Login lub e-mail Hasło   

www.UFO-DOT-COSM przedstawia odc 43 Co wylądowało na Syberii? Kto wysiadł z ...

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http:// Niewiarygodne.pl
Gdyby przeanalizować wszystkie raporty dokumentujące demonstracje Niezidentyfikowanych Obiektów
Wyświetlenia: 1.480 Zamieszczono 31/08/2011

 

 

 

 

 08  -  2011   (   43   )

 

" ...jeśli jesteśmy tylko my, to mamy strasznie dużo miejsca."

Carl Sagan  -  "Kontakt" 

 

Co wylądowało na Syberii? Kto wysiadł z kosmicznego wehikułu? Niezwykły film

 

 

    Gdyby przeanalizować wszystkie raporty dokumentujące demonstracje Niezidentyfikowanych Obiektów Latających w rejonie naszej planety, okazałoby się, że świadkami fenomenu najczęściej są Rosjanie. Badacze zjawiska zastanawiają się, czym to jest spowodowane. Jednocześnie zwracają uwagę na ostatni incydent, jaki miał miejsce na obszarze tego kraju. Na Syberii zarejestrowano niedawno dwa filmy, wobec których trudno jest przejść obojętnie. Na jednym z nich widać olbrzymi obiekt w kształcie spodka. To jednak nie wszystko. Na materiale zauważyć można tajemnicze postacie, które kręcą się wokół wehikułu. Na kolejnym klipie zaobserwowano mieniący się różowymi diodami olbrzymi obiekt, który unosi się w powietrzu. Czy to kolejny dowód na to, że jesteśmy systematycznie nawiedzani przez przedstawicieli obcych cywilizacji? A może jest to jedna z wielu mistyfikacji, z którymi regularnie mają do czynienia znawcy zjawiska?

Do zdarzenia, które zostało uwiecznione na filmie, który cieszy się coraz większą popularnością w sieci, doszło w rejonie Irkucka. W tej słynącej z nieprzyjaznego człowiekowi klimatu strefie, zaobserwowano ogromny obiekt nieokreślonego pochodzenia. Komentatorzy zwrócili uwagę na świetlistą powłokę wehikułu, która emitowała światło. Połysk był na tyle jasny, że kontrastował nawet z bielą pokrytego przez śnieg pola.
Film przedstawiający tajemnicze zjawisko zobaczyć można m. in. na  You Tube.

Nie sam obiekt wzbudził jednak najwięcej emocji. Poruszenie wywołała grupa pięciu postaci, które kroczyły nieopodal UFO. Oszacowano już, że miały one ok. 120 centymetrów wzrostu i znajdowały się w granicach 5 metrów od pojazdu. Wiele osób zadaje sobie pytanie, które zresztą samo ciśnie się na usta: czy możliwe jest, by na Syberii doszło do "bliskiego spotkania" z przedstawicielami odległych cywilizacji?

   http://youtu.be/NlBE8Sr4Amw

Wojsko oraz urzędnicy milczą na razie na temat incydentu. Wiadomo jedynie, że w czasie, kiedy w rejonie Irkucka zaobserwowano świetlisty wehikuł, armia nie prowadziła żadnych ćwiczeń.

 

 

"Te dwa filmy, pochodzące z dwóch niezależnych źródeł, pokazują zjawisko UFO w Rosji, którego skalę można porównywać jedynie z incydentem z Roswell" - powiedział Mike Cohen, ekspert badający fenomen NOL. "Dwa dni po tym, jak te dwa krótkie filmy udało się nakręcić nieopodal miasta Bajandaj, odnotowano kolizję tego potężnego, mieniącego się różowymi i niebieskimi światłami statku. Hałas spowodowany przez olbrzymią eksplozję można było usłyszeć na rozległym obszarze".

 

 

Tuż po domniemanym wybuchu, przedstawiciele służb ratowniczych odebrali setki telefonów od zaniepokojonych mieszkańców - poinformował dziennik "Daily Mail". Do dziś nie udało się jednak wyjaśnić okoliczności incydentu oraz potwierdzić prawdziwości filmów.

Zdaniem ekspertów, to właśnie obszar Syberii wydaje się być miejscem, w którym szczególnie często dochodzi do zjawisk o rzekomo paranormalnym charakterze. Władze regularnie otrzymują od mieszkańców Irkucka i okolic zgłoszenia dotyczące przypadków konfrontacji z tajemniczymi obiektami czy zjawiskami, które trudno wyjaśnić. Wiele osób twierdzi, że stoją za nimi właśnie przedstawiciele obcych cywilizacji. Nie można jednak zapominać, że często dochodzi też do fałszowania dowodów. Jeden z najbardziej znamiennych przypadków mistyfikacji miał miejsce na początku tego roku. Światowe media obiegła wówczas informacja o znalezionym na Syberii ciele kosmity. Film zarejestrowany przez dwóch mieszkańców Irkucka miał przedstawiać dziwną, zdeformowaną istotę. Jak się później okazało, "kosmita" był dziełem kilku żartownisiów.

 

 O potencjalnych przypadkach lądowania kosmitów na Błękitnej Planecie zrobiło się ostatnio głośno w kontekście informacji ujawnionych przez FBI. Z odtajnionych przez Federalne Biuro Śledcze archiwów wynika m.in., że lądowanie kosmitów w Roswell, które przez wiele lat traktowane było jako jedna z wielu teorii spiskowych, naprawdę mogło mieć miejsce.

 

 

 

Przygotowała:
Ania-Nibiru
Anna Modrzejewska

 

 

 

 

 

 

Podobne artykuły


77
komentarze: 227 | wyświetlenia: 147517
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1939
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 3811
14
komentarze: 7 | wyświetlenia: 10566
11
komentarze: 21 | wyświetlenia: 2157
27
komentarze: 16 | wyświetlenia: 12151
22
komentarze: 58 | wyświetlenia: 3043
19
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1833
19
komentarze: 21 | wyświetlenia: 2620
14
komentarze: 36 | wyświetlenia: 9435
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 9881
16
komentarze: 17 | wyświetlenia: 24682
28
komentarze: 37 | wyświetlenia: 62248
24
komentarze: 15 | wyświetlenia: 6614
23
komentarze: 9 | wyświetlenia: 23536
 
Autor
Dodał do zasobów: Ania Nibiru
ArtykułW koncu jednak wyladowali!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska