Login lub e-mail Hasło   

Niezwykłe przygody policji

Śmieszne i ciekawe zdarzenia odnotowane przez policje.
Wyświetlenia: 2.624 Zamieszczono 28/06/2010

 

Niezwykłe przygody policji.


1. Policja odpowiada na zgłoszenie zauważenia dopiero co urodzonego dziecka w koszu na śmieci. Po przeprowadzeniu dochodzenia policjant znalazł tylko w śmieciach Buritto.

2. Mężczyzna zadzwonił na policję zgłaszając, że uderzył intruza siekierą w głowę. Okazało się, że intruzem było odbicie w lustrze.

3. Mężczyzna zgłosil się do komisariatu próbując się dowiedzieć jak mógłby kogoś legalnie zabić, żeby nie złamać przy tym żadnych przepisów.

4. Mężczyzna zadzwonił na komisariat zgłaszając, że ktoś w sąsiedztwie krzyczy "help" (pomocy). Po przyjeździe policji okazało się, że osoba krzycząca wołała tylko kota, który nazywał się "Help".

5. Ośrodek Nauki, zgłosił podejrzanego mężczyznę stojącego godzinami w oknie i obserwującego Centrum. Po przyjeździe policjant stwierdził, że podejrzanym okazała się postać Arnolda Shwarzennegera wycięta z tektury i ustawiona w oknie.

6. Policja odpowiedziała na zgłoszenie ataku dwóch psów na kaczki. Policjant przesłuchał świadków i napisał w raporcie, że kaczka odmówiła pomocy medycznej i opuściła miejsce zdarzenia.

7. Mężczyzna zgłosił, że widzi dużego żółwia chodzącego po ulicy. Po przyjeździe policjant stwierdził że żółw już uciekł niezauważony.

8. Policja sprawdziła otoczenie i znalazła otwarte drzwi z tyłu budynku. Policjant wszedł i krzyknął "Marco". Imię podejrzanego nie brzmiało "Marco". Policjant chciał dodać tylko trochę humoru do sytuacji. Tak czy inaczej policja złapała podejrzanego, który na okrzyk "Marco" odpowiedział "Polo".

9. Policja odnotowała, że dwóch nieletnich obrabowało sklep spożywczy używając kul śniegowych jako broni. Jeden z nieletnich ukradł słodycze podczas gdy drugi rzucił kulką ze śniegu w sprzedawcę.

10. Mężczyzna przyszedł na komisariat żeby zgłosić, że jego żona zaginęła gdzieś około 18 miesięcy temu.

11. Mężczyzna zgłosil policji, że krowa przebiegła po nim podczas gdy jechał na rowerze. Policjant odnotował, że poszkodowany nie zaznał obrażen, ale jego rower został całkowicie zniszczony, a krowa wcześniej zbiegła z kliniki weterynaryjnej.

12. Policjant przyjechał na zgłoszenie podejrzanego pojazdu zatrzymującego się przy skrzynkach pocztowych. Okazało się, że był to listonosz.

13. Przestępca domyślając się, że policja pewnie już szuka skradzionego przez niego białego Mitsubishi, postanowił ukraść inny samochód. Na nieszczęście samochód, który ukradł następnie także był białym Mitsubishi. Mało tego złodziej przymocował do samochodu własną tablicę rejestracyjną potwierdzając tym tylko swój związek z kradzieżą.

14. 22 letnia dziewczyna zgłosiła policji, że została zgwałcona w polu. Powiedziała policji. że stało się to po tym jak zaakceptowała propozycje podwiezienia od mężczyzny, który zgwalcil ją już poprzednio dwa lata temu.

15. Kobieta przyniosła na komisariat torebkę z marihuaną znalezioną na parkingu. Policja wywiesiła wiadomość "Jeśli zgubiłeś ostatnio torebkę z marihuaną, przyjdź i odbierz swoją własność."

16.Policja hrabstwa Kent poinformowała, że otrzymała dramatyczny apel o pomoc od kobiety, której sprzed domu skradziono bałwana. Przypuszczalnym powodem zgłoszenia było to, że oczy zrobiła mu z jednopensówek, a palce z łyżeczek do herbaty.

Podobne artykuły


78
komentarze: 27 | wyświetlenia: 116704
93
komentarze: 31 | wyświetlenia: 157490
35
komentarze: 2 | wyświetlenia: 20330
74
komentarze: 32 | wyświetlenia: 63448
74
komentarze: 18 | wyświetlenia: 64421
26
komentarze: 9 | wyświetlenia: 5618
22
komentarze: 7 | wyświetlenia: 30053
50
komentarze: 13 | wyświetlenia: 108660
47
komentarze: 15 | wyświetlenia: 80381
37
komentarze: 20 | wyświetlenia: 81980
35
komentarze: 22 | wyświetlenia: 9647
36
komentarze: 13 | wyświetlenia: 5945
34
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2639
30
komentarze: 6 | wyświetlenia: 16051
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Z przyjemnością się przy tym uśmiechnęłam:)

  Tomasz Het  (www),  29/06/2010

To jak nasza policja

Raczej nie nasza. "Help" kot.. znając życie to pewnie z ameryki.

:)

fajne (nie wiedziałam, ze masturbowanie się w samochodzie jest przestępstwem)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska