Login lub e-mail Hasło   

Zabawki edukacyjne - potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka

Zabawki edukacyjne to doskonały pomysł na prezent dla dzieci. Tego typu zabawki umilają dzieciom czas, rozwijając ich sprawnośc intelektualną i koordynacje ruchową.
Wyświetlenia: 1.448 Zamieszczono 27/07/2011
Zgłoszony przez 4 użytkowników jako spam

O nas - dlaczego zabawki edukacyjne?

Zabawa to jedna z najważniejszych sfer życia małego człowieka. Daje radość, a przy okazji pobudza rozwój.  Ważne, aby nie kupować dzieciom zabawek, wydających głośne dźwięki ani beznadziejnie błyskających światełkami.

Warto poświęcić trochę czasu na wyszukanie zabawek dziecięcych, które w jakiś sposób wyróżniają się na rynku: ciekawym pomysłem, świetnym wykonaniem, zaskakującą funkcją. Zwróć uwagę na ich jakość, renomę producenta oraz ich pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Sklep, który posiada w swojej ofercie bardzo dobre zabawki dziecięce to sklep Małe Myszki zabawki edukacyjne. Sklep ten wybiera do swojej oferty zabawki bezpieczne dla dziecka i mające wpływ na jego rozwój. Nie bez powodu duża część zabawek edukacyjnych wykonana jest z drewna. 

W wyborze zabawki dziecięcej w sklepie Małe Myszki pomogą CI bajkowe postacie, dla których właśnie wybierane są imiona. Dzięki historiom o małych myszkach poznasz najciekawsze zabawki oferowane w sklepie.

Nie kupuj tanich chińskich zabawek, które zawierają szkodliwe dla dzieci związki chemiczne. Pamiętaj, żeby zwrócić uwagę czy plastik, z którego są wykonane nie zawiera szkodliwych ftalanów.

Wierzę, że zabawki edukacyjne dla dzieci powinny być naturalne, bezpieczne, przyjazne dla środowiska, bez przemocy. 

Czy znajdziemy na rynku dobre plastikowe zabawki edukacyjne?

Czołowym światowym producentem inteligentnych zabawek edukacyjnych jest firma Quercetti. Zabawki tej firmy cieszą się dużym powodzeniem wśród dzieci. Kolorowe, bezpieczne, a przedewszystkim wykonane z wysokiej jakości plastiku we Włoszech zabawki edukacyjne są doskonałym pomysłem na ambitny prezent. Doskonały wybór zabawek firmy Quercetti znajdziesz w sklepie RIK Zabawki. Kolorowe mozaiki, zjeżdżalnie szklanych kul, czy tablice magnetyczne to tylko część kolorowej i atrakcyjnej oferty firmy Quercetti. Szczegółowe opisy wraz ze zdjęciami zabawek Quercetti można znaleźć w nowym sklepie RIK Zabawki.

Zalety zabawek edukacyjnych

 Niemowlę każdego dnia poznaje różne kolory, dźwięki, twarze, głosy i smaki. Dla małego dziecka wszystko jest nowe. W przyswajaniu wszystkich nowych informacji bardzo pomocne są odpowiednie zabawki edukacyjne, które w znacznym stopniu rozwijają wyobraźnię dziecka. Bardzo ważna jest edukacja dzieci od najmłodszych lat.

Takie zabawki pomagają dziecku przede wszystkim poznać otaczający go świat. Sprawny, aby nasze dzieci bawiły się głównie bezpiecznymi i dobrej jakości zabawkami, które poprawnie wpłyną na ich rozwój.

Podobne artykuły


11
komentarze: 22 | wyświetlenia: 866
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1121
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 713
9
komentarze: 44 | wyświetlenia: 997
9
komentarze: 27 | wyświetlenia: 542
9
komentarze: 18 | wyświetlenia: 669
9
komentarze: 56 | wyświetlenia: 632
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 670
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 613
8
komentarze: 5 | wyświetlenia: 475
8
komentarze: 15 | wyświetlenia: 762
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 764
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 536
8
komentarze: 25 | wyświetlenia: 606
8
komentarze: 18 | wyświetlenia: 839
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Ciekawe podejście do zabawek

ktoś napisał prawdę o zabawkachDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska