Login lub e-mail Hasło   

Jak odzyskać byłą dziewczynę

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.magicznypowrot.pl
Wiesz kiedy rzuciła Cię twoja była dziewczyna możesz być smutny i starasz się o niej nie myśleć. Jednak moim zadaniem jest pokazać Ci jak ją odzyskać i wiem, że tego chcesz.
Wyświetlenia: 4.130 Zamieszczono 29/07/2011

Najpierw były drobne sprzeczki. W końcu krzyki, rzucanie w siebie przedmiotami i ogromna bezradność. Potem przykre słowa i w końcu słynne słowa „z nami koniec”. Kiedy emocje opadły zrozumiałem co się stało. To miał być nasz koniec.

Próbowałem odzyskać swoją ex na własnych rachunek. Dzwoniłem do niej, pisałem na gg, przepraszałem. Sytuacja była po prostu zła. Dowiedziałem się, że zaczyna się spotykać z kimś innym. Byłem w totalnej rozsypce. Nie potrafiłem zapanować nad sobą. Pewnie wiesz jak to jest, gdy ktoś bliski odchodzi.

Z dziwnego powodu zacząłem szukać informacji „jak odzyskać byłą dziewczynę” i wiesz co znalazłem? Kupę śmieci i nic nie wartych porad. Pytałem koleżanek, szukałem jakiegoś rozwiązania i większość z nich jeszcze bardziej oddalała mnie od mojej byłej dziewczyny.

W rzeczywistości odzyskanie byłej kobiety jest znacznie łatwiejsze niż się wydaje. Tylko trzeba wiedzieć jakie kroki poczynić, aby tego nie zepsuć.

Błąd nr 1: Jeżeli ona kogoś ma…

Kiedy dziewczyna zrywa z Tobą najczęściej ma kogoś innego, lub będzie miała już niedługo. W rzeczywistości takie związki są mało groźne, albo w ogóle. Jednak twoje zachowanie i twoje działanie może być piekielnie groźna. Jeżeli staniesz się zazdrosny o nowego chłopaka NIGDY jej nie zobaczysz. Ona może potraktować ten mało istotny związek poważnie i odejść na zawsze.

Po zerwaniu w jej głowie jesteś tym złym (niestety). Ona ma wiele złych wrażeń związanych z twoją osobą. Kiedy zaczynasz atakować jej nowego chłopaka….ZACZNIE GO BRONIĆ. Nie ważne, czy jest lepszy, czy gorszy od Ciebie. Kiedy kobieta zaczyna bronić nowego faceta, a Ciebie zaczyna atakować, wszystkie dobre uczucia zostaną powiązane z nim.

Cała technika polega na tym, aby on był w jej głowie zły, a Ty dobry. Najlepszą techniką, aby wyeliminować nowego faceta jest przebarwienie obrazu. Kiedy ona podświadomie zacznie atakować nowego faceta, wtedy Ty staniesz się tym dobrym.

Musisz wyczekać na odpowiedni moment. W tym czasie obserwuj co mówi. Jak padną zdania „wiesz spotykam się z kimś i byłoby to nie fer…”. Skorzystaj z techniki chłopakoniszczacej powiedź „ok, znam tego faceta. Jest świetny, jest miły, dobry i uczynny. To naprawdę miły facet. Wybudujecie razem dom, będziecie mieli gromadkę dzieci i naprawdę będziecie, ze sobą szczęśliwi…nie to co, ze mną. Ja jestem zbyt rozrywkowy. Wziąłbym Cię na drugi koniec świat i pilibyśmy wino do białego rana. Nie jestem odpowiednim facetem dla Ciebie, bo byłoby z tego wiele dziwnych przygód”.

Zauważ co powiedziałem. Przerysowałem obraz jej aktualnego faceta i stworzyłem kontrast. W jej głowie staniesz się tym dobrym, a on tym złym. W rzeczywistości ona może pomyśleć „mój były facet, jest lepszy od tego, którego mam teraz”.

Spodziewaj się, że twoja była dziewczyna może powiedzieć: „wcale nie jesteś zły…” itd. To pierwszy etap, aby wykasować konkurencję z jej życia. .

Błąd 2: Przepraszasz kiedy nabroiłeś…

Zacznijmy od tego, że przepraszanie jest nieatrakcyjne dla kobiet (są wyjątki). Jeśli ją zdradziłeś, ożeniłeś się z jej przyjaciółką, albo przyjechałeś jej psa – wtedy przeproś. Zrób to jeden jedyny raz i dokładnie powiedź jak unikniesz podobnej sytuacji w przyszłości. Nie przepraszaj kobiety, jeśli byłeś niemiły.

Dlaczego?

Jeżeli ten artykuł czyta kobiet, zostanę zlinczowany. Twoja była dziewczyna uważa, że zrobiła źle kończąc związek. W momencie przepraszania stajesz się katem, a ona ofiarą. Naturalnym instynktem będzie ucieczka od kata.

Jak komuś powtarzasz, że jesteś winny, wtedy jego podświadomość prędzej, czy później połknie sugestie i ją zapamięta.
Dlatego przepraszanie jest nieatrakcyjne. Oczywiście sytuacja się odwraca kiedy faktycznie zrobiłeś coś złego. Wtedy należy przeprosić kobietę.

Podobne artykuły


55
komentarze: 98 | wyświetlenia: 130532
52
komentarze: 37 | wyświetlenia: 384091
44
komentarze: 41 | wyświetlenia: 6206
42
komentarze: 29 | wyświetlenia: 4256
41
komentarze: 14 | wyświetlenia: 17953
39
komentarze: 35 | wyświetlenia: 7808
34
komentarze: 17 | wyświetlenia: 4767
33
komentarze: 36 | wyświetlenia: 4786
32
komentarze: 24 | wyświetlenia: 9187
32
komentarze: 33 | wyświetlenia: 4278
28
komentarze: 13 | wyświetlenia: 2831
28
komentarze: 11 | wyświetlenia: 2571
27
komentarze: 6 | wyświetlenia: 5434
21
komentarze: 2 | wyświetlenia: 4002
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska