Login lub e-mail Hasło   

Czy facet musi płacić za kobietę?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://sagio.pl
Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez facetów jest próba przekupienia kobiety, którą chcą poderwać . Myślą, że pokazując swój stan...
Wyświetlenia: 1.877 Zamieszczono 04/06/2010
Zgłoszony przez 5 użytkowników jako spam

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez facetów jest próba przekupienia kobiety, którą chcą poderwać . Myślą, że pokazując swój stan materialny i zasobny portfel zdobędą jej względy i doprowadzi to ich do pięknej i szczerej miłości – nic bardziej mylnego. 

Kupując jej wszystko, sponsorując prezenty i wypady stawiasz się mimowolnie jako osobę która jest wsparciem finansowym, a nie parterem w życiu. Ona zdaje sobie sprawę, że chcesz kupić jej względy poprzez wydawanie pieniędzy co w wielu przypadkach kończy się brakiem dziewczyny i brakiem pieniędzy. Kobieta będzie się także czuła niezręcznie, ponieważ stawiając, automatycznie tworzysz niezręczną dla niej pozycję – odwdzięcz się- co na pewno nie przełamie bariery między wami i stworzy nie potrzebny stres, który utrudni cały podryw.

www.sxc.hu

Kupowanie jej wszystkiego obniża relacje między wami z partnerskich do przyjacielskich, gdyż ona zechce Ci się zrewanżować i przestaje myśleć o tym jaki jesteś, a zaczyna o tym jak szybko spłacić swój dług wobec Ciebie. To z pewnością nie było Twoim celem. Oczywiście nie możesz od razu powiedzieć – nic Ci nie kupię, bo to również jest zła droga. Pokaże że jesteś sknerą i ciułasz każdy grosz- „nudny facet który nic nie może mi zaoferować”. Trzeba umieć wyważyć za co możesz zapłacić i kiedy możesz to zrobić.

Jeżeli idziecie na randkę to mimowolnie godzisz się na to, że to Ty będziesz płacił za całe wyjście i nie możesz od niej oczekiwać, ani się wściekać, że nie chce płacić. Jeżeli zaś jesteście na spotkaniu lub wyjściu to możesz łagodnie jej wspomnieć, że powinna za siebie zapłacić gdyż nie jesteś jej sponsorem. Możesz także zabawić się w pewną grę –raz Ty ją gdzieś zabierasz, a raz ona Ciebie. Rewanż jest najlepszym sposobem na problem finansów.

Co na to Kasia:

Przykro mi, ale sie z tym nie zgadzam! Moj były facet taki był i ciągnęło to się, aż trzy lata. Szczerze mówiąc nie widzę w tym nic dobrego (zero oszczędności i ciągle braki na koncie)! Mężczyzna powinien być dżentelmenem i płacić za wszystko!!! Bo w końcu to kobiety należą do płci „słabszej” i zazwyczaj to one maja większe wydatki... Facet powinien pokazać kobiecie, że potrafi jej zapewnić poczucie bezpieczeństwa i, że jej niczego nie zabraknie Dodam jeszcze, że gdyby jakiś mężczyzna zasugerował mi ,że mam za „coś” zapłacić, to owszem zapłaciłabym, ale nie spędziłabym z nim ani minuty dłużej.  

www.Sagio.pl – już blisko 100 unikalnych filmów o uwodzeniu! 

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1586
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 663
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1148
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 767
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 929
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1020
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 650
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 730
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 478
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 517
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 468
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 392
10
komentarze: 143 | wyświetlenia: 625
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 959
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Każdy płaci za siebie to moja zasada

  mojra  (www),  05/06/2010

Wcale nie musi płacić . Wystarczy, że upoważni ją do konta !

  swistak  (www),  05/06/2010

Kalibabka też odrzuciłby ten artykuł .Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska