby nasze kochane koncerny militarne miały z czego żyć...Możemy wreszcie wybierać polityków marionetki po to by robili z siebie durniów przed nami udając, że to oni niby mają jakąś władzę...a jak się nam znudzą to wybierzemy innych debili!!!  Nie ważne, że miliony głodują, tysiące giną, że w Tybecie i Czeczeni zabija się niemal codziennie cywili, morduje niewinne dzieci, kobiety gwałci a tych co mają szczęście zamyka na wiele lat w więzieniach i torturuje, aż nie wyzioną ducha – nie! To nie jest ważne! Przecież nie możemy zadzierać z potęgami – Chiny dają nam tanie zabawki i inne rzeczy wyprodukowane przez milionową rzeszę przymierających głodem niewolników a Rosjanie są ważnym rynkiem zbytu dla Europy! Nie ważne że zamieniamy nasz świat w zabetonowane getta zapełnione neonami, billboardami, reklamami, fastfoodami przepełnione zabieganymi konsumentami, dla których jedynym celem życia jest załapanie się na wielką promocję w supermarkecie...Ważne, że mamy do wyboru tyle kolorowych seriali i teleturniejów....

 

Taaak – prawdziwy szczyt ludzkiej ewolucji....

 

 

Lecz  po co to wszystko? Czy zadajemy sobie pytanie o co do cholery chodzi w tym całym szaleństwie? Jaki jest tego cel, jakie jest sedno sprawy, sedno życia i istnienia?

 

 

Umysł. Tu wszystko się rozgrywa. Ta piękna, idylliczna iluzja demokracji, porządku społecznego, „postępu” naszej kochanej nauki jest programem dla naszego umysłu byśmy spali dalej z smacznie podczas gdy nasi kontrolerzy robią swoje kontrolując nasze życie. Nie ważne ile zarabiasz, nie ważne jaki status społeczny posiadasz, jak wielki sukces w życiu osiągnąłeś. To tylko iluzja – takie kółko dla chomika, byś się czymś zajął, byś nie przeszkadzał, byś się nie buntował, byś nie dociekał prawdy, byś nie miał na to ani czasu ani ochoty....

 

Media, szkolnictwo, normy społeczne – zaprojektowano tak byś działał (żył) zgodnie z planem nadzorców systemu. Przede wszystkim nie możesz wiedzieć że system w ogóle istnieje – to chyba oczywiste.

 

Od dziecka programuje się w Tobie posłuszeństwo dla systemu – możesz sobie wybierać swoją wersję programu – od koloru do wyboru!: katolicyzm, muzułmanizm, judaizm, sekty, materializm poglądy polityczne, demokraci, republikanie, lewica, prawica, konserwatyzm, liberalizm, komunizm, kapitalizm, rasizm, nazizm, socjalizm, pacyfizm, bla, bla, bla, bla...

 

Ta sama gra, ten sam system fałszywych alternatyw rzekomych sprzeczności, rzekomych konfliktów, rzekomych wyborów...Więc ludziska się spierają, kłócą, nawracają, przekonują, rywalizują a nadzorcy systemu są zadowoleni...

 

Bo system działa po cichu, sprawnie...niezauważenie...

 

Szkoła, dobre oceny, lepsze oceny by mieć lepsze studia, studia, praca, duże zakupy, lepsza praca, zarobek, dzieci, rodzina, większy zarobek, dom, duże zakupy, większy dom, samochód lepszy samochód, coraz większe zakupy, więcej pieniędzy dla większej emerytury....zawał serca...rak....śmierć....koniec programu....

 

”Dziękujemy za bycie posłusznym, nie zadającym pytań niewolnikiem. „Ahh jak dobrze, że osobnik nr. 835592346959384 na planecie Ziemia rozmnożył się i wychował nam kolejną dwójkę posłusznych niewolników!”

 

Program dla potomków rozpoczęty:     Szkoła, dobre oceny, lepsze oceny by mieć lepsze studia, studia, praca, duże zakupy, lepsza praca, zarobek, dzieci, rodzina, większy zarobek, dom, duże zakupy, większy dom, samochód lepszy samochód.....

 

 

Never ending story....

 

Iluminaci, reptilianie, New World Order, rok 2012, UFO, channelingi, dusza, reinkarnacja, doświadczenia pozacielesne itp itd…To są puzzle i każdy z nas musi je poukładać by wiedzieć co jest grane w tym świecie. Pisałem o tym wiele. Nie jest istotne czy w to wierzymy czy nie. To nie kwestia wiary. To kwestia uwolnienia się od iluzji, uwolnienia się od programu. Zatrzymać się na sekundę i zacząć obserwować świat...Zadawać pytania. I zastanowić się na chwilkę nad najważniejszymi pytaniami na jakie powinniśmy znać odpowiedź:

 

Kim jesteśmy? Co tutaj robimy? Jaka jest prawda o tym świecie? Dlaczego to wszystko się dzieje? Jaki jest sens tej całej gry zwanej „życiem?

 

To tu się wszystko zaczyna i kończy. Nasz umysł. On musi się obudzić z tego szaleństwa z tego pędu i zacząć WRESZCIE zadawać pytania, szukać odpowiedzi. Tu jest początek i koniec. Dlatego nasz umysł jest tak bombardowany chemią, tandetną rozrywką i dlatego nadzorcy starają utrzymać go w stanie odrętwienia, uśpienia....

 

”Taak, śpij kolego....pracuj, biegaj nasz chomiczku, biegaj....nie zadawaj pytania po co...szkoda na to czasu...biegnij bo nie zdążysz!...bądź posłuszny...takie jest właśnie życie...to bieganie jest twoim sensem istnienia....”

 

 

Prawdy nie ujrzysz w telewizji. Nie przeczytasz o niej w gazetach. One nie są po to, byś wiedział co się dzieje – zrozum to! Wszyscy tak pięknie wierzymy w oficjalne informacje...och tak – oficjalne informacje oznaczają zawsze prawdę – natomiast te, które pochodzą z innego źródła i burzą tę piękną idylliczną iluzję światowego porządku rzeczy nazywane są sprytnie teoriami spiskowymi, by sugerować podświadomie masom, że to bajeczki szaleńców.

 

No przecież media nie mogą kłamać! Rządy nie mogą kłamać!!

 

Co za naiwność!

 

Nie ma informacji oficjalnej i nieoficjalnej, nie ma wiedzy sprawdzonej i teorii spiskowej  - NIE MA! Informacja to tylko informacja – zawsze i wszędzie! I każda ma takie samo prawo do zaistnienia i do bycia PRAWDĄ!

 

To, że ktoś super wykształcony pięknie ubrany w drogi garnitur i drogi krawat mówi coś do mnie przez telewizor codziennie nie oznacza, że mówi prawdę! To, że informacja jest z internetu, z filmu You Tube nie oznacza automatycznie , że jest niewiarygodna!

 

LUDZIE! Kto ma większą niezależność w publikowaniu informacji – zwykły szary człowiek, który umieszcza info w necie za darmo, nie pracujący dla żadnej korporacji, instytucji, grupy interesów, nie mający szefa, nie mający ograniczeń, czy niewolnik stacji telewizyjnej kontrolowany przez szefa koncernu, gatekeeperów, który musi wypełniać zamówienie swoich przełożonych, by robić karierę i zarabiać kolejne setki tysięcy zielonych????

 

No, ale ogól woli wierzyć telewizji, koncernom medialnym, rządom...bo to PEWNE i OFICJALNE informacje – znaczy się z automatu PRAWDZIWE....

 

Informacja to tylko informacja. Zapamiętajcie.

 

Mikołaj Rozbicki

Podobne artykuły


11
komentarze: 22 | wyświetlenia: 831
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 693
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1082
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 656
9
komentarze: 56 | wyświetlenia: 595
9
komentarze: 27 | wyświetlenia: 460
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 826
9
komentarze: 44 | wyświetlenia: 972
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1287
9
komentarze: 18 | wyświetlenia: 624
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 568
8
komentarze: 5 | wyświetlenia: 534
8
komentarze: 5 | wyświetlenia: 452
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 747
8
komentarze: 28 | wyświetlenia: 655
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Zastanowiłeś się nad faktem że szpikowani wszystkimi wymienionymi w tekście okropieństwami - mimo wszystko żyjemy ok dwukrotnie dłużej niż nasi dziadowie? I to pomimo wysiłków HAARP, jaszczurów, farmaceutów, Żydów, masonów i oczywiście nieodłącznych cyklistów. A może w okolicach gdzie przebywa twój umysł, wyciąganie wniosków nie jest zbyt dobrze widziane?

Zastanawiałeś się NA CZYIM serwerz

...  wyświetl więcej

  bou,  15/03/2010

zal mi ludzi ktorzy maja oczy a nie widza, ktorzy maja uszy a nie slysza

"Brawo obywatelu nr 19281747947 - wspaniale użyłeś słowa TEORIE SPISKOWE - tak jak Cię zaprogramowaliśmy - wszystko walić do jednego worka ze stereotypami...Śpij dalej...pracuj...."

Brawo agencie nr 764774564784643563 - wspaniale pieprzycie od rzeczy, tak jak wam za to płacimy. To dzięki waszemu nieocenionemu wkładowi obserwujemy ciągły napływ bezmózgich zombie, które zamiast zająć się czymś pożytecznym dla siebie, szukają TW za każdym zakrętem. Przecież gdyby nie papka quasi-informacyjna którą im serwujecie, mogliby zacząć, o zgrozo, myśleć samodzielnie.
Pracujcie tak dalej, a nagroda z pewnością was nie ominie

Z poważaniem.

Sami Wiecie Kto.

Uważam w tym wszystkim napisanym należny dopatrywać sie obiektywnej prawdy,a nie stawiać sprawy z wysokości tylko swojego "niepodważalnego autorytetu"Moze sie zapytać,cz y w ogóle mówić co cokolwiek na serio w dzisiejszej naszej rzeczywistości chronionej wartościami kościoła i jego ośmiornicy sięgającej nawet do macicy.A wysiłek autora doceniam

Komentarz z polotem.

  tadeusz,  16/10/2009

W dzisiejszym Dzienniku i Gazecie Krakowskiej było na temat toksycznych szczepionek i próbie zmniejszenia populacji.Uważam,że w tej teorii spiskowej jest wiele prawdy.Zauwazcie jak wielka jest zgodność elit rządzących co do wprowadzenia przymusowych szczepień.

A nie pomyślałeś iż "elity" zwyczajnie nie potrzebują kraju dziesiątkowanego przez epidemie? A ciemna masa jak zawsze będzie przekonana że wystarczy flaszka i ziółka od znajomego znachora, by wszystko było ok.

  tadeusz,  16/10/2009

Akurat tak się składa,że tej epidemi zwanej pandemią tak naprawdę nie ma w żadnym kraju.Więcej jest przypadków innych chorób (np.gruźlica,w USA więcej osób chorowało i zmarło na tą chorobę niż na świńską grypę,podobnie jest w innych krajach) a nikt o epidemi czy pandemii nie mówi.Dlaczego szkoli się wojsko do ochrony punktów szczepień np.Holandia?Rządzący tłumaczą że szczepionek jest za mało i lud ...  wyświetl więcej

http://blogdebart.pl/

Polecam zarówno teksty, o szczepionkach też jest sporo, jak i podlinkowane dane.

  tadeusz,  16/10/2009

http://grypa666.wordpress.com/
Polecam zarówno teksty, o szczepionkach jak i podlinkowane dane.

Masz na myśli tekst o tym czy rządzą nami pedofile-sataniści? :D
Odniosłem wrażenie że "dyskusja" dotyczy czego innego. Na blogu do którego link zamieściłem, jako źródła przywołuje się "nieco" bardziej wiarygodne instytucje niż "Bild". Co zaproponujesz jako następne, zapis sesji z plejado-jaszczurami?

  tadeusz,  16/10/2009

Powtórka – treść zarzutów Jane Burgermeister w skrócie - Może to?,nie żałuj paluszka,pokręć scrolem i zjedź troszkę niżej

http://blogdebart.pl/tag/skchikps/

Dość dokładnie odzwierciedla moją opinię o "spisku szczepieniowym".

  tadeusz,  17/10/2009

"Szczepienia niebezpieczne ukrywane fakty" - w tej książce,znajdziesz dowody na to,że szczepienia nie mają nic wspólnego z opanowaniem wielu groźnych chorób.Niestety większość ludzi myśli że to właśnie dzięki szczepieniom nie ma takich chorób jak trąd,czerwonka,ospa,odra itp itd.Niestety nie jest to zasługa szczepień,szczepienia tak naprawdę nie działają,powodują tylko większe,tragiczniejsze powik ...  wyświetl więcej

„Umysł. Tu wszystko się rozgrywa.......” Wybrałem ten fragment tekstu, bo mówi on coś więcej niż jest w nim tak szeroko napisane. Może to, co autor tu opisuje, jest produktem takiego biegu historii jakiego jesteśmy uczestnikami, konsekwencji tempa rozwoju cywilizacji osadzonej w tym zakątku kosmosu. Może na tej planecie znaczącą wypadkową wszystkich praw wprowadzonych do wszelkich kodeksów , tward ...  wyświetl więcej

  nse,  06/11/2016

@Kazimierz Mazan: Nie wszystko co obserwujemy i opisujemy jako pewnik jest ponadczasowe, pewne zależności ujawniają się dopiero podczas zbliżania się do pewnej wartości krytycznej,
przykładowo http://eiba.pl/nwt0 pewien przyrost naturalny zaczyna zmieniać swoja charakterystykę i ujawniać swą współzależność od dostępnej p ...  wyświetl więcej

  sci,  28/10/2009

Więc to wszystko jednak jest spiskiem...

Ja wiem, że prawda jest zawarta w tym artykule polecam http://eiba.pl/2ę .
Napisany bardziej wierszem by w skrócie opisać wszelką prawdę o wszystkim, jedną odpowiedziom bez dalszego pytania. Cza czytać z zrozumieniem od początku do końca.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska