Login lub e-mail Hasło   

Czy wiecie, co w III wojnie światowej jest najgorsze?

Najgorsze jest to, że ona...
Wyświetlenia: 1.294 Zamieszczono 14/12/2009

już trwa a my jesteśmy do tego stopnia otępieni i zacofani przez nasz system, że nawet o tym nie wiemy... Ciągle słyszymy o II wojnie światowej, o wojskach, o walkach, o poległych. Tamten obraz mąci nam w głowach, bo jawi nam się taki a nie inny obraz wojny, nie dociera do nas fakt, ze nawet demokracja to fikcja, że kontunuowane są plany II wojny, że cała unia europejska to kolejne mydlenie nam oczu w prawda jest taka, ze nas ktoś kupił. Mamy rozbój w biały dzień, wolną amerykankę w dosłownym tego słowa znaczeniu. A dlaczego nic nie wiemy o tym, że wojna trwa? Bo stosują wobec nas technikę gotowania żaby, przez powolne, stopniwe i sukcesywne podnoszenie temperatury. Jednym słowem obudzimy się z ręką w nocniku, bo do niektórych coś zaczyna docierać, ale stosują ,,odwieczną" zasadę olewania tematu, otwierania kolejnej puszki piwa i zajmowania się pierdołami w wolnym czasie, bez użycia szarych komórek. Ja się dodatkowo zaczynam zastanawiać, czy aby to całe euro 2012, z całą tą szajbą budowania dróg, lotnisk, monitoringów itd, czy to przypadkiem nie są działania militarne i coś czuję, że zaraz za turystami ruszą czołgi... Obym się myliła, ale pod każdą przykrywką coś sie gotuje...

Podobne artykuły


11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3023
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1132
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3411
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2728
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3798
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2176
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2223
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2180
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 906
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 643
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1705
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2113
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

niezłe, coś w tym jest :)

Przyznam, że w pełni podzielam te obawy. W dodatku wydaje mi się, że wiem "co się święci".
Polecam na ten temat książkę: http://www.ellen.terramail.pl/

  Piotr K.,  14/12/2009

Krótko i konkretnie.. Woja już trwa.. rewolucja jest teraz! Na szczęście coraz więcej ludzi to zauważa więc może jeszcze nie jest to wojna przegrana? Ja jestem dobrej myśli ;)

Niby racja, ale jakościowo jest to napisane słabo.

Właśnie styl jest dobry. Porównanie do gotowanej żaby-mniam.

Nie wiem, czy takie mniam, skoro, jak się wczytać, to ta żaba była gotowana w nocniku, a po ugotowaniu wyciąga się tę żabę ręką - no bo stąd ta ręka w nocniku. Nie dość, że żaba gotowana, nie napisze w czym, to jeszcze ręka poparzona ;-)

  MyWay,  16/12/2009

Witam! Tak wiem, że tekst jest krótki. Chciałam uniknąć tematów powiązanych, czyli ,,Teorie spiskowe", ,,Monsanto", ,,Codex Alimentarius", Ah1n1, bichip, bo ludzie mogą o tym przeczytać wszędzie i nie potrafią zrozumieć- DLACZEGO? Nie pojmują całej reszty, bo niewyobrażalne i niezrozumiałe dla nich jest to, że ktoś chce nam celowo i świadomie zaszkodzić, wykończyć. Dlatego w to nie wierzą. To jest ...  wyświetl więcej

  Piotr K.,  16/12/2009

Niektórzy ludzie nie chcą otwierać oczu bo przystosowali się do takiego stanu rzeczy jaki jest... Tacy ludzie widzą tylko czubek swojego nosa. Na szczęście jest też wielu i coraz więcej innych ;-)
Cytat "Za jakość przepraszam, jestem nowa na tym portalu a aspiracji literackich nie posiadam." To chyba nie do końca prawda :P czytając Twój komentarz na pod moim artykułem odniosłem zupełnie inne wrażenie ;)

Wiesz co,
to jest trochę spowodowane faktem, że większość ludzi przeżyła rewolucję jakieś 20 lat temu. Czy żyje im się dużo lepiej...jednym tak, innym nie. Dlatego nie chcą nowej rewolucji, tak myślę przynajmniej. Natomiast młodsi ( jak ja) to już zostali wciągnięci w wyścig szczurów i najpierw chcą wyjść na swoje, a potem brać się za zmianę świata.

Ps. z tymi czołgami to trochę prz

...  wyświetl więcej

Tutaj wcale nie chodzi o jakąś rewolucje... Rewolucja nigdy nie przynosiła pożądanych rezultatów i wszystko wracało do poprzedniej formy tylko pod inną nazwą. Chodzi o to, żeby ludzie zaczęli myśleć swoimi mózgami i żebyśmy razem mieli jakiś wpływ na to co się dzieję. Teraz niestety każdy chce żyć swoim życiem a jedyne co się robi dla nas wszystkich jako społeczeństwa to narzekanie na świat...

  loaloa,  24/01/2010

...sedno oddane w pięknym stylu ;D

MyWay Indianie Hopi mówią to samo, że III wojna trwa już od dawna ..od czasu użycia przez ludzi broni nuklearnej...

.........coś będzie dziać się już wcześniej.. i nie o Euro będziemy myśleć...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska