Login lub e-mail Hasło   

"Zawsze musi być źle" - program NWO do kontroli ludzkości

Starając się docierać do ludzi z alternatywnymi informacjami o sytuacji na świecie daje się zauważyć pewien szczególny rodzaj programu jaki wgrany mają nasze „owieczki” w umyśle.
Wyświetlenia: 2.578 Zamieszczono 22/07/2010

Starając się docierać do ludzi z alternatywnymi informacjami, starając się przedstawić im prawdziwy obraz sytuacji w jakiej obecnie się zajmujemy tj. odnośnie NWO, oszustw bankowych na bazie pożyczek i kreacji pieniądza oraz totalnej kontroli i manipulacji jakiej jesteśmy poddani – daje się zauważyć pewien szczególny rodzaj programu jaki wgrany mają nasze „owieczki” w umyśle.

Otóż oni są tak przyzwyczajeni, uzależnieni od mechanizmów działania systemu – ich scenariusza, harmonogramu i sposobu życia, że nie potrafią sobie w ogóle wyobrazić innej możliwości – że może być inaczej!

Jest to rodzaj kultu, rodzaj wiary w dogmatyczne wytyczne systemu – że tylko one są możliwe, że tylko one działają i nie ma innej możliwości! Tej innej możliwości oni nie są w stanie sobie w ogóle wyobrazić!!

Przykładowo wiara w pieniądz – ludzie nie potrafią wyobrazić sobie systemu wymiany dóbr, systemu produkcji i w ogóle cywilizacji ludzkiej bez pieniądza! Jest top dla nich zupełnie nierealne – surrealistyczne, utopijne wręcz.

A przecież to tylko papierek – wymysł ludzkich biurokratów służących kontroli – jest to tylko jeden z możliwych systemów (dla nas najbardziej niekorzystny zaznaczmy) i zawsze można wymyślić coś zupełnie innego. Zresztą już wielokrotnie wymyślono i są znane alternatywne metody wymiany dóbr (Np. Barter system) – ale dla ludzi jest to jak religia - „Jak to – bez pieniądza?! To nie możliwe! A za co kupię cukier?”... Są tak zaprogramowani, że nie są w stanie wyobrazić sobie czegoś innego, lepszego. „Nie - tak musi być w końcu wymyślili to tacy mądrzy ludzie, mądrzejsi ode mnie....Reszta to mrzonki!”

To samo tyczy się samej bankowości – lichwy i inflacji. Kiedy mówię im, że w normalnych/ zdrowych warunkach jakiejkolwiek inflacji nie powinno być – że jest to manipulacja bankierów poprzez kreację pieniądza z niczego a zarazem ogromny podatek zarzucony na nasze plecy – ludzie zupełnie nie mogą pojąć, że może tego zjawiska nie być! A lichwa? „No jak to – to kto chciałby komukolwiek pożyczać pieniądze, gdyby na tym nie zarabiał? To niemożliwe. Tak musi być” - znowu odzywa się ten program umysłu...Oczywiście nikt nie sprawdzi, że są już opracowane inne pomysły i to od dawna zupełnie eliminujące lichwę – te grabieżcze odsetki (Np. Kredyt społeczny) – nie, bo to zwyczajnie nie mieści im się w głowach.

Kolejny przykład – energia. „Jak to – wolna energia? Za darmo? Nic nie płacisz? Niemożliwe! To jakaś utopia, wymysły, bajki, science-fiction!” - nie ważne, że właśnie NIENORMALNE jest właśnie płacenie za energię tak wielkie kwoty skoro żyjemy w oceanie energii! To jest istne niewolnictwo...

Tak samo z pracą – ciężką 8 godzinną harówką – gdyby była bowiem wolna energia, nie musiałbyś pracować – w sensie dla kogoś, robić coś nudnego co cię nie interesuje, za grosze, po to by opłacić niewolnicze podatki, by w ogóle móc żyć. Robiłbyś to co chcesz, co czujesz...

Jednym słowem byłbyś wolny!!!

„Nie, to niemożliwe, to jakieś brednie!”

Dotyczy to także naszych wyobrażeń o funkcjonowania państwa, społeczeństwa i w ogóle relacji między ludzkich. Wmawia nam się, że zawsze musi być ŹLE – że zawsze musi być ktoś biedny i poszkodowany, że złe rzeczy są naturalnym zjawiskiem, że zawsze musi być ktoś kto nami rządzi, że politycy zawsze kradną, że zawsze muszą być podatki, przestępczość itp. Itd.:

„Idealny system społeczny nie istnieje!”, „Zawsze ludzie walczyli – to naturalne. Wojny są czymś normalnym”, „Zawsze będą rządzący i poddani”, „Władza zawsze oszukuje”,


I tak dalej, i tak dalej, aż do znudzenia....


Warto więc całą mocą podkreślić, że każdy system – jakikolwiek sobie nie weźmiemy jako przykład – jest tylko jedną z możliwych wersji i zawsze zależy od nas – zawsze tworzy się w naszych umysłach. To znaczy, że MY tworzymy system i MY akceptujemy go bądź odrzucamy w zależności od tego czy uznajemy, że jest on odpowiedni.

Wszystko jest w naszych głowach, umysłach! To aż takie proste, że aż ludziom wydaje się nie możliwe!

Nasze myśli kształtują naszą rzeczywistość, a myśli zbiorowe kształtują zbiorową rzeczywistość – system.

„Nie! To nie może tak być! Nie może być idealnie! Nie może być łatwo! Nie może być pięknie i sprawiedliwie!”

A dlaczego nie? Bo sami tak sobie wmawiamy i tyle. Wystarczy uruchomić naszą wyobraźnie, znaleźć słuszne rozwiązania, uczciwe i sprawiedliwe a następnie wprowadzić je w życie - one zaczną działać.

Nie dajmy więc sobie wmówić, że zawsze musi być bieda, niedostatek, rozwarstwienie społeczne, ubóstwo, głód, braki, długi, wojny itp. Itd. - że zawsze musi być źle!

Nieprawda!

Tak być nie musi. To tylko tania propaganda i programowanie nas byśmy podtrzymywali ten chory system i nic z tym nie robili. To IM na tym zależy – tej całej globalnej klice manipulatorów...

Ja mówię temu NIE i jeśli powie tak odpowiednia ilość ludzi – ten system się zmieni.

Wówczas także zmieni się ten świat – na świat pełen szczęścia, harmonii i miłości.

Let's Do It!:)

Podobne artykuły


12
komentarze: 32 | wyświetlenia: 856
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 706
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 873
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 389
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 840
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 372
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 847
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1037
9
komentarze: 43 | wyświetlenia: 225
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 678
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 572
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 860
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 506
9
komentarze: 124 | wyświetlenia: 622
9
komentarze: 10 | wyświetlenia: 934
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Mikołaju jeszcze jednej rzeczy potrzebujesz aby pisać przekonywujące artykuły - http://www.nlp.pl/

Pozatym nie wiem czy słyszałeś, ale z czym walczysz z tym wiążesz się na zawsze.

ja z tym nie walczę. ja staram się tylko mówić o problemie. Chowając głowę w piasek i zamykając oczy nie rozwiąże się problemu.

A NWO jest nierozwiązanym i naglacym problemem ludzkości z którym czy chcemy czy nie - i tak musimy się zmierzyć...

Masz rację, ale czy nie miałeś tak kiedyś, że to co poprzedniego dnia uważałeś za prawdę następnego dnia uważałeś za błędne odbieranie realiów?

  swistak  (www),  22/07/2010

Może biosfera wytwarza dla astralu bioenergię albo także energię emocjonalną w procesie utleniania ? Kiedyś robiły to dinozaury i paprocie. Dziś zastąpił je człowiek ze swoimi zabawkami, sięgając nawet do węgla, gazu i ropy.

Byż może to zbyt daleko idąca teoria. Nie jest tak, że każda osoba która walczy z NWO jest równie w tyle co reszta społeczeństwa, myślę, że jest ona na dobrym kierunku lecz zatrzymując się w tym punkcie wypali się po kilku latach.

Ja ten artykuł odebrałam jako zachętę, zaproszenie do odwagi samodzielnego myślenia. Myślę, że pisanie o tych tematach ma sens ... daje kilku osobom szansę wyrwania się z tego niewolnictwa, z tego hipnotycznego snu. Specjalnie zaznaczyłam kilku osobom, bo większość nie chce opuścić strefy lenistwa, nawet jak sobie samym szkodzi, zresztą może nawet nie szkodzi tylko uwielbia przykładowy stan ofiary ...  wyświetl więcej

nic nowego, tv i prasa kształtują myśli dlatego z nich nie korzystam

  Rave,  05/02/2012

Świetny artykuł!!! I popieram 100% tresci! Jak znajdę więcej czasu to jeszcze coś napiszę! Pozdrowienia dla autoraDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska