Login lub e-mail Hasło   

Trybunał w Norymberdze przeciwko mafii farmaceutycznej

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://kefir2010.wordpress.com/2012/01/0(...)umaczy/
Czyli archiwum międzynarodowego Trybunału do spraw badania nazistowskich zbrodni ludobójstwa poszukuje tłumaczy na język polski. Chcesz się przysłużyć Ziemi - tłumacz teksty.
Wyświetlenia: 1.308 Zamieszczono 07/01/2012

Dokumentacja udziału mafii paliwowo - farmaceutycznej (IG Farben) w zbrodniach wojennych i zbrodniach przeciwko ludzkości, także w Holocauście kilkudziesięciu narodowości. To bezcenne dane, te materiały powinien znać każdy mieszkaniec Ziemi.

Serdecznie witamy w online Archiwum Trybunału Norymberskiego przeciw kartelowi naftowemu i farmaceutycznemu. Strony te stanowią źródło informacji, edukacji i przekazu dla każdego mieszkańca Ziemi.

Po 60 latach milczenia dostępne są wreszcie materiały Trybunału Norymberskiego, dotyczące oskarżeń przeciw koncernowi IG Farben – największemu międzynarodowemu przedsiębiorstwu chemiczno-farmaceutycznemu.

Ponieważ przedstawiona dokumentacja jest w języku angielskim, poza niemieckimi wyjątkami, zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w tłumaczeniu polski zainteresowanych prosimy o kontakt contact@profit-over-life.org

Krótkie wprowadzenie do tego archiwum

Trybunał Wojenny w Norymberdze był częścią wspólnych wysiłków rządów Stanów Zjednoczonych i innych krajów alianckich, mających na celu określić, kto odpowiada za drugą wojnę światową i zażądać wyjaśnień od tych, którzy popełnili zbrodnie przeciwko ludzkości.

W latach 1945 i 1948 w niemieckiej Norymberdze, w tamtejszym Pałacu Sprawiedliwości, odbyło się kilkanaście rozpraw sądowych – stąd nazwa Trybunału.

Trybunał przeprowadził łącznie 13 procesów. Pierwszy z nich, przeciwko „głównym zbrodniarzom wojennym”, nosił nazwę: „USA, Francja, Zjednoczone Królestwo i ZSRR przeciw Hermannowi Goeringowi i innym”. Proces ten odbywał się w latach 1945—1946 i zakończył się karami długoletniego więzienia lub śmierci wobec większości sprawców.

Co ciekawe, był to pierwszy proces przeciwko politycznym i wojskowym figurantom reżimu nazistowskiego, który został ogólnie opisywamy jako „Trybunał Norymberski”. Jest to jednak historycznie nieścisłe. Co więcej, odwróciło to uwagę od prawdziwych zbrodniarzy wojennych, którzy – dzięki swojej potędze ekonomicznej – sfinansowali powstanie nazistów i przygotowania do drugiej wojny światowej.

niesławni dyrektorzy IG Farben

„Farben było Hitlerem i Hitler był IG Farben”

Amerykański Senator Homer T. Bone do Komisji Senatorów do Spraw Wojskowych 4 czerwca 1943 r.

Z powodu nadrzędnej roli IG Farben w finansowaniu powstawania nazistów i przygotowywaniu drugiej wojny światowej jako podboju światowych rynków, udokumentowany na tej stronie internetowej proces przeciwko IG Farben jest najważniejszym spośród wszystkich trzynastu procesów, jakie odbyły się w ramach Trybunału do Ścigania Zbrodni Wojennych w Norymberdze.

Amerykańscy oskarżyciele podczas obrad Trybunału do Ścigania Zbrodni Wojennych w Norymberdze wyraźnie dali do zrozumienia, że ani powstanie nazistów, ani druga wojna światowa, ani holokaust nie byłyby możliwe bez finansowego i logistycznego wsparcia ze strony IG Farben.

Dzisiaj, ponad 60 lat po zakończeniu drugiej wojny światowej, ludzkość nadal stoi przed zagadką: jak doszło do tego, że żadna organizacja międzynarodowa, która postanowiła ocalić pamięć o wojnie i holokauście, nie wskazała tych faktów historycznych?

Po dziś dzień organizacje te nie opublikowały ani ważnych sprawozdań z kluczowych procesów norymberskich przeciwko IG Farben, ani dziesiątków tysięcy stron dowodów sądowych łączących kartel chemiczno-farmaceutyczny ze zbrodniami przeciwko ludzkości.

błędy historyczne

Do dziś żyjący ocalały z Holocausty Polaków i Żydów mówi o inicjatywie ujawnienia zbrodni kartelu farmaceutycznego

Podobne artykuły


22
komentarze: 10 | wyświetlenia: 49567
16
komentarze: 23 | wyświetlenia: 2406
7
komentarze: 3 | wyświetlenia: 356
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 2073
23
komentarze: 9 | wyświetlenia: 59654
88
komentarze: 53 | wyświetlenia: 47335
66
komentarze: 28 | wyświetlenia: 57010
48
komentarze: 229 | wyświetlenia: 288655
45
komentarze: 12 | wyświetlenia: 42285
43
komentarze: 26 | wyświetlenia: 9159
31
komentarze: 15 | wyświetlenia: 26911
31
komentarze: 7 | wyświetlenia: 87346
29
komentarze: 9 | wyświetlenia: 42573
 
Autor
Artykuł  Elba,  07/01/2012

Mafia farmaceutyczna - to największe zagrożenie dla ludzkości.
Od szkodliwych szczepionek, wycofywanych całkowicie w wielu krajach świata (w Polsce oczywiście są one „obowiązkowe” i stosowane wbrew zaleceniom producentów) po trujące "leki". To już nie teorie spiskowe, ale ponura rzeczywistość... Biznes farmaceutyczny kwitnie, gdy trafia na dobry i podatny grunt.
NFZ = MENGELE-bis.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska