Login lub e-mail Hasło   

Egzorcyzm czyli oczyszczanie i odprowadzanie ducha na poziom duchowo istotny!

Żyjecie ziemskie duchy w pozamykanych ziemskich klatkach, w formach energetycznych tej Ziemi, w ziemskich ciałach.
Wyświetlenia: 1.755 Zamieszczono 17/12/2011
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako zawierający nieprawdzie informacje

Nie dbając o swoje ciało gęsto materialne w swoich słowach, myślach i czynach otwieracie się zewnętrznie na różne nurty sił i ich przejawy, w większości bardzo ciemne i natrętne. A ponieważ ciemne formy, mętne duchy szukają pożywienia i siły, to w was znajdują miejsce, zakotwiczają, łączą się włóknem.

Można je łatwo poznać i rozróżnić w swoich rodzajach, ale dziś was ta wiedza nie dotyczy.

Kiedy już to ‘coś’ do was przenika, wzmacnia z wami jednorodne cechy na przykład; chciwość, zawiść, żądze, głupotę, brak logiki…, zaczynacie się przeobrażać szybciej lub wolniej, aż demon, ciemny duch, forma… prawie całkowicie wami zawładną.

I wtedy wokół siejecie destrukcję, ferment, zamieszanie… służąc w ten sposób ciemnościom, ciemnemu panu.

Możecie zapytać; jak rozpoznać opętanego, nawiedzonego, przeklętego, zauroczonego… .?

Bardzo łatwo dla człowieka odczuwającego jasno, wyraźnie się to rejestruje, można zrobić wgląd i zobaczyć wewnętrznym wzrokiem.

Przypadków jest wiele, nie opisuję w zbyt dla was wyrazisty sposób, bo chorego moglibyście niesłusznie posądzić i po co!

Za to mogę wskazać na sytuację i miejsca, gdzie ‘obcego’ możecie sobie zabrać do środka:

1.    stres, silne przeżycie…

2.    przy alkoholu, narkotykach, narkozach…

3.    podczas wizyt; w szpitalach, psycholog, psychiatra, grupa ludzi, którzy stykają się z ciemnymi, zabierają pieniądze i energię,

4.    przy rozmowie, ‘spowiedzi’ u księdza,

5.    cmentarze nowe i stare, widoczne i nie widoczne, ciemni w habitach, okultyści, tak zwani ezoterycy – wielu, szaman, wróżbici, wróżki, tarociści…

6.    przywoływanie duchów, seanse spirytystyczne,

7.    kursy i szkolenia ezoteryczne,

8.    niewłaściwe książki, strony w Internecie, gry komputerowe,

9.    przygodny seks,

10. wiele innych złych już nie ludzi i miejsc niebezpiecznych np. grupowe tak zwane imprezy…

 

Zasadniczo wchodząc tam pozbawiacie się swojej naturalnej ochrony, wyrażacie tak zgodę na swoje nieszczęście.

Na głupotę nie ma rady.

Zdziwilibyście się gdybyście zobaczyli swoje otoczenie najbliższe moimi oczami, szok i przerażenie brzmi w tym wypadku bardzo pięknie!

A jeżeli myślicie, że kościół coś może w tym kierunku zrobić, to popatrzcie w zamierzchłe czasy tam nic dobrego nie było i nie ma.

W uwolnieniu od tej ciemnej zarazy nie wystarczy się posługiwać kościelną książką czy znakiem Szatana, czy przywoływania mojego imienia w pustej tak zwanej ‘modlitwie’, to nigdy nie działało!

Obecnie ciemne formy naciskają na was coraz mocniej przez co mam wiele pracy, ale tylko wtedy, gdy się do mnie zwracacie bezpośrednio, a ciemności już dziś w was budzą lęk i przerażenie. Ale jak im służycie wiernie to, to przecież wasza zasłużona zapłata.

 

Podobne artykuły


10
komentarze: 173 | wyświetlenia: 929
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 877
7
komentarze: 29 | wyświetlenia: 635
6
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1388
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 793
5
komentarze: 47 | wyświetlenia: 1114
5
komentarze: 22 | wyświetlenia: 253
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142576
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 243818
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Opętanie działa na podatnych i wmawianie im tego takoż... każdy zasługuje na to, co dostaje. Ni mniej ni więcej, przeżyć musi te doświadczenia po które przyszedł... również i ty, nieprawdaż? Eioba nie jest portalem, na którym znajdziesz opętanych klientów i mecenasów finansujących "twój" kościół.

PS. Ostatnie zdanie o zasłużonej zapłacie tyczy się ciebie również...

  Amicus,  19/12/2011

"Na głupotę nie ma rady."
Co racja, to racja...

Wspaniały artykuł, dla ludzi rozumiejących ezoterykę. Pozdrawiam :)

Obawiam się, że dla bawiących się ezoteryką... ci, co ją rozumieją, nie głosują na podobne manipulacje.

Po komentarzach sądząc , wszyscy muszą mieć jednakowe przekonania i te same tematy, bo jeśli nie, artykuł się odrzuca. Wielka szkoda :(

Sylwio, życzę ci większego zastanowienia się nad pewnymi sprawami... twoja naiwność czasem powala. Sekty działają bardzo podstępnie i również pod płaszczykiem ezoteryki...

Sylwio, tu masz fragment z jednego bloga o sektach... porównanie nazwiska autora tegoż arta z przywódcą innej sekty, chyba raczej nieprzypadkowe...
"Kim jest osoba ukrywająca się pod pseudonimem Gryf144 w internecie? Gryf144 nie jest, wbrew obiegowemu mniemaniu, Romualdem S. (pseudonim Jezus Chrystus). Mimo podobnych założeń (zaburzeń) mesjanistycznych osoba Gryf144 aka Pan Zastępów ma odmi ...  wyświetl więcej

Ja przeczytałam ten art. i nie wnikałam aż tak głęboko w szczegóły, czy to sekta czy nie. W ogóle nie wywarł na mnie aż tak wielkiego wrażenia. Zwrócił moją uwagę bo lubię takie tematy. Tkwiłam kiedyś w sekcie , ale nie z własnej woli więc omijam takie sprawy szerokim łukiem :) dziękuję za te informacje.

Proszę bardzo... tym bardziej, że dobrze życzę wszystkim poszukującym ścieżki równowagi pomiędzy cieniem a światłem. :)

Być może moja naiwność powala. Ale jestem młoda. Cały czas uczę się życia. Raz upadam , to znów się podnoszę, raz jestem szczęśliwa, raz zagubiona .Jak każdy człowiek.

Dziękuję:)

Widzę, że jesteś młoda - awatar na to wskazuje, dlatego zwróciłam ci na to uwagę, a dopiero dzisiaj zauważyłam twoje komentarze pod tym artykułem.

Więc ja Pani bardzo dziękuję :)

To prawda co pisze autor o środowiskach sprzyjających okultyzmowi, wizjom itd. Ja jednak ezoteryki nie rozumiem - i czy muszę? Wystarczy chyba, że trzymam się swoich zasad i im jestem wierny, a te oparte są na obserwacjach świata, tego świata - nie świata zmór, zjaw.
Wierzę, że nasz indywidualny światopogląd wpływa jak radzimy sobie z tymi "demonami". Jedni np. w ogóle w nie nie wierzą - cz ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska