JustPaste.it

Radiestezja a piramidy - ciąg dalszy

Sugestia,czy fakty? Oceń sam. Moim zdaniem mamy do czynienia z energią, którą nie potrafimy zdefiniować w świetle wiedzy akademickiej, ale to nie zaprzecza jej istnienia.

Sugestia,czy fakty? Oceń sam. Moim zdaniem mamy do czynienia z energią, którą nie potrafimy zdefiniować w świetle wiedzy akademickiej, ale to nie zaprzecza jej istnienia.

 

Radiestezja a piramida – ciąg dalszy

 

W artykule „Radiestezja a piramidy” pominąłem bardzo istotny fakt, na który wskazują zapiski greckie, a mianowicie, pokrycie ścian piramidy płytami alabastrowymi. Dlaczego płytami z alabastru? Alabaster jest skałą wapienną, a więc nie posiada kwarcu, dość miękką i niezbyt odporną na warunki atmosferyczne, poler zrobiony na tym kamieniu w naszym klimacie po kilku latach zanika (niewykluczone, że budowniczowie piramidy znali technologie utrwalania powierzchni polerowanych).Obecnie powierzchnie polerowane wapieni zabezpiecza się różnymi środkami w celu wzmocnienia struktury kamienia. Dostępne publikacje nie podają wymiarów płyt, zakładam, że uwzględniały liczbę stałą. Cała powierzchnia ścian ma 21akrów, a więc płyt było tysiące.

Czy kąt 51*17`14`` nachylenia ściany bocznej do podstawy jest przypadkowy, czy świadomie został zastosowany?  Według moich obliczeń kąt powinien wynosić 51*25`42``i jest wielokrotnościom kąta stałego występującego w radiestezji, który decyduje o wielkości emitowanej energii. Powierzchnia nachylona pod takim kątem pełni rolę energetyzatora, różnica 1 stopnia znacznie obniża odczyt, przy 2 stopniach giną właściwości typowe dla tego układu. Powyższe stwierdzenie można sprawdzić ustawiając deskę krawędzią ujemną  do dołu, stroną dodatnią na zewnątrz pod kątem 51*. Deska w pozycji poziomej ma 2500BSM., w  ustawieniu proponowanym 10 000BSM. Wniosek nasuwa się sam, kąt 51*25`42`` jest świadomie  utworzony celem spotęgowania energii w piramidzie.

Połączmy parametry płyty alabastrowej z kątem nachylenia do podstawy oraz kierunkami magnetycznymi ziemi. SZOK Każda płyta posiadająca parametry uwzględniające liczbę stałą zawsze ma taką samą energię, zmienia się jedynie zasięg działania zależny od objętości.

Płyta o sugerowanych wymiarach w pozycji poziomej wykazuje energię 600 000BSM. w kolorze białym ( pomniejszona o dwa milimetry na każdej ścianie ma 2 500BSM. i kolor typowy dla danego tworzywa). Ustawiona pod kątem 51* krawędzią  ujemną do dołu i stroną dodatnią na zewnątrz emituje energię 2 600 000BSM.

Wiemy, że przedmioty posiadające energię znajdując się we własnym zasięgu wzajemnie się stymulują, a więc zmieniają swoje parametry. Jeśli będziemy mieli wiele tysięcy płyt na ścianach piramidy ustawionych zgodnie z polaryzacją, to otrzymamy niewyobrażalnie dużą energią. Sądzę, że skala Bovisa jest za mała do odczytów.

Zdaję sobie sprawę, że moje odczyty dla większości radiestetów i bioenergoterapeutów mogą wydawać się absurdalne, zanim nazwą mnie fantastą , proponuję wziąć wahadło i sprawdzić. Wyniki przedstawione w artykule są powtarzalne, mogą jedynie powstać różnice wynikające z precyzji ustawienia i wykonania elementów. Radiestezja wymaga dużej precyzji.

Celem artykułu jest zwrócenie uwagi pracowniom fizycznym na możliwość dokonania pomiarów obecnym sprzętem technicznym, wielkości występujących energii są bardzo duże i prawdopodobnie możliwe do rejestracji przez dostępne mierniki. Badania mogą wskazać nowe źródła energii, obalą mity o magii i oszustwie. Szczegółowych wyników nie podaję, żeby nie zanudzić czytelnika, ale są do wglądu.

Jednostki miary na przestrzeni wieków zmieniały się tak samo jak bogowie, jedne zanikały inne zaczęły dominować. Mieliśmy kilkanaście rodzajów cali, były różne „łokcie” i „stopy”, ale najważniejsze to uchwycenie zależności matematycznej występujących w badanych konstrukcjach. Zależności można przedstawić w różnych jednostkach miary, ja preferuję system metryczny. Świat wokół nas jest niezmienny, zmieniają się jedynie określenia językowe, które mogą powodować chaos i niezrozumienie rzeczywistości.

W związku z brakiem informacji o podobnym podejściu do tematu, zastrzegam sobie prawa autorskie.

.Andrzej Pietrzak