Login lub e-mail Hasło   

Relacje Międzyludzkie – Bądź sexy!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://tnij.org/taktyka-kobiety_pdf
Dbaj o siebie Gdy z Twoim wyglądem i samopoczuciem nie wszystko jest w porządku, to na sukces nie masz co liczyć. Wygląd ma znaczenie! Nigdy nie pozwól, aby Twoje mieszk...
Wyświetlenia: 1.056 Zamieszczono 27/04/2010

Dbaj o siebie

Gdy z Twoim wyglądem  i  samopoczuciem nie wszystko  jest w porządku, to na sukces nie masz co liczyć. Wygląd ma znaczenie!

Nigdy nie pozwól, aby Twoje mieszkanie było bardziej zadbane niż Ty. Nie oszczędzaj nigdy na swojej urodzie, ale traktuj ją jak kapitał, którego nie wolno uszczuplać.

Musisz być piękna zawsze,  nawet wówczas gdy np.  sprzątasz przed świętami  mieszkanie.  Wyrzuć z szafy wszystkie stare  i rozwleczone ciuchy!

Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne ukrywaj  przed nim starannie.  Przy swoim mężczyźnie możesz co najwyżej szczotkować włosy przed lustrem, przyodziana w zwiewną koszulkę.

Pozostałe   zabiegi   przeprowadzaj   tylko  wtedy,   gdy   on   jest   zajęty (np. meczem w telewizji) i to za zamkniętymi drzwiami łazienki.

Nie musisz mu pokazywać zmarszczek ani chwalić się sadełkiem na udach.  Pamiętaj,  że Twój  mężczyzna nie ogląda Cię pod mikroskopem.

Nie musisz być idealna. Nie porównuj się z modelkami. Każda z nas zawsze znajdzie coś do poprawki. Jesteśmy niedoścignione w wymyślaniu sobie wad. Nie jesteśmy chodzącymi ideałami. Ale analizując każdą swoją wadę,  zapominamy o naszych zaletach.  W ten sposób budujemy całą górę kompleksów, które targają naszym samopoczu-ciem.  Trzeba z  tym skończyć!  Dlatego musisz uwierzyć we własną atrakcyjność. Każda z nas ma jakieś walory i zalety! Trzeba je tylko odkryć.

Pachnij zachwycająco!

Zmysł węchu wpływa na postrzeganie partnera. Zapachy mogą przyciągać i wywoływać skojarzenia seksualne. Tylko nie przesadź z perfumami i nie wylewaj na siebie całego flakonu!

Musisz docenić swoje mocne strony!

I uwierz, że jesteś ponętna. Kobiet z figurami modelek jest naprawdę niewiele.  Akceptuj  swoje niedoskonałości   i  eksponuj  to,  co piękne, np.  zgrabne nogi czy ładne włosy.  Jeśli podobasz się sobie,  nie będziesz się zastanawiać, co on pomyśli o Twoim wyglądzie. Skoro Ciebie wybrał, to znaczy, że mu się podobasz.

Zapomnij o kompleksach!

Na samokrytykę zawsze znajdziesz czas. Każda z nas jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Nie ma sensu wiecznie patrzeć na siebie krytycznie, bazując na trendach, które przecież co chwila się zmieniają. Często jest tak,  że niewielki mankament urasta do ogromnych rozmiarów i zaczyna przeszkadzać Ci w codziennym funkcjonowaniu.  Zrozum, że nasza zewnętrzność nie jest najważniejsza. Każdy ma jakieś „usterki” w swoim wyglądzie.

Myśl pozytywnie. Nie skupiaj się na szczegółach, gdyż możesz w ten sposób stracić z pola widzenia to, co najistotniejsze.

A ważne jest Twoje samopoczucie. I Twój stosunek do samej siebie. To,   jak postrzegasz siebie,  wpływa na  to,   jak postrzegają Cię  inni. Musisz skonfrontować swoje negatywne przekonania o sobie. Nie ma sensu się zadręczać!  Poczucie własnej  wartości   jest  postawą,  którą można zmienić. Gdy już wzmocnisz swoją ocenę, staniesz się lepszą partnerką.

Pamiętaj, że jesteś niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju! Nie ma takiej drugiej, jak Ty i właśnie w tym tkwi tajemnica Twojej wyjątkowości. Jeżeli w to nie wierzysz, to widać to w Twojej postawie, w sposobie komunikowania się z ludźmi, a zwłaszcza z mężczyznami. Masz wpływ na to, co myślisz o sobie. Stań przed lustrem i wypowiedz pozytywne stwierdzenia na swój temat. Rób to tak długo, aż w nie uwierzysz.

Mam dobrą wiadomość: Przekonania można tworzyć i kształtować. Zastanów się,  co Ci się w sobie podoba i co w sobie  lubisz.  Znajdź w sobie wszelkie doskonałości Twojego ciała i urody.

Zauważ,  że  jeśli  kobieta  jest  przekonana,  że  jest  nieatrakcyjna,   to działa zgodnie z tym, co myśli i zachowuje się tak, jakby właśnie taka była.  Natomiast kiedy wierzy w swą atrakcyjność, to postawa ta powoduje, że zachowuje się spójnie z tym, co myśli.

Wyszukaj odpowiednie sposoby wyeksponowania swoich atrybutów. Mów o swoich zaletach. Wtedy z łatwością będziesz mogła skoncentrować się na kontakcie z partnerem, a nie na sobie. Zastanów się, co się stanie, jeśli ulegniesz ograniczającym Cię przekonaniom oraz co się stanie, jeśli je przezwyciężysz.

Bądź efektowna!

Nie wykręcaj się brakiem czasu. Spójrz w lustro!  Czy z ręką na sercu możesz powiedzieć, że jesteś kobietą zadbaną?

Jeśli nie, to natychmiast weź się do dzieła!

Dla przeciętnego mężczyzny liczy się ogólne wrażenie. Np. większość panów nie potrafi  opisać stroju swojej  partnerki.  Nawet nieraz nie pamiętają, w jakim on był kolorze. Pamiętają tylko jedno: że wyglądała fantastycznie!

Dżinsy  i  sportowe swetry są wygodne,  ale nie są seksownym ubiorem.

Większość panów woli, gdy kobiece stroje uszyte są z miękkich i lekkich w dotyku tkanin. Dlatego odstaw czasem na bok golfy i dżinsy, i włóż coś seksownego. Pamiętaj również o dodatkach i biżuterii, które uzupełnią całość.

I przede wszystkim – pamiętaj! Jednym z najlepszych sposobów na szczęśliwy i trwały związek  jest regularny flirt z własnym partnerem!

 

relacje międzyludzkie

Podobne artykuły


35
komentarze: 51 | wyświetlenia: 4005
35
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2301
31
komentarze: 35 | wyświetlenia: 8716
31
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1773
32
komentarze: 13 | wyświetlenia: 6324
30
komentarze: 24 | wyświetlenia: 3031
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2631
29
komentarze: 41 | wyświetlenia: 2269
29
komentarze: 13 | wyświetlenia: 4928
29
komentarze: 12 | wyświetlenia: 3810
29
komentarze: 67 | wyświetlenia: 8921
28
komentarze: 10 | wyświetlenia: 3994
 
Autor
Dodał do zasobów: Paweł
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska