Login lub e-mail Hasło   

Jeśli oświecenie jest herezją jestem heretykiem. Oświecenie celem Ligi Świat...

Jeśli władza, religia i mamona będę manipulowały prawdą w celu wzmocnienia swej pozycji obalę tą trójce w imię ludzkości.
Wyświetlenia: 1.600 Zamieszczono 22/12/2010

Jeżeli duma i honor  jest głupotą jestem głupi.

Jeśli wiedza i prawda jest ułomnością jestem ułomny.

Jeśli zasady, moralność i etyka są pogwałceniem zasad współczesności będę pogwałcał wszystkie reguły.
Jeśli oświecenie jest herezją jestem heretykiem.
Jeśli indywidualizm jest groźba dla społeczności zmanipulowanej pieniądzem i kłamstwem będę indywidualista.
Jeśli religia składa w ofierze inne religie w imię swego Boga,  będę walczy z religiami w imię tego samego bezimiennego Boga w każdym z nas.
Jeśli pieniądz ogranicza człowieka i oświecenie będę walczył z pieniądzem.
Jeśli wojna i głód  są ołtarzami ofiarnym będę walczył z głodem i wojna, aby żaden ołtarz nie gwałcił już prawdy i godności ludzkiej.
Jeśli władza, religia i mamona będę manipulowały prawdą w celu wzmocnienia swej pozycji obalę tą trójce w imię ludzkości.
Jeśli człowiek staje się ofiarą zła, manipulacji i składa się go w imię władzy i religii na ołtarzu kłamstwa…będę Boska cząstką, która złoży zło w ofierze wiedzy i oświecenia.

Jak w górze tak i na dole...
Jedno uczynione z wielu

Los Świata materii zależy niekiedy od woli jednego człowieka a niekiedy od jednego ruchu ręka. Wszystko jest magią, wszystko jest zależne, nic nie istnieje bez innego istnienia.

Istota bytu jest zależna, chwiejna jak wieża, która może przewrócić oddech mrówki.

Kruchość stworzenia jest elementem przejściowym jednak to od nas zależy czy dotrwamy, aby przejść na wyższy poziom własnego przeznaczenia.

Budowanie bytu na władzy, hierarchii, religii i terrorze stanowi o kruchości i słabości ludzkiego umysłu i krótkowzroczności zdeterminowanej: posiadaniem, chciwością i bojaźnią, która wynika z niewiedzy, zacofania duchowego i emocjonalnego.

Prawda ukryta na oczach ludzi woła: spójrz! Patrz na mnie! Jednak my błądzimy jak zaczarowani po znakach, symbolach, grobach nie widząc nic poza czasem, w którym odbija się nasz głupota.

Na świecie jest tyle głupców, iż zasłonili oni reszcie widok na prawdę, na świecie jest tak mało istot rozumnych, iż podjęli się oni tworzyć własne małe enklawy prawdy skrywanej i przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Grupy te nasiąknięte złością i chciwością zapomniały o tym, aby szerzyć prawdę wśród arogancji i głupoty. A zło zakorzenione w ich kręgach chce zatrzymać wiedzę i drogę oświecenia tylko dla siebie...

Czymże są słońce i księżyc?! Czymże jest kobieta i mężczyzna?! Czymże jest życie i śmierć?! Jeśli nie formą metamorfoz, przejść i prawdy ukrytej na wyciągniecie ręki.

Nawet gdybym wyrył prawdę w tych słowach większość z czytających te słowa widziałoby tylko tekst, litery, słowa - tak zostaliśmy zaprogramowani, aby czytać i pojmować tylko to, co zostało spreparowane, zinterpretowane przez manipulantów.

Aby czytać i rozumieć trzeba nauczyć się logiki, systematyczności i wiązania faktów, które na pierwszy rzut oka wydają się abstrakcyjne i niepasujące do układanki.

Dowodem na istnienie prawdy jest Biblia, Koran, Tora, Talmud (pisma mistyczne spreparowane na potrzeby religii)... Jest tam wszystko kompendium wiedzy mistycznej o materii, życiu, przejściu, oświeceniu, matematyce, astrologia, alchemii, gimetrii...

Kto szuka tam religii znajdzie tam Boga, który dopiero przyjdzie do każdego z nas w postaci oświecenia. Kto szuka tam prawdy istnienia, światów wszelakich znajdzie tam odpowiedz. A jeśli szukasz drogi znajdziesz ją - tylko czytaj między wierszami pomijaj papkę i studiuj pokarm stały, odporny na manipulacje religijne i polityczne...

Jednak uważaj, bo prawda jest biała jak śnieg i czarna jak otaczającą cię niewiedza nie ma ścieżek pomiędzy nimi, jeśli obierzesz drogę to znajdziesz swoje przeznaczenie...

Jeśli boisz się, wodzisz tylko wzrokiem i klepiesz reguły wpojone przez manipulantów. Jeśli ufasz sobie Twoja dusza sama czyta słowa rodzące się w świadomości i układa z nich prawdę pozbawiona lęku i manipulacji...

Możesz pytać, możesz się uczyć jednak prawd tam nie znajdziesz prawda rodzi się w duszy istoty, która jej szuka, jeśli zwątpisz prawda i brama do oświecenia zamknie  się czekając na kolejny znak...

Symbole stworzone ręka istoty ludzkiej są drogowskazami do kolebki istnienia jednak nie znajdziesz w nich prawdy mistycznej, bo ta nie operuje symbolami, które są tylko drogowskazami drogi, która musisz przebyć.

Symbole to mapy, które prowadzą do celu lub częściej donikąd... Uważaj na to, co robisz pamiętaj,że prawda pochodzi spoza czasu a wszystko to, co czytasz, w co wierzysz i co dotykasz poznało już pojęcie czasu, szukaj, więc głębiej daj się poprowadzić duszy, idź poza czas, idź poza manipulacje słowem i symbolem...

Popatrz zamykając oczy, mów i słuchaj nie otwierając ust, poczuj ciepło sobą, lecz nie ciałem wejdź we mgłę i obserwuj, bądź, lecz nie ingeruj, pamiętaj, że każdy oddech rozwieje mgłę i otworzy drzwi, których nie chciałbyś otworzyć nie będąc gotowym...


Manipulanci w szczególności dwunastu proroków dąży do utworzenia państwa globalnego na czele, którego stanie naród wybrany a cały świat stać się ma ich ziemią obiecana. Ta droga, choć podszyta złem manipulacji jest odzwierciedleniem powrotu do pierwotnej wizji państwa bez podziałów państwowych i religijnych.

Jednak wizja ta musiałaby być złączona z brakiem jakiejkolwiek władz człowieka nad człowiekiem a społeczeństwo musiałoby istnieć w systemie bezkastowym gdzie wolność była by domena wnętrza człowieka. Bowiem wolność zewnętrzna prowadzi do władzy społecznej, religijnej, nałogów, agresji i próby hierarchizacji i narzucania reguł i władzy siła...

Żadna prawda nie wypływa z wolności zewnętrznej cała wiedza to świątynia wnętrza duszy człowieczej i tylko tam szukanie wolności ma sens...

Królami, cesarzami, papieżami zostawali u pradawnych ci, których rody dzierżyło prawdę w swoich rękach ukrywając ją zasłoną tajemnic (przekazywanych z pokolenia na pokolenie). Wiedząc o drodze oświecenia traktowali swych podwładnych jako niewolników żyjących w ciemności niewiedzy tak jak zwierzęta, w ten sposób zagarniali władze i prawdę dla siebie, uważając tylko siebie za godnych prawdy i dzierżenia władzy ziemskiej w imieniu Boga, (czyli siebie).

Jednak prawda przeznaczona dla wszystkich nie ugnie się manipulacji, władzy, terrorowi, kłamstwom i ukaże się każdemu, kto chce ją poznać, zrozumieć i przyjąć. Dusza otwiera się jak wrota świątyni przyjmując słowo a droga oświecenia zostaje oświetlona ognikami prawdy, które zapalają się po każdym naszym kroku a  jasność przejścia wabi nas do siebie obiecując koniec drogi materialnej...

Nie zapominaj, kim jesteś, bo wszystko zrodzone jest z jednego tworząc z nim jedność wieczna. Prawda jest w nas obudźcie się!...I spójrzcie na północny wschód... Tam zrodzi się ścieżka Boga.

Ty, który zrodziłeś się z mgły i chybotliwego płomienia zgaśniesz pozostawiając po sobie pamięć i nadzieję rychłego powrotu.

Ty, który idziesz mimo zamkniętych drzwi, Ty, który płoniesz w ciszy jesteś sobą jak i mną.

Niosę wam ogień  a wy szamani, mistycy, magowie, mistrzowie i dusze oświecone stańcie obok mnie, aby zedrzeć tajemnicy cień  z oczu świata.

Ciemność walczy  manipulacją i władzą. Religia niecna sklecona z kilku imion i kilku kłamstw, polityka i mamona nie odbiorą nam przykazania prawdy i światła ...

Zakopiemy pieniądz i broń zapomnijmy o władzy…Odkryjmy Siebie w Bogu…

 

DydymusPodobne artykuły


386
komentarze: 337 | wyświetlenia: 412327
44
komentarze: 38 | wyświetlenia: 6093
72
komentarze: 75 | wyświetlenia: 27157
19
komentarze: 12 | wyświetlenia: 5765
77
komentarze: 112 | wyświetlenia: 36886
35
komentarze: 17 | wyświetlenia: 19392
30
komentarze: 33 | wyświetlenia: 7585
28
komentarze: 28 | wyświetlenia: 23682
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4964
39
komentarze: 18 | wyświetlenia: 5762
26
komentarze: 15 | wyświetlenia: 4266
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje  swistak  (www),  22/12/2010

cyt . " W naszej czasoprzestrzeni zdajemy egzamin na Boga, jeśli potrafimy zrezygnować z chorej ambicji dorównania mu. Na każdą świadomość, jaką nasza jest Dusza, czeka miliardy galaktyk, by jako dzieci Boga i jego ambasadorzy zanieść do nich Miłość "

Ciekawy artykuł + dla ciebie

  Elba,  22/12/2010

Dobrze jest mieć ego, ponieważ inaczej nie będziesz miał w życiu kręgosłupa. Każdy cię zmiażdży. Jeśli nie będziesz miał w życiu ego, pozostaniesz niewolnikiem, będziesz wykorzystywany, gnębiony, torturowany, inny człowiek stanie się Twoim pasterzem, a ty będziesz jego owcą... Boże, czego to ludzie nie wymyślą, by panować nad innymi?
Ten utwór powinien stać się hymnem wszystkich oświeconych ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska