Login lub e-mail Hasło   

Zamach w Norwegii - kolejny w Polsce?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://kefir2010.wordpress.com/2011/08/0(...)zamach/
Zamach w Norwegii to element szerszej gry, gry wielkich tego świata. Wiele niepublikowanych nigdzie informacji o Breiviku i planowanym zamachu terrorystycznym w Polsce.
Wyświetlenia: 2.165 Zamieszczono 02/08/2011

----------------------------------------------------------

Możesz też kliknąć tutaj  a następnie nacisnąć przycisk: "promuj".

----------------------------------------------------------

AKCJA POPARCIA DLA UWIĘZIONEGO BOGDANA GOCZYŃSKIEGO  >>>więcej info
Klikajcie na piątą gwiazdkę w artykule  >>>Trybunał Konstytucyjny w służbie szwindlerów
Pokażmy nasze poparcie dla niezależnego dziennikarza. Niczym nie ryzykujesz.
Bogdan Goczyński, terroryzowany regularnie przez kryminalny "wymiar sprawiedliwości".

----------------------------------------------------------

E - śledztwo:

1. zamachowiec był Żydem po matce. Zasiadał w loży masońskiej rytu szwedzkiego, był masonem niskiego stopnia a takim najłatwiej zrobić pranie mózgu. Przypominam, że masoneria ma na celu całkowite zniszczenie Kościoła katolickiego, więc bajdurzenie mediów o chrześcijańskim separatyście zabijającym Norwegów jest zwyczajnym elementem kryminalnej info - wojny wymierzonej w chrześcijan. Ale w świat już poszło, że Breivik był chrześcijanem - skrajnym prawicowcem, co jest wierutnym kłamstwem. Nasza Gazeta Koszerna już napisała, z których środowisk mogą wyłonić się następcy Breivika. Obarczono oczywiście np środowisko skupione wokół księdza Natanka, na którego trwa teraz nagonka w kryminalnych mediach.

2. Czy w Polsce planowany jest zamach terrorystyczny zrobiony przez służby, zwalenie winy na "radykałów", wprowadzenie stanu wojennego i masakra opozycji?  [AKTUALIZACJA]
Uczulona przez utratę Węgier, globalna sitwa nie może sobie teraz pozwolić na oddanie tak ważnego przyczółku jak Polska. Zatem naprawdę obawiam się, że w Polsce może dojść do operacji fałszywej flagi w postaci zamachu terrorystycznego.

Nie sądzę, że będziemy czekać aż do 6 października, jak to przewiduje domorosły prorok – poeta Alef Stern. Obawiam się, że nastąpi to wcześniej – może 11 września… Data 3 sierpnia też mi się nie podoba (3 + 8 = 11), choć tak naprawdę symbolika liczbowa może być tylko zmyłką.

Z niepokojem oglądnąłem wczoraj jakieś wiadomości, już nie pamiętam czy to był tefałen czy inne „polskie” media, w których dziennikarze udowadniali, że w Warszawie nikt nie przejmuje się możliwą akcją terrorystyczną na Dworcu Centralnym. Takie same psy-op odbywały się w Nowym Jorku przed zamachem na WTC, pamiętam dokładnie. Moim zdaniem wykorzystywana jest sprawdzona technika psychologiczna przygotowywania społeczeństwa na taką możliwość.

Nie ma, powtarzam, absolutnie nie ma żadnego racjonalnego powodu by w Polsce działali terroryści, poza przygotowywaną akcją pacyfikacji narodu polskiego – na wzór ataku globalistów na USA po 9/11.

Zamach na WTC służył tylko i wyłącznie obaleniu Konstytucji USA, wprowadzeniu totalitaryzmu i wszczęcia nielegalnych wojen, na skutek których zostało zamordowanych już ponad 5 milionów ludzi, głównie znienawidzonych przez globalistów Arabów (główny powód – jedność religijna i zakaz lichwy).

Jeśli obserwujemy podobne techniki psychologiczne w Polsce to można być bardzo zaniepokojonym co do intencji takich akcji.

Inną „czerwoną lampką” jest dla mnie wywiad z Alefem Sternem, który ponoć przewidział zamach smoleński oraz to co się niedawno działo w Norwegii. Moim zdaniem ten człowiek powinien zostać natychmiast dokładnie przesłuchany z użyciem wszelkich metod wykrycia kłamstwa, bowiem jego wiedza trudna jest do wytłumaczenia innego niż wewnętrznie przekazana informacja. źródło

Mój komentarz: pamiętacie, jak w listopadzie pisałem o masowej relokacji wojsk i znakach drogowych specjalnie przygotowanych na potrzeby armii i transportów wojskowych? Wtedy przeczuwaliśmy, że wkrótce zostanie wprowadzony stan wojenny w kryminalnej organizacji o nazwie " III RP ".
W Polsce narasta globalna świadomość, jako wyzwolenie się spod władzy partii i ideologii. Mnóstwo osób jest bezpartyjnych i pierdoli to, co dzieje się na szklanym ekranie czy w gazetach. I tylko z konieczności Ci ludzie popierają Nową Prawicę, która przecież też jest negatywną partią. W ostatnich wyborach uczestniczyło zaledwie 33% społeczeństwa i było 1,5 miliona głosów nieważnych.

Dziś ludzie organizują społeczne komitety typu "sprawiedliwe wybory". Tajemnicą poliszynela jest to, iż w komisjach wyborczych ulokowanych prowizorycznie w szkołach zasiadają ludzie silnie związani z partiami politycznymi kryminalnej III RP.
Wszystko wygląda na to, że wybory 2011 roku może wygrać niechciany na globalnej scenie odłam masonerii pod nazwą: "PiS". Obecnie masoneria związana z PiS toczy medialną wojnę z masonerią skupioną wokół PO, SLD i PSL. Tak samo dzieje się na świecie, gdzie elity mające nóż na gardle (rok 2012, zmiana biegunów ziemskich i in.) nie mogą się dogadać. Prowadzą więc cichą wojnę. Atak wirusa komputerowego nowej generacji "Stuxnet" na elektrownię Fukushima i zamach w Norwegii to poszczególne bitwy tej wojny na górze, między judeocentrycznymi i syjonistycznymi elitami. Elity te uzurpują sobie prawo do stworzenia totalitarnego państwa które ma objąć cały glob ziemski. Wygooglajcie sobie film: "Alex Jones - Endgame napisy PL".

Po co to piszę? Ano po to, żeby wyciągnąć wniosek, że globaliści po utracie Japonii, Czech (też był atak Stuxneta na tamtejszą elektrownię atomową), Węgier i Norwegii nie mogą sobie pozwolić na utratę bardzo ważnego dla nich bastionu - Polski. Globalne elity wiążą z Polską wielkie plany - chcą najpierw zniszczyć wszelką opozycję, a następnie wśród ogłupionych propagandą Polaków utworzyć w Polsce drugi Izrael - judeopolonię. Już w 2009 roku ponad milion Izraelczyków otrzymało polskie paszporty, a akcje paszportowania trwa nadal.
Stąd listopadowa relokacja wojsk, stąd alarmy bombowe typu "terrorystycznego" w lipcu 2011 roku w wielu miastach Polski, stąd testowanie syren alarmowych w na przełomie 2010 / 2011.
Nie popieram PiSu ani żadnej innej partii politycznej. Jestem osobą bezpartyjną jak większość Polaków i to my, w Nowym Świecie będziemy decydować losach niepodległego już Królestwa Polskiego. Inicjatywy typu "uczciwe wybory" i ich wolontariusze, zapisywanie się Norwegów do partii politycznych, i nawet ten cholerny ruch poparcia masona Palikota to objaw budzenia się społeczeństw, walki o swoje prawa. To znak, że obecny status quo się wyczerpał i pora na nowe rozdanie. Masoneria będąca większością (PO, PSL, SLD, RPP) chce tzw ostatecznej rozgrywki. Czyli najpierw rozprawienie się z masonerią skupioną wokół PiS, a potem likwidację reszty prawdziwej już opozycji. Jak to zrobić? Najlepiej to zrobić wprowadzając stan wojenny.

Białe kruki i plamy — Anonim: Skowyt psa poety (książka)

Koniecznie przeczytaj przed "wybiurami"!

Trafny tekst o sytuacji globalnej i polskiej względem kompleksu judeocentrycznego, w kilku częściach:

  • Polska dziś
  • Krypto - syjonistyczna hierarchia KK
  • Destrukcyjni frankiści mesjanizmu judaistycznego
  • Masoński mit Piłsudskiego
  • Geopolityka kompleksu judeocentrycznego — przykład konfliktu w Gruzji (rola Kaczyńskiego i Putina)
  • Polska  w planach frankistów
  • Niszczycielskie oszustwo pt. liberalizm (rola Korwina - Mikke i Michałkiewicza)

3. zamachowiec Breivik jest zwolennikiem syjonizmu i Izraela. Centralnym zakorzenieniem syjonizmu jest nienawiść wobec muzułmanów i ludobójstwo muzułmanów (Irak, Afganistan, Liban, Palestyna, Syria (wzgórza Golan), transjordania, a teraz Libia). Gdyby nie Izrael i polityka syjonizmu zakorzeniona we wszystkich państwach Zachodu, na świecie byłoby całkiem spokojnie.

4. Polska może mieć kłopoty w związku z zamachem w Norwegii. Breivik zamówił materiały do produkcji bomby we Wrocławiu, przez internet. Nawiasem mówiąc Breivik to zjawisko wykreowane w internecie na 12 godzin przed zamachem. Wcześniej nie było po nim nawet śladu.. Wracając do meritum: jakaś gazeta podała, że aresztowano siedmiu Polaków w związku z tą sprawą. Inny news głosił, że jakiś Polak sterroryzował załogę samolotu pasażerskiego. Wygląda na to, że międzynarodowe kryminalne media robią powoli z nas, Polaków, terrorystów. Ktoś żartował, że wkrótce okaże się, że zamachowiec tak naprawdę był "adoptowanym Polakiem" i nazywał się Borowik. Na światowym kongresie Żydów jeden z uczestników wyraźnie powiedział, że jak Polska nie odda Izraelowi 68 miliardów dolarów mienia powojennego, to będzie regularnie opluwana we wszystkich mediach świata.

5.
Nowe fakty: jak zamachowiec przemycił samochód z bombą na teren dzielnicy rządowej? W mediach podano informację, iż samochód - pułapka stał tam dwa dni, nie wzbudzając niczyich podejrzeń..
Poza tym: siła eksplozji była tak ogromna, że zniszczyła osiem budynków. Nie mogła to być w zasadzie bomba domowej roboty ze składnikami zamówionymi legalnie we Wrocławiu (nawozy, hahaha), gdyż taka bomba ma za małą moc. To mógł być ładunek typu Semtex (C4) lub inny SPECJALISTYCZNY środek wybuchowy o potężnej mocy. Poza tym, jak zauważył Andrzej Szubert, gdzie znajdują się nagrania z licznych kamer z tej dzielnicy rządowej? Detonacja je zniszczyła, ale przecież zapis elektroniczny, gdzie zamachowiec (zamachowcy?) podkładają bomby, musiał się zachować.

6.
Norwegia i Rosja porozumiały się co do terytoriów spornych na oceanie arktycznym. Ba, oba kraje podpisały umowę, że będą współpracować przy wydobywaniu ropy z tych terenów. Obecnie Ziemia się obróciła, coraz szybciej postępuje przebiegunowanie ziemskich biegunów magnetycznych i geograficznych (!). Po przebiegunowaniu tereny Arktyki będą el dorado dla co po niektórych. Mapę spornych terenów i nowej granicy morskiej przedstawiłem w poprzednim tekście.

7.
Nowe fakty: Norwegia mogła zostać skarcona tym zamachem przez międzynarodową, syjonistyczną bandę. Grzechy Norwegii:
-w/w porozumienie z Rosją,
-posiadanie własnego systemu broni geofizycznej, broni wielokrotnie potężniejszej od bomb atomowych największej mocy, w dodatku Norwegia nie chce podporządkować tego systemu elitom z USA i Izraela.
-Norwegia chce ratować strefę euro przed upadkiem pomagając Grecji z własnych rezerw federalnych. To bardzo nie podoba się USA, które prowadzą cichą wojnę finansowo - gospodarczą ze strefą euro i Chinami. Być może jest to już III Wojna Światowa. Obecnie elity świata nie mogą się porozumieć, mają nóż na gardle i w związku z tym prowadzą cichą wojnę między sobą.

8.
Marek Podlecki zauważył, że zamachowców na wyspie mogło być trzech: pierwszy to Breivik, druga osoba, i trzecia osoba w krążącym nad wyspą helik0pterze. Zamachowcy będący na wyspie ani razu nie strzelali do tego helikoptera. Latał on nad wyspą przez godzinę, by potem ustąpić miejsca helikopterom policyjnym, szukającym już oficjalnie Breivika.

9.
Nowe Fakty. Izraelski trop norweskiej zbrodni:
Breivik Norwegia Zamach w Norwegii
cyt. "Nasz szanowny czytelnik z pewnością zwrócił uwagę, że nigdzie w mediach nie publikuje się biografii superterrorysty Andersa Breivika. Co my o nim na dzień dzisiejszy wiemy?
Wykonawca i organizator ataków terrorystycznych w Norwegii, Anders Behring Breivik mieszka w Oslo w mieszkaniu, które znajduje się w czteropiętrowym budynku. Terrorysta ma 32 lata i zarządza gospodarstwem uprawy warzyw. I to wszystko! Postawcie sobie pytanie!
Dlaczego taka dociekliwa prasa nie pisze nic na temat jego biografii? No, chyba, że jest rdzennym Norwegiem. A prawda jest taka mój drogi, myślący czytelniku, że Anders Breivik to żyd mieszkający w Norwegii. Jego matka jest stuprocentową żydówką, a jak wiemy w Izraelu określa się pochodzenie żydowskie po matce. Krótko przed zamachem terrorystycznym Anders Breivik często kontaktował się ze służbami specjalnymi Izraela! Jest to fakt ustalony przez norweską policję. Ale policja norweska jest pod takim naciskiem ze strony międzynarodowego syjonizmu w kwestii śledztwa, że obawia się ujawniania jakichkolwiek materiałów dotyczących kontaktów Breivika z żydami i Izraelem". źródło

10. Oddaję głos Markowi Podleckiemu:
poprzednie wpisy:
Atak Illuminati na Norwegię
Wydarzenia i komentarze, 25 lipca, 2011r.Linki, e-maile i komentarze, 26 lipca 2011r

W Oslo podłożono bomby pod co najmniej dwoma, a nie jednym budynkiem rządowym
Dagbladet podał, że celem były budynki Ministerstwa Ropy Naftowej i Energii (MOE). Najbardziej ucierpiał budynek R4 ministerstwa. Smith-Isaksen w Aftenposten.no uważa, że bomba musiała być umieszczona niedaleko biur. Zniszczenia dotknęły także budynku, w którym jest biuro Premiera oraz budynku, w którym mieści się NTB – norweska agencja prasowa. Tu podejrzewa się bombę w samochodzie. Ewakuowano większą część centrum Oslo. W trakcie akcji ratowniczej obawiano się wybuchu jeszcze dwóch bomb. Nie ujawniono czy w końcu je zlokalizowano i zneutralizowano. [świadczy to o tym, jak bardzo tajne i ukrywane przed społeczeństwami jest śledztwo w tej sprawie. Świadczy to też o strachu norweskiej policji przed ujawnianiem jakichkolwiek faktów - przyp. Jarek_Kefir]

Jak widać wyraźnie na nagraniu wideo z telewizji niemieckiej, jedna z bomb wybuchła na dachu! ( http://www.liveleak.com/view?i=203_1311384438 ).

[Oto zdjęcie wybuchu bomby na dachu budynku, nie na ulicy! Czyżby wybuchła tylko jedna z wielu bomb znajdujących się w tamtym budynku? Czy było tam więcej bomb, ale zawiodły i wybuchła tylko ta na dachu? Tego nie wiemy - przyp. Jarek_Kefir]:

Norwegia zamach zamach w Norwegii Breivik

Użycie wielu bomb detonowanych z dużą precyzją przypomina zamachy Al-Kaidy, choć ta, jeśli jest faktycznie arabska, nie miała żadnego motywu w dokonywaniu takich akcji w Norewegii.
Mimo oczywistych dowodów, że zamachu dokonali syjonistyczni fundamentaliści, kryminalne media wciąż próbują na siłę wrobić chrześcijan oraz muzułmanów.

Brytyjski „The” Sun Rupperta Murdocha w ostatniej chwili wycofał nakład z okładką „Zamach Al-Kaidy” [ta sprawa mi śmierdzi - przyp. Jarek Kefir]

Ekspert CIA d.s. antyterroryzmu oświadczył, że Al-Kaida już przyznała się do zamachu! Mimo oczywistego kłamstwa, kryminalne media uparcie to powtarzały. Pod naciskiem musiały jednak ustąpić i usunąć ten fałsz. Alexander Higgins na swoim blogu zamieszcza wycofaną okładkę „The Sun”.

Natomiast Mikhail Resjetnikov, lider partii opozycyjnej na Białorusi, twierdzi, że:

Breivik był kilka razy z wizytą na Białorusi, gdzie przeszedł trening terrorystyczny

Jest to oczywista próba wrobienia w poważny konflikt międzynarodowy rządu Łukaszenki.  Resjetnikov powołuje się tylko na anonimowe źródła w służbach ochronnych na Białorusi. Jedynym konkretnym dowodem na związek Breivika z tym krajem jest tylko oświadczenie w jego manifeście, że był tam od 3 do 11 marca 2005 roku by badać efekty katastrofy w Czarnobylu. Twierdzenia Resjetnikova Świadczą o naturze białoruskiej opozycji. [jest to także kolejna bitwa w info wojnie przeciwko Niepodległej Białorusi Aleksandra Łukaszenki. Każdy pretekst jest dobry, a nuż uda się podburzyć Niemcy i Polskę do inwazji militarnej na Białoruś by "krzewić wolność i demokrację", tfu - przyp. Jarek_Kefir]
24 lipca irlandzka Breaking News podała, że Norweska policja aresztowała kolejne 6 osób w związku z zamachami 22 lipca w Oslo.

Kryminalne media wciąż jednak ukrywają, że zamachowiec nie był sam. Rosyjskie Novosti na podstawie norweskiej gazety VG zamieściły zeznania ocalałych z masakry młodych ludzi. Okazuje się, że:
-Strzały dochodziły z dwóch różnych części wyspy. Alexander Stavdal jest przekonany, że było dwóch zamachowców.
-Anonimowa 16 latka zauważyła, że zamachowcy się bardzo spieszyli, jednak dobijali jeszcze żyjące ofiary". źródło

11. sprawa poddania się zamachowca (zamachowców):
-kiedy wycofał się helikopter współpracujący z Breivikiem?
-dlaczego Breivika aresztowano a nie zastrzelono, był przecież uzbrojony w broń maszynową.
-dlaczego Breivik, kreujący się w mediach na człowieka honoru, nie popełnił "honorowego" samobójstwa tylko się poddał i dał skuć w kajdanki?
-co ze sprawą aresztowania 6 osób rzekomo powiązanych z zamachem?
-dlaczego policja nie strzelała z broni snajperskiej bądź maszynowej z trzech latających nad wyspą policyjnych helikopterów? Przecież sprawca był uzbrojony i bardzo niebezpieczny, liczyły się każde sekundy!
-czy życie Breivika był0 cenne, że nie został zastrzelony przez snajperów z helikopterów? Czy możemy przyjąć tezę, że Breivik z więzienia będzie potajemnie kierował swoją "organizacją" rozsianą rzekomo po całej Europie? Kryminalne media już przygotowują opinię publiczną na dalsze zamachy. Media te podały, że organizacja Breivika jest rozsiana po Europie i ma kilkanaście zakamuflowanych komórek. Oczywiście, są to komórki radykalnej prawicy - tak mówią te media. Podano też w jednym nagłówku prasowym, że cała Europa jest w strachu.

12. Oddaję głos Piotrowi Beinowi:
Młodzieżówka Partii Pracy promuje kampanię bojkotu ekonomicznego Izraela; AUF od dawna popiera międzynarodowy bojkot Izraela, a decyzją ostatniego kongresu żąda, by Norwegia nałożyła jednostronne embargo ekonomiczne na ten kraj, koniecznie ostrzejsze niż przedtem, wg Dagbladet. Pedersen dodał: Przyznaję, że jest to drastyczny środek, ale uważam, że daje on jasną wskazówkę na to, że jesteśmy zmęczeni zachowaniem Izraela, po prostu. [...]

Zauważamy coraz bardziej wszechobecne i modne jerozolimskie e-czasopisma, które udają grupy broniące przetrwania zachodniej kultury oraz wartości demokratycznych. Z najbardziej oczywistych przyczyn, blogi te prawie wyłącznie koncentrują się na problemie islamu oraz niespokojnych i reakcyjnych grupach muzułmańskich imigrantów i polityce, cały czas nieustannie i zdecydowanie wciskając propagandowy program syjonistyczny. Co ciekawe, blogi te przedstawiają innych imigrantów rutynowo jako nieszkodliwych lub mających pozytywny wkład w społeczeństwo. U Rustada czy na Harry’s Place, nie znajdziesz w najbliższym czasie krytyki żydowskiego lobby, katastrofalnego wpływu lorda Levy’ego czy rosyjskich oligarchów na zachodnią kulturę czy na wartości demokratyczne.

Gordon Duff napisał wczoraj na Veterans Today, że zamach z wykorzystaniem samochodu ma stempel agencji wywiadowczej. Nikt inny nie zawraca sobie głowy takimi rzeczami. Rzeczywiście – w końcu jest jasne, że bomba samochodowa takiej wielkości i tak wyrachowana operacja nie są dokładnie do wykonania  przez laika z taką pozorną łatwością: to z pewnością wymaga nieco specjalistycznej wiedzy, a pytanie jest następujące, kto może dostarczyć takiej wiedzy i ogromnej ilości śmiercionośnych materiałów wybuchowych? źródło

Mój komentarz: zwróćcie uwagę na fragment tekstu który nakreśliłem na czerwono. Otóż powszechnie w kryminalnych mediach kładzie się nacisk na rozrabiających i nie chcących się przystosować muzułmanów. Jednocześnie przedstawia się Izrael jako jedynego obrońcę wolności i demokracji na bliskim wschodzie i w ogóle. Na tych dwóch filarach opiera się syjonistyczna propaganda. Pomija się Izraelskie ludobójstwo w Palestynie, Libanie, Syrii, Jordanii, Strefie Gazy. Pomija się to, że ze Strefy Gazy zrobiono gigantyczny obóz koncentracyjny, obóz jakiego świat nie widział.
Propaganda syjonistyczna przedstawia Izrael jako bastion zachodniej demokracji i swobód obywatelskich na oceanie arabskiej niestabilności. Coś jak pokonanie Turków pod Wiedniem, które także wykorzystuje się w syjonistycznej propagandzie.
Propaganda ta, pisana na różnych blogach i forach dyskusyjnych, nosi oficjalną nazwę Operacja Hasbara i ma ogromny budżet. W Hasbarze uczestniczy około 60 do 100 tysięcy internautów z różnych krajów, w tym z Polski. Są oni bezpośrednio opłacani i rozliczani przez Izrael. Ja nawet znam maila kontaktowego do Hasbary, z przyczyn oczywistych nie zamierzam go tutaj podawać. Wygląda to tak, że po prostu piszesz na tego maila list po angielsku z Twoimi danymi i językami jakimi władasz, i prawdopodobnie podajesz numer swojego konta, i czekasz na odpowiedź dowodzących Hasbary.

13. uaktywnienie Hasbary w związku z zamachami w Norwegii:
-na moim drugim blogu astral-projection.blog.onet.pl musiałem kasować kilkadziesiąt obelżywych, grożących i piszących że jestem chory psychicznie i w ogóle mam się przebadać u psychiatry. Kilka hasbarystów dodawało swoje wpisy taśmowo, kilkanaście razy tak, że musiałem blokować administracyjnie możliwość komentowania.
-na tym kefirkowym blogu także uaktywniła się hasbara w pojedynczych postach. Oczywiście, hasbarysta ten został zbanowany. Ma swoją stronę internetową, ciekawe skąd ma dochód by ją utrzymywać? Jidisz?

14. John Kaminski 27.7.2011, tłumaczenie Ola Gordon, korekta Piotr Bein.

Wszyscy widzieliśmy jak działał program medialny w ciągu ostatnich kilku dni, pokaz schemat, który utrzymuje świat zamknięty w tym anty - terrorystycznym paradygmacie, w którym terror zawsze produkują ci, którzy twierdzą, że z nim walczą. Zrozumiałeś wreszcie? Jedyni muzułmańscy terroryści, o których się słyszy, pracują dla Mosadu i CIA.
Najpierw Wolf Blitzer, notoryczny publicysta i izraelski agent, ogłasza w CNN, że norweskiego masowego mordu dokonała Al Kaida, podając kolejny powód, jak mówi, dlaczego powinniśmy przyspieszyć wojnę z terrorem. Wkrótce potem, kiedy zmyłkowcy zrozumieli, że ta historia nie pasuje, ogłasza się, że norweskiej masakry dokonała nieznana grupa. Żadna gazeta w USA nie wspomina, że norweskich okropności dokonał Izrael, Żydzi, rękami „przyjaciół” Izraela i Żydów.

Jest to wdrożenie dysonansu poznawczego w najlepszym wydaniu: zacieranie kategorii politycznych dezorientuje każdego. Żydowska różnorodność w najlepszym wydaniu. Historia z CNN nt. Al Kaidy mordującej w Norwegii jest tak wiarygodna, jak o broni masowego rażenia Saddama (...)
Izrael, Żydzi, „przyjaciele” Izraela i Żydów ukradli niezliczone biliony dolarów. Nadal kradną na milion różnych sposobów, a znieczuleni Amerykanie pod byle pretekstem odwracają wzrok, obawiając się o przepadek zarobków od pracodawcy, który musi rozważać pytanie: Jeśli obrażę Żydów, to czy rozwalą mi biznes? Odpowiedź – Tak, dlatego dzisiaj USA jest zasadniczo poza biznesem: sto lat intensywnego pasożytnictwa żydowskiego usunęło wszelkie roszczenia do moralności, jaką Amerykanie zawsze udawali, że mają.

Gospodarz, nasz kraj, kończy się, wykrwawiony na śmierć przez tych, którzy wielbią zyski i nic poza tym nie obchodzi ich. Pogratulujcie sobie za rolę jaką odegraliście w tym wszystkim, za milczenie, w jakim trwaliście biorąc w tym udział.
Młodzi zabici w Norwegii byli najlepszymi, najbardziej zatroskanymi i inteligentnymi w kraju. Kraj ten ostatnio popierał Palestyńczyków, uznając ich ambasadora i publicznie krytykując traktowanie ich przez Izraelczyków. Sądząc po reakcji izraelskich dzienników, Żydzi ogólnie wierzą, że Norwegia dostała to, na co zasłużyła.

Co to oznacza? Pamiętasz automatyczne reakcje (To musiała być Al Kaida) podstawionych komentatorów telewizyjnych w czasie 11 IX?  Syjonistyczne media wciąż grają te samą melodię.

Morderczy figlarz norweski prawie niszczy ostałe fragmenty dawno zdyskredytowanej historii, że 11 IX dokonali muzułmanie, która miała zapewnić pretekst do Wojny z Terrorem przeciw całemu światu islamu. Czy nie możecie zrozumieć? Wszystkie ataki terrorystyczne – 11 IX, Madryt, Londyn, Bali, Mombasa, Jemen i teraz Norwegia –  wszystkie te operacje fałszywej flagi koordynowała prawdziwa oś zła: Mosad, CIA i MI-6, by przekonać świat, że zagraża mu terror.
To prawda, światu zagraża terror. Tylko że tymi, którzy walczą z terrorem, są ci, którzy go produkują, po to, żeby z nim walczyć. To jest syjonistyczna filozofia. Robią to, co zawsze robili i będą robić. Do Żydów należą wszystkie media na świecie (wszystkie, dobrze przeczytałeś). A czy wiesz, że również wszystkie sieci dystrybucji? W ślepej lojalności masz słuchać oficjalnej wersji wydarzeń, albo cię zrujnują, jeśli nie zabiją.

Norweskie masowe zmyłkowe mordy są epidemiologicznie podobne do niedawnych publicznych biczowań dziennikarzy Helen Thomas i Ricka Sancheza, których zwykłe wypowiedzi o Żydach zasłużyły na tony nagan żydowskich i, co ważniejsze, pokazały opinii publicznej, że nigdy nie jest korzystne mówić czegokolwiek przeciw Żydom. Rzymski orator Cicero powiedział prawie to samo blisko 2 tys. lat temu.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
-----------------------------------------------------

Podobne artykuły


35
komentarze: 87 | wyświetlenia: 4615
32
komentarze: 11 | wyświetlenia: 9680
25
komentarze: 4 | wyświetlenia: 27376
25
komentarze: 15 | wyświetlenia: 12145
19
komentarze: 9 | wyświetlenia: 13355
10
komentarze: 40 | wyświetlenia: 2203
16
komentarze: 3 | wyświetlenia: 3260
14
komentarze: 1 | wyświetlenia: 4423
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 13304
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1123
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1679
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1715
 
Autor
Artykuł  ykes,  02/08/2011

"był masonem niskiego stopnia" - na tym etapie lekturę można zakończyć.

  swistak  (www),  02/08/2011

Aresztowano terrorystę! Osoba zatrzymana znajduje się w areszcie – informuje Mrozek. Kim jest, policja nie chce powiedzieć. Jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie, chodzi o Piotra S., ps. Staruch. To jeden z liderów kibiców stołecznego klubu.

  Elba,  03/08/2011

Syjonistyczny Terroryzm w Norwegii -
http://www.youtube.com/watch?f(...)5CPx5fcDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska