Login lub e-mail Hasło   

Gdyby nia ta Ewa

Wyroki boskie dla grzeszników są niepojętne
Wyświetlenia: 2.154 Zamieszczono 24/04/2011

Starość i kobieta nie udały się Bogu- powiedział mi  kiedyś mój ojciec.  Bóg stworzeniem  Ewy tak się zmęczył, ze poszedł odpoczywać. I od  tego czasu dzień ten lud świętuje. Chcesz czy nie chcesz, musisz go czcić, modlić się. Inaczej jesteś gnidą, plugawisz wartości chrześcijańskie. Za nieposłuszną Ewę, która wolała diabla  niż boskiego męza aż tyle zawieruchy?
Głupi, głuchy i ślepy był ten Adaś, nie dostrzegł , jak szatan  kusił zonę  jak zdejmował  listek figowy i wsadzał  do buzi swój owoc zakazany. Był  slepy  jak każdy   wierny mąz , który  patrząc potem na   żonę mamrocze:"Boże, gdzie ja miałem oczy, uszy i głowę?Wiadomo gdzie -między jej nogami. Kiedy miłość przychodzi, rozum ucieka poniżej pępka. Chociaż są nieliczne wyjątki-zimny prysznic, kubeł lodowatej wody na głowę zrywa zaręczyny,odwołuje wesela-wraca się do normalności.


Jeszcze o Ewie. Zrobiona z żebra  męża.,bzykała się z nim  jak siostra z bratem. I chociaż  było to w raju, przy chórach anielskich,  było za nudne, to samo i tak samo. ,monotonnie, wyjal wsadzil,pyr pyr - I dlatego widok szatańskiego węża ją oszołomił. Był inny niż u Adasia. Od tego czasu w rodzie Adama i Ewy to tylko kazirodztwa, kwitło. . A dzisiaj  małżeństwo wieloletnie, to gorsze niż kazirodztwo, warczą na siebie, nie potrafią nawet całować się jak brat z siostrą. Gdyby Wszechmogący Adamowi  "zamontował"większego  penisa, nie uległaby Ewa tak diabłu, a ja  z listkiem figowym albo i bez w otoczeniu rajskich hurysek śpiewałbym hosanna, hosanna. I pomyśleć, ze to wszystko, co się dzieje teraz , zaczęło się w raju, ze Bóg schrzanił robotę. Zakochany  facet woła w zachwycie:"O jaka rajska dziewczyna". Miałem taką i obudziłem się z ręką w nocniku.
Sara czy Rebeka? Sara, była drugą kobietą biblijną nawiedzoną przez Boga,  tolerancyjna. Nie robiła zadymy z ubocznej działalności seksualnej Abrahama, a nawet na swoich kolanach pozwoliła urodzić czarnej niewolnicy bachora produkcji jej męża, a że potem wygnała z bękartem na zbity pysk, to inna broszka. Wtedy miłość bliźniego w pojęciu dzisiejszym była walką o koryto i schedę. Abraham- biznesmen  dla starej Sary to istny skarbiec - tysiące wielbłądów , stada bydła i niewolników chmara, a do tego z Bogiem za sam brat. Nie chciała tego dzielić z czarną zdzirą i jej bachorem. Niech ma to wszystko jej Izaak.
A synek za radą tatuśka, kiedy mamuśka już była u Bozi, ochajtnął się z krewniaczką. Zobaczyla go jak wielbłądy objuczone darami  poił  w studni,. I dlatego, krzyknęła rodzicom:"Rebeka chce pójść-wyprowadźcie mnie do niego" Za pieniądze, podarki   ze starym  krewniakiem uprawiała miłość kazirodczą. .Wtedy kobiety  brały  chętnie  bardzo bogatych,  bardzo starych i chorych..,odchodzili do  stworcy   szybko bez trucizny i skorpionow

A zona Lota tez  niezła swołacz. Uparta, ciekawa i nieposłuszna. Mimo zakazu obejrzała się za miastem rozpusty.-zamienila sie w słup soli Szkoda,  dzisiaj nie ma takiej kary. Słupy soli stałyby jak pomniki i krzyże na każdej ulicy. Lota miał większą rozkosz  z córkami , zoną zimna, świeciła  jak księżyc i nie  umiała  udawać orgazmu. Bóg wtedy bardziej pomagał  mężom. Córki   winem rozochcały ojxca  , bez  zazdrości miłość z nim uprawiały. Współczesne córeczki , tylko  rozkazują daj to, kup to, a jak nie, to powiem   żeś mnie molestował.  Stary zgredzie, jak nie dasz forsy,  to nie podam ci szklanki wody.

W  biblii zawsze ktoś kogoś uwodził ,Kaim zabił brata z milosci do matki., potem potoczyła się lawina występnych kobiet i wiarołomnych mężów.Bzykanie było na cztery fajerki,, a Bog  poniżej pępka wtedy siedzial. Józef- syna Jakuba żonę Egipcjana nie chcial dmuchac,, oskarżyła   go  o gwałt i wsadziła do ciupy.


Niezaspokojone stare cipki i wtedy  były wredne. Paskudnie tez zachowywali się starcy w togach sędziów. Ich żądza do Zuzanny, sprawiła, że podglądali ją w kąpieli , a  gdy im nie dala, oskarżyli , ze chciała ich uwieść. Oszałamiającą jednak karierę   zrobiła czołowa nierządnica Maria Magdalena.


Widzę ją z rozpuszczonymi włosami i puszką pachnideł jak siedzi u stop Chrystusa i pieści jego stopy. I chciałbym mieć taką Magdalenę i być dla niej Chrystusem. Widzę jak siedzi tyłem do mnie okryta całunem kruczych włosów. Świeca pali się obok i leży ludzka czaszka pozbawiona żuchwy. Samotnie żyje wspomnieniami. Świeca i czaszka to symbol upływającego czasu. Jest jeszcze młoda i piękna, a już oblicza czas do śmierci. Czemu to robi-zadaję sobie pytanie? Gdyby żyła w Starym Testamencie, na pewno zostałaby potępiona na zawsze, a tak życie ocalił jej zbawiciel,chociaz sam potem na krzyżu konał . dzięki temu stała się nieśmiertelną  w sztuce,poezji i literaturze ,jest wzorem idealnej kochanki i towarzyszki podroży  stąd do wieczności. Nie uzurpuję monopolu  na  biblię,  są lepsi i przed nimi chylę czoło.

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1251
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1036
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1122
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 799
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 760
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1910
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 594
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1054
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 556
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 565
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 909
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  kev  (www),  24/04/2011

Zachęcił mnie Pan do jeszcze dokładniejszego przeczytania biblii :)

Cieszy mnie to ogromnie!

Panie Szymonie, no, panie Szymonie... biblia jest kopalnią informacji do dowolnej interpretacji. Ciekawe ujęcie. :)

Zgadzam się z Panem i pozdrawiam wiosennie

  ykes,  24/04/2011

Napisane bardzo niestarannie (wręcz po dziadowsku), ale same argumenty są okej.

Prawdziwa krytyka cnoty się nie boi,jest konstruktywna,pozdrawiam

  ykes,  24/04/2011

Jeżeli jeszcze krytyka doczeka się korekty, będzie całkiem miło. Podwójne spacje, przecinki w dziwnych miejscach, literówki... Nie warto kalać dobrego tekstu czymś takim. ;) Również pozdrawiam.

moja starcza wada,za którą młodzi esteci wala jak w kaczy kuper,ale postaram się

  pirx,  24/04/2011

Stworzył Pan Bóg rośliny, patrzy i się cieszy, że takie ładne się udały. Stworzył Pan Bóg zwierzęta i patrzy na nie zadowolony bo są przepiękne. Stworzył Pan Bóg mężczyznę. No wyszedł idealny. Stworzył Pan Bóg kobietę. Patrzy, patrzy i stwierdza:
- Ty to się będziesz musiała malować...

Świetnie to skomentowałaś,,ponoć tam gdzie diabeł nie mógł,kobietę posylal,pozdrawiam

  berni*,  24/04/2011

Z wiedzą i z humorem o utrapieniu męskim, cała prawda,zwłaszcza w pierwszym zdaniu .Pozdrawiam

Żonatemu niedobrze,kawalerowi złe,ale najważniejsza dla faceta,to wolność bycia sobą,pozdrawiam

Po dwudziestu latach małżeństwa mąż mówi do żony:
Jaki ja byłem głupi, gdy Cię brałem za żonę!!!
Żona na to odpowiada: Mężu drogi, byłam w Tobie tak zakochana, że nie zauważyłam.
Pozdrawiam serdecznie.

Pełna beczka śmiechu,gratuluję!

  pirx,  26/04/2011

I powiedział Bóg:
- Adamie, wejdź na górę...
Adam zapytał:
- A co to jest góra, mój Panie?
I Bóg wytłumaczył.
Jeszcze później Bóg powiedział:
- Po drogiej stronie góry znajdziesz grotę...
Adam zapytał:
- A co to jest grota, mój Panie?
I Bóg ponownie wytłumaczył.
Później Bóg kontynuował:
- Adamie, w grocie znajdziesz kobie ...  wyświetl więcej

Wspaniałe,dziekuję!

  pirx,  27/04/2011

-Podpity facet wraca do domu. Żona do niego:
- Ty pijaku, tylko wódka ci w głowie!
Facet sięga do kieszeni, wyciąga kartkę i mówi:
- Przyniosłem test, zaraz zobaczymy, jaka ty obeznana i kulturalna jesteś!
Żona na to:
- Zobaczymy, czytaj.
- Pytanie pierwsze: wymień jakieś dwie waluty.
- No, na przykład dolar i euro.
- Dobra. Teraz wymień dwa ...  wyświetl więcej

Stary jesteś lepszy w te klocki ode mnie,a nie myślisz coś takiego napisać zajebistego tu dla czytających tu nas?

  pirx,  27/04/2011

No ale ja tego nie wymyślam. Od czasu do czasu wertuję strony z humorem i wyłuskuję takie perełki. Naprawdę, by znaleźć jakiś, moim zdaniem, inteligentny dowcip, trzeba się sporo napracować.
I żeby nie było, ze moje dowcipy są tendencyjne:
Pan Bóg pyta Adama i Ewę:
- Kto chce sikać na stojąco?
- Ja, ja, ja! - wyrywa się Adam.
- W porządku. W takim razie dla Ewy zostaje wielokrotny orgazm.

Jaki go zwał,to zwał,ale jesteś ok!!!!!!!

  synelle,  29/04/2011

Nie podoba mi się taka forma "rozrywki", zohydzenie tego co dla niektórych święte... ale o gustach się nie dyskutuje, żarciki zaś super fajne, pozdrawiam

Zgadzam się z uwagą,ale interpretacja ma rożne formy nie koniecznie na korzyść kapliczki wiecznej dziewicy

  berni*,  29/04/2011

O przepraszam orgazm wielokrotny nie jest zarezerwowany tylko dla pań ! Jeśli chodzi o dowcipy - panowie wiecie czym się różni cipka od klocków lego ?Jeśli nie to bawcie się dalej klockami Pozdrawiam.

Dzięki za komentarz,pozdrawiam

Oj, berni, berni!

On jest kapitalny w te klocki...

  berni*,  29/04/2011

Bardzo przepraszam A tak swoją drogą czy ładnie czytać pytania skierowane do panów ?! -:))))

@berni tu jest publiczne forum a nie prywatna korespondencja. Wszyscy wszystko czytają! :-)

  berni*,  29/04/2011

Jeszcze raz przepraszam wszystkich

Ok! przeprosiłaś i za jedno przewinienie jedno przeproszenie,a prawdą jest ,ze te "klocki"
wymagają dla wielu subtelności,anielskiej czułości ,moralność należny uszanować chociaz jest inna,!Pozdrawiam

tyle ciekawostek

PANIE Aleksandrze cieszy mnie to9 ogromnie,a pan tu z nielicznych występuje pod nazwiskiem , nie anonimowo,takich cenie ,co piszą z otwartą przyłbicąDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska