Login lub e-mail Hasło   

Dlaczego ona odeszła

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://sagio.pl
Dlaczego kobiety od nas odchodzą? Odpowiedz nie tkwi w nas- mężczyznach i naszym zachowaniu. Prawda o rozpadach naszych związku leży głęboko w kobiecej psychice.
Wyświetlenia: 1.627 Zamieszczono 15/03/2011

 Jeśli w porę uda nam się ją rozszyfrować, dowiedzieć jakie wartości są dla niej najważniejsze szybko stworzymy pełen harmonii i miłości związek. Jeśli nie to one odejdzie, prędzej czy później- a ty nie będziesz wiedział dlaczego... 

Kobiety potrzebują uzyskać od ciebie kilka rzeczy. Oczywiście rozmawiamy o stałych związkach a nie przelotnych znajomościach, gdzie te zasady kompletnie nie maja zastosowania. 

Kobieta chce być kochana, ty wiesz, że ją kochasz one też o ty wie, ale to nie wystarczy. Musisz ją nieustannie zapewniać o swojej miłości. Mów jej, że ja kochasz dawaj z siebie więcej uczucia. Przytulaj ją, mów jak pięknie dziś wygląda-nawet jeśli to nieprawda. 

Fot. www.sxc.hu

Płeć piękna o wiele bardziej niż my potrzebuje szczerej rozmowy. Oczywiście kobiety chcą byśmy rozmawiali z nimi o ich zmartwieniach, dopytywali się, martwili i wołami wyciągali z nich „o co tak na prawdę chodzi”. 

Równie ważne dla nich jest byś chciał z nimi rozmawiać także o swoich zmartwieniach. Wtedy kobieta poczuje się potrzebna i rzadziej będzie plotkować o tobie z koleżankami. 

Jeśli zależy ci waszym związku w każdej sytuacji powinieneś być szczery. Każde kłamstwo w końcu wyjdzie na jaw. Jeśli kobieta po jakimś czasie zorientuje się nie byłeś z nią szczery straci do ciebie zaufanie- a to bardzo trudno odbudować. 

Jeśli chcesz zawsze dotrzymywać jej kroku i dać się zaskoczyć to polecam lekturę damskich czasopism jakie ona czyta. Jeśli twoja ukochana nagle wpadnie na jakiś zwariowany lub w ogóle nie pasujący do niej pomysł to na 100 % wyczytała to w jednej z gazet. Jeśli zacznie się dziwnie zachowywać, zadawać nietypowe dla niej pytania to na pewno przechodzisz właśnie jeden z magazynowych testów np. na męskość. Chcesz zdać go śpiewająco- wiesz co robić. 

Chcesz uwodzić? - http://sagio.pl/ pierwsza TV o uwodzeniu – One Cię tego nauczą!

Podobne artykuły


41
komentarze: 9 | wyświetlenia: 90659
30
komentarze: 13 | wyświetlenia: 16500
27
komentarze: 5 | wyświetlenia: 5712
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 22990
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 33159
22
komentarze: 4 | wyświetlenia: 3830
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 17293
14
komentarze: 3 | wyświetlenia: 2155
34
komentarze: 29 | wyświetlenia: 18158
27
komentarze: 20 | wyświetlenia: 2735
27
komentarze: 33 | wyświetlenia: 3390
26
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4247
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Ciągle panuje w waszych męskich główkach obraz kobiety dla której wy mężczyźni jesteście gotowi wszystko uczynić... może i takowe istnieją .. ale taka postawa jaką opisałeś jest wręcz poniżająca .. taki mężczyzna nie dorósł do kobiety i do związku... trzy dni i po wszystkim ... przecież to zakłamanie ... aktor ... brak mu bogactwa w samym sobie ... to gra na zawołanie ... pustej kobiety .... może ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska