Login lub e-mail Hasło   

Zdrada - dlaczego kobiety zdradzają

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://wymarzonypartner.com/zdrada-dlacz(...)adzaja/
Różnica pomiędzy zdradą mężczyzny a kobiety jest taka, że mężczyzna zdradza bardziej z fizycznych powodów, a kobieta ma raczej emocjonalne powody do zdrady partnera.
Wyświetlenia: 1.991 Zamieszczono 29/11/2009

1 Pewność siebie- kobiety uwielbiają komplementy, czują się wtedy lepiej i pewne siebie.Kobieta która nie jest upewniana o swojej wyjątkowość, piękności czuje się niedoceniona i niedowartościowana. Dlatego pamiętaj komplementów nigdy za mało,
lepiej żeby usłyszała je z twoich ust i wiedziała że widzisz w niej kobietę ,niż szukała pocieszenia i komplementów u innych mężczyzn. Musisz sprawić żeby czuła się kobietą, a przede wszystkim widzieć i traktować ją jak kobietę.

2 Samotność-jest to jeden z głównych powodów dlaczego kobiety zdradzają. Kobieta jest w związku ma partnera ale po prostu nie czuje się do końca wypełniona ,czegoś jej brakuje, czuje pustkę którą chce wypełnić. Każda kobieta potrzebuje ciepła, skupienia na niej uwagi, jeśli tego nie otrzymuje szuka kogoś innego kto zacznie się nią interesować. Partner który jest zajęty pracą lub hobby i nie poświęca czasu dla swojej partnerki doprowadza do tego , że ona zaczyna czuć się samotna. A to już tylko jeden krok do zdrady.

3 Nudny sex - sex może się stać monotonny i nudny te same pozycje,te same miejsce, wszystko to samo. Zdrada może stać się przygodą która dodaje adrenaliny, unikanie rutyny i powtórek. Jedynym wyjściem jest urozmaicanie waszego związku aby nie dopadła was nuda i monotonia. Oprócz nudnego seksu może być też jego brak bo i tak bywa,kontakt intymny między wami zanika,kochacie się rzadziej, a kończy się to zdradą.

4 Intymność - dotyk, pocałunek, przytulanie i rozmowa to jest to co ona potrzebuje, niestety sam sex nie wystarczy. Kobieta szuka połączenia ze swoim partnerem w każdym aspekcie waszego związku. Dlatego warto czasami zrobić coś razem, tylko dla was dwojga.

5 Zdrada - "Oko za oko", jeśli ty ją zdradziłeś,nie zdziw się gdy ona zrobi to samo. Zdradzona kobieta jest jak zranione zwierzę. Kobiety są pamiętliwe, a zdrada to jej słodka zemsta za to co jej zrobiłeś.

Małe wskazówki dla panów:

-zwracaj uwagę na jej potrzeby - nie bądź egoistą szczególnie w sprawach łóżkowych( nie myśl że wiesz co jest dla niej dobre, lepiej zapytaj)
-okazuj uczucia na co dzień
-pamiętaj o rocznicach,urodzinach czy imieninach
-znajdź czas dla niej i tylko dla niej
-słuchaj co do ciebie mówi
-dotrzymuj obietnic
-dbaj o siebie i higienę osobistą

Artykuł pochodzi z serwisu "wymarzony partner"

Podobne artykuły


11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3017
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1126
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3369
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2724
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3772
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2138
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2221
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2154
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 903
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 638
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1673
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2110
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  dsa,  29/11/2009

Moją byłą dziewczynę dotyczyłby punkt numer 2, niestety wychodzi z punktów 1, 2 i 4, że nie można być całkowicie sobą, trzeba niektóre rzeczy robić sztucznie tak, aby druga osoba była zadowolona, może to właśnie miłość? :)

  ,  14/12/2009

Pewnie dlatego wiążąc się z dziewczyną należy koniecznie zwrócić uwagę czy posiada jakąś prawdziwą pasję (nie mylić z oglądaniem seriali), którą mogla by wypełnić wolny czas i czerpać z niej satysfakcję.

5 w 1 :p

Moim zdaniem zła interpretacja punktu drugiego. Nie chodzi o to, że kobieta nie ma pasji, tylko o to, że czuję się samotna w związku. Czasem partner nie zwraca wystarczającą uwagi na jej potrzeby, nie mylić z kobietami, których jedyną rozrywką jest bycie z kimś. Będąc związku jest się otwartym na innych, ale i na siebie :)

Jak mężczyzna zdradza, to jest to proste jak budowa cepa. Po prostu ma ochotę na seks. Ale jak kobieta zdradza, to na wytłumaczenie tego, potrzeba encyklopedii psychiatryczno/filozoficzno/kosmicznej.

Nie tylko kobiety zdradzają. Faceci również. Najlepszy dowód - http://redtube.net.pl/search?s(...)alker=1 ech to jest nienormalne!!!!!!!!!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska