Login lub e-mail Hasło   

O czym rozmawiać na randce?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://sagio.pl
Większość z nas definiuje swoje problemy z „randkowaniem” jako strach przed podejściem, brak pewności siebie i obawą, że zabraknie przysłowiowego języka w gębie.
Wyświetlenia: 1.386 Zamieszczono 29/03/2010

Większość z nas definiuje swoje problemy z „randkowaniem” jako strach przed podejściem, brak pewności siebie i obawą, że zabraknie przysłowiowego języka w gębie. Każdy mężczyzna chociaż raz w życiu miał takie właśnie obawy, dlatego zapytałem 5 kobiet o czym powinnyśmy rozmawiać z nimi na randce (rozmowa przeprowadzona dzięki uprzejmości www.sagio.pl ). Oto ich odpowiedzi, panowie to coś dla was.

 

Fot: istockphoto.com/Renzo70

- Umówiliśmy się po raz pierwszy na kawę, o czym powinniśmy rozmawiać?

Ania: Na pewno o naszych zainteresowaniach, może się zdarzyć, że lubimy to samo, a to będzie ważne jeśli mamy się jeszcze spotkać, bo będziemy mieli fajny wspólny temat do rozmowy.

Kaśka: O pasjach to jest dla mnie najważniejsze, mężczyzna musi mieć pasję, coś co go podnieca, pociąga. Po tym właśnie poznałabym podczas pierwszej rozmowy czy facet mnie interesuje.  

Karolina: Pytania typu gdzie pracujesz, gdzie studiujesz podpadają trochę pod inwigilację, dlatego można zacząć od rozmowy o jakimś ostatnim wydarzeniu np. koncercie lub filmie na jakim byłeś, cos neutralnego.  

- O czym nie powinniśmy rozmawiać?

Beata: Na pewno o pogodzie (śmiech)

Ania: O sprawach intymnych.

Marta: O polityce, o religii i o pobudkach etyczno moralnych, bo te tematy do niczego nie prowadzą. Uważam, że każdy kto porusza je na randce mówi to tylko po to by pokazać jaki to on nie jest super i, że ma zawsze rację. To nie są rozmowy, które prowadzą do jakikolwiek wniosków, raczej niebezpiecznie jest poruszać je na randce.     

Kaśka: o pieniądzach i byłych związkach.

Dziewczyny dzięki za rozmowę!

 

http://sagio.pl/ – Dowiedz się czego chcą od Ciebie kobiety!

Podobne artykuły


36
komentarze: 10 | wyświetlenia: 93059
35
komentarze: 12 | wyświetlenia: 59964
26
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4252
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3445
23
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2415
22
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1705
19
komentarze: 39 | wyświetlenia: 1428
17
komentarze: 7 | wyświetlenia: 16009
18
komentarze: 30 | wyświetlenia: 62745
17
komentarze: 4 | wyświetlenia: 9064
16
komentarze: 3 | wyświetlenia: 11089
17
komentarze: 19 | wyświetlenia: 4268
16
komentarze: 6 | wyświetlenia: 3147
16
komentarze: 2 | wyświetlenia: 871
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Sagio, tragedia, totalne rozczarowanie!!!! Przeczytałam wszystkie 3 Twoje wypowiedzi, które określiłeś mianem artykułów. Powiem krótko: płycizna absolutna zarówno pod względem treści, stylu, tematu i znajomości tego, o czym piszesz. Drugi z Twoich tekstów:jabłko, gruszka, pomarańcza i zdjęcie czeronych majteczek...........porażka, pół strony ze szmirowatego babskiego piśmidełka. Mnie na pewno nigd ...  wyświetl więcej

  Sagio,  30/03/2010

"Proponuję potraktować kobiety bardziej poważnie, a nie jak puste lalki-żadna nie nabierze się na taki chłam, który polecasz w swoich radach, ktoś kto skorzysta z tych porad będzie spalony, dużo się jeszcze musisz nauczyć."

Po twojej wypowiedzi widać, że nie do końca wiesz czym jest Sagio.pl, wejdź obejrzyj parę filmów, na pewno przestaniesz się tak denerwować. tomeh - popieram w 100%

Nie denerwuję się bynajmniej, Ty też nie powinieneś. Z propozycji skorzystałam, sagio.pl to zupełnie co innego i w takiej formie i na takiej stronie, kiedy stanowi całość, jest to całość w odpowiedniej formie i w znakomicie podanej lekkiej treści, a mój komentarz dotyczył Twoich publikacji na eioba, które to publikacje odbiegają od pożądanych akurat tutaj. Dlaczego-wróć do poprzedniego komentarza. ...  wyświetl więcej

Gadać można o wszystkim, byle nie nachalnie i nie obleśnie. Ważne aby być wesołym człowiekiem.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska