Login lub e-mail Hasło   

Murzynek Bambo może spać spokojnie

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://marucha.wordpress.com/
Fiasko amerykańskiej doktryny, promującej prawa pederastów w Afryce
Wyświetlenia: 1.095 Zamieszczono 17/03/2012

Doktryna Obamy, mająca zmusić kraje nieakceptujące dewiacji seksualnych do ich prawnego uznania może być obalona. Robbie Corey-Boulet opisuje na łamach pisma “The Atlantic” reakcje władz państw afrykańskich na ogłoszenie przez Sekretarz Stanu strategii dot. promowania praw homoseksualistów i transseksualistów na całym świecie. Szefowa amerykańskiej polityki zagranicznej uznała je za “prawa człowieka”.

Za torsje związane z oglądaniem powyższego zdjęcia gajowy nie ponosi odpowiedzialności.

Zdaniem liberyjskiego dziennikarza, w ciągu zaledwie kilku dni od wygłoszenia przez Hilary Clinton przemówienia w Genewie, zapowiadającego – jako priorytet amerykańskiej polityki zagranicznej – zintensyfikowanie działań placówek dyplomatycznych na rzecz promocji homoseksualizmu i transseksualizmu, media w krajach afrykańskich ostro je skrytykowały.

W Liberii – jednym z najbliższych sojuszników USA w regionie – gazety nie zostawiły na nim suchej nitki. Skrytykowano nie tylko założenia strategii zagranicznej administracji Obamy, ale również samą Sekretarz Stanu i prezydenta Baracka Obamę.

Corey-Boulet pisze, że chociaż jego kraj jest uzależniony od pomocy zagranicznej, to prezydent Liberii, laureatka Pokojowej Nagrody Nobla Ellen Johnson Sirleaf ogłosiła, iż zawetuje wszystkie przepisy, które w jakikolwiek sposób będą chciały zmusić obywateli do akceptacji homoseksualizmu i “małżeństw tej samej płci”. Co więcej, natychmiast w parlamencie pojawiły się projekty ustaw, jeszcze bardziej ograniczające prawa pederastów i lesbijek. Wprowadzono projekt poprawki, zakazującej tzw. homo-małżeństwa, przewidujący karę pozbawienia wolności do lat 10 za ich zawarcie oraz zapis zakazujący praktyk homoseksualnych w ogóle.

W Ugandzie prezydent Yoweri Museveni, wkrótce po przemówieniu Hilary Clinton stwierdził: “Nie podoba mi się w ogóle jej ton… Homoseksualizm jest tutaj tabu”. Prezydent dodał, że stosunki homoseksualne są odrażające i nie mogą być w żadnym wypadku zaakceptowane.

W podobny sposób wypowiadali się przedstawiciele władz innych państw afrykańskich, którzy zamierzają jeszcze bardziej zaostrzyć przepisy dot. dewiacyjnych zachowań seksualnych.

Stosunki homoseksualne są całkowicie zakazane m.in. w Nigerii, na południu kraju grozi za nie kara do 14 lat pozbawienia wolności, a w północnej części, rządzonej przez muzułmanów – śmierć przez ukamieniowanie Homoseksualizm jest nielegalny w Etiopii, Ugandzie, Kenii i w Tanzanii.

Republika Południowej Afryki jest jedynym afrykańskim krajem, który zalegalizował “małżeństwa homoseksualne”. RPA w lipcu ub. roku jako jedyne państwo afrykańskie, opowiedziała się za przyjęciem uchwały oenzetowskiej w sprawie “praw gejów”.

Ustawodawstwo anty-homoseksualne w krajach afrykańskich to pozostałość po przepisach, wprowadzonych przez zachodnie mocarstwa w czasach kolonializmu.

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1305
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1436
12
komentarze: 93 | wyświetlenia: 804
12
komentarze: 68 | wyświetlenia: 1041
12
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1630
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2105
11
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2200
11
komentarze: 72 | wyświetlenia: 809
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1105
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1047
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1535
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 526
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1302
10
komentarze: 36 | wyświetlenia: 555
 
Autor
Dodał do zasobów: swistak
Artykuł

Powiązane tematy

To jest projekt do sprawdzenia; jak rozwiązać głód i ubóstwo poprzez zahamowanie przyrostu naturalnego.. przecież gej gejowi nie urodzi potomka .

  swistak  (www),  17/03/2012

Mieciu ! Niemcy wyrzucają do śmieci 6,5 mln ton żywności a małżeństwa gejów to przykrywka dla pedofilów chcących legalnie adoptować dzieci.

Chodzi mi tylko o prawdę:
http://eiba.pl/3Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska