Login lub e-mail Hasło   

Jak i o czym rozmawiać z dziewczyną? część 1

Chcesz wiedzieć, jak i o czym rozmawiać z dziewczyną, aby ją sobą zainteresować? Jeśli tak to przeczytaj ten artykuł, a nie popełnisz błędów w rozmowie z dziewczyną, którą lubisz.
Wyświetlenia: 4.029 Zamieszczono 10/05/2011

jak rozmawiać z dziewczynąJednym z najlepszych sposobów, aby zdobyć zainteresowanie kobiety, która Ci się podoba, jest właściwa rozmowa z nią. Jeśli potrafisz dobrze poprowadzić rozmowę, wtedy i potrafisz wygrać sympatie kobiety, co łączy się z jej zainteresowaniem.

Pisząc „wygrać” bynajmniej nie mam u na myśli „wykłócić” się. Chodzi mi o to, że jako mężczyzna Alfa powinieneś potrafić być dobry w rozmowie z kobietą, ale pod względem humoru i odrobiny „arogancji”.

Dlaczego to jest ważne?

Przede wszystkim dlatego, że większość kobiet jest o wiele lepsza w rozmowach z facetami niż faceci z kobietami. Kobiety mają po prostu lepsze umiejętności socjalne i o wiele łatwiej jest im rozmawiać z Tobą. Po za tym to TY chcesz w pewien sposób pokazać się z lepszej strony jej, dlatego też Ty musisz „wygrać” rozmowę.

Czym się wygrywa rozmowę?

Humorem i zabawą. Zapamiętaj to sobie dobrze. Unikaj sytuacji, kiedy kłócisz się z kobietą (na poważnie) o coś itp. Druga sprawa, że kobiety są od nas o wiele lepsze pod względem umiejętności społecznych i komunikacji. One potrafią nie tylko lepiej czytać innych, ale również lepiej się komunikować. Potrafią czytać między wierszami, a także wciągać wnioski z pozornie niezwiązanych ze sobą rzeczy.

My faceci jesteśmy w tym temacie trochę zacofani. Jesteśmy bardzo prości, jeśli chodzi o komunikację. Nie znaczy nie, tak znaczy tak. W taki sposób się porozumiewamy z innymi mężczyznami i tak chcemy porozumiewać się z kobietami – problem w tym, że nie zawsze tak można i nie zawsze przyniesie Ci to właściwy efekt.

Czasami kobiety wolą komunikować się niebezpośrednio. Przykładowo piękna
kobieta nie chce ciągle od Ciebie słyszeć bezpośrednio, że jest piękna, ale woli usłyszeć, że atrakcyjnie wygląda w tych kolorach, bo np. wygląda radośnie. Tutaj się różnimy i jeśli chcesz dobrze rozumieć kobiety i potrafić się z nimi dogadać, to musisz to opanować.

Oto kilka podstawowych zasad, które powinieneś, przestrzegać rozmawiając z kobietą.

Bądź niebezpośredni – rozmawiając z dziewczyną, którą chcesz, zdobyć staraj się być odrobinę tajemniczym. Nie wyjawiaj jej od razu wszystkiego i nie pozwól, aby czytała Cię jak otwartą księgę.

Jeśli będziesz potrafił wzbudzić w niej zaciekawienie, jakiś niepokój, że koniecznie będzie chciała wiedzieć więcej, to do razu staniesz się dla niej bardziej interesujący. Dodatkowo jeszcze pokażesz, że jesteś Alfa, bo Ty masz kontrolę nad tym, co się dzieje. Stosując technikę niebezpośredniości i tajemniczości, stawiasz siebie w roli osoby, którą ona się interesuje i którą ona chce lepiej poznać. Trzeba to jednak robić w odpowiedni sposób. Przykładowo mówisz coś takiego:

„Wczoraj kumpel odwoził mnie do domu po naszym spotkaniu i mieliśmy
całkiem interesującą rozmowę…” Ona zapytała: „Jaką rozmowę?”

Ty: „A wiesz, tak siedzieliśmy sobie, gadając o różnych sprawach i on wtedy powiedział mi kilka rzeczy o Tobie, które chodziły mu po głowie od dłuższego czasu”.

To automatycznie zacznie ją ciekawić, bo każdy chce wiedzieć co inne osoby myślą o nim. Możesz teraz zmienić temat i nic jej nie mówić dosłownie przez całe dni, a ona będzie zachodzić w głowę co i jak.

Możesz też odpowiedzieć na jej pytanie, ale nie dawaj konkretnej odpowiedzi w stylu: „On uważa, że jesteś ładna/zabawna”. Bo tym zepsujesz całe napięcie, które zbudowałeś.

Lepiej jest powiedzieć coś w stylu: „On uważa, że jesteś interesującą osobą, ale widzi w Tobie kilka cech, które przypominają mu jego byłą i rzeczywiście jak mi to powiedział, to też zacząłem widzieć pewne podobieństwa”.

To sprawi, że ona zacznie myśleć o tym, co łączy ją z byłą „czy jest to negatywne, czy pozytywne i dlaczego on mi to powiedział”.

Inny sposób na bycie odrobinę tajemniczym i niebezpośrednim w rozmowie, możesz zastosować na randce. Przykładowo spotykacie się o wyznaczonej godzinie i ona pyta Cię co będziecie robić. Ty jako, że jesteś przygotowany na każdą ewentualność i masz zaplanowaną całą randkę (Alfa zawsze jest przygotowany) dobrze wiesz, gdzie idziecie i co będziecie robić.

Ona Cię pyta co i jak, ale czy oznacza to, że powinieneś jej wszystko powiedzieć? Oczywiście, że nie. Lepiej być odrobinę tajemniczym i powiedzieć:

„Co będziemy robić? Hmmm powiedz po prostu mamie, że przywiozę Cię całą i zdrową o 22, i nie dopytuj się, bo wszystko zepsujesz. Chociaż może i powinienem Ci powiedzieć, gdzie idziemy. Albo nie. Zobaczysz, jak będziemy na miejscu”.

Nawet jeśli ona zacznie nalegać, to nie daj się podejść i nie mów albo mów w bardzo zawoalowany sposób (na około i niebezpośrednio) tak, żeby ona nie mogła się domyślić co to konkretnie będzie. Kobiety uważają takie coś za
tajemnicze i romantyczne, bo nie wiedzą co je czeka, a to wzbudza w nich
poczucie ekscytacji.

Inny przykład – powiedzmy, że jesteś na pizzy albo w jakiejś innej restauracji. Po skończonym posiłku i miłym wieczorze przychodzi do płacenia. Ty jako mężczyzna Alfa wcześniej myślisz o tym i sam wołasz kelnera po rachunek, a kiedy go opłacisz (za was oboje), mówisz kobiecie, jak gdyby nigdy nic: „Twoja część rachunku to 15 złotych”.

I nawet nie patrzysz na nią ani nie wdajesz się w rozmowę, że ona chce Ci oddać kasę. Od razu zmieniasz temat. Chodzi tutaj o dwuznaczna sytuację, kiedy kobieta nie wie, co ma robić, i nie wie czy chcesz, aby oddała Ci kasę czy nie i co ma znaczyć ta cała sytuacja.

Działa to szczególnie dobrze na ładne dziewczyny. Są one przyzwyczajone do tego, że panują nad całą sytuacja, a Ty robiąc takie, coś wprawiasz je w zakłopotanie.

Jesli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat uwodzenia i podrywania, możesz odwiedzić mój blog: Jak poderwać dziewczynę

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1299
12
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1627
12
komentarze: 68 | wyświetlenia: 1028
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1428
12
komentarze: 93 | wyświetlenia: 800
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2100
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1040
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1047
11
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2162
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1532
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 513
11
komentarze: 72 | wyświetlenia: 805
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1278
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska