Login lub e-mail Hasło   

Mowa nienawiści

Przesycony jadem tekst patologicznego mohera
Wyświetlenia: 1.774 Zamieszczono 28/03/2012

Powinno być oczywistym dla wszystkich, że jestem zwierzęcym anty-komuchem, istotą wrażą i pełną nienawiści.

Żeby nie było wątpliwości.

Jako człowiek oszalały, wymóżdżony i ekstremalnie pokręcony, w dniach ostatnich, przeżywam Deja Wu, które mnie dopada z mocą wielką. Aż strach się bać. I prawdopodobnie już za chwileczkę, już za momencik, mogę zacząć słyszeć głosy...

Nie przypuszczałem, że po dwudziestu kilku latach istnienia “wolnej Polski”, wróci to co było. A, co pamiętam niezwykle dobrze. Za dobrze. Tak jak za czasów późnego Gierka i generała-ślepca, znów co innego słyszę, co innego widzę i co innego myślę.

Czy można się dziwić, że jako człowiek wychowany w późnej komunie, muszę mieć, choć odrobinkę narąbane w głowie? Taż jestem skazany na schizofrenię czystą-oczywistą. I stąd, jak widać, ta nienawiść.

Tak jak za czasów mej młodości przyszło nam żyć w dwóch rzeczywistościach, razem wziętych do kupy. Tej rzeczywistej i tej wirtualnej. Dwa światy. Całkowicie rozbieżne i nie przystające do siebie.

Kreatorem jednej jest władzuchna moja ukochana, kreatorem drugiej lud ciemny, który wszystko kupi.

No i jest niejaki problem. Otóż, jak widać, nie wszystko. Bo lud ten nie tylko jest ciemny, ale zwyczajnie nie ma kapuchy...

Władzuchno! Panem et circenses a nie  panem et ludos. Zapamiętaj! Darmo daję:-) Zatrudnij mnie! Zwolnij Ostachowicza bo się chłopina najwyraźniej zużył i przeżywa twórczy kryzys.

Ale nawet człek, tak jak ja, nikczemny i nie rozumiejący tego co rozumie władza, każda władza, mam momencik radosny.

Otóż widzę twój, prześwietny rządzie, koniec. I serce me raduje się wielce, za sprawą immanentnej nienawiści, którą noszę w sobie od urodzenia. Bom zaiste wyssał ją z mlekiem matki-patologicznego mohera. Jak sądzę...

Wychodzi na to, że się przepraszam, elyty zakiwały. Bo kłamstwo, każde kłamstwo, ma swój czas. Ale ma i swój kres. I widzę jak wielkie oszustwo, którym była i jest III RP, dobiega swoich dni.

Prywatnie, po wygranych przez PO wyborach, dawałem im rok. Teraz daję im mniej. A gwoździem do trumny tych złodziei a często pospolitych kryminalistów, będzie koalicja z palikociarnią. Wyprodukowaną w Tuskowym gabinecie formacją, która jest emanacją współczesnego polactwa. Śmieci, moralne karły. Tacy, którym gdy w pysk napluć, zawsze powiedzą, że deszcz pada. Najpospolitsza żulia.

A najwyższym, tej żulii, przedstawicielem, nie jest, jak sądzi wielu, Palikot. Jest nim, pan prezydent, Bredzisław, który niech żyje wiecznie. Ale na własny koszt. Proszę się nie martwić. Koledzy z zaprzyjaźnionego WSI i GRU swoim krzywdy nie dadzą zrobić. I o prezydenta-pomyłkę, też zadbają. Oni umieją docenić niewątpliwe zasługi...

Sorki. Idę puścić pawia...


Ciekawe, którzy to mają koneksje z podsmoleńskimi krasnalami? I, którzy to, nic a nic o tym nie wiedzą? I którzy to nic a nic nie mogą zrobić? Bo by się car wqurwił a bambo skonfundował?
To, co dzieje się dziś na tak zwanej arenie wewnętrznej jest bardzo ściśle związane z tym, co się dzieje w geopolitycznym otoczeniu Polski. Tym bliższym i dalszym.

Ale o tym, być może innym razem. Muszę doładować akumulatory nienawiści. A dziurawy Stefek to będzie przy mnie harcerzyk...

“Carthaginem oportet adolebit”. Do spodu

I to im szybciej, tym lepiej.

Podobne artykuły


12
komentarze: 32 | wyświetlenia: 978
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 809
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 977
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1098
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 913
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 933
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 507
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 484
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 569
9
komentarze: 24 | wyświetlenia: 404
9
komentarze: 20 | wyświetlenia: 809
9
komentarze: 34 | wyświetlenia: 699
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 726
9
komentarze: 18 | wyświetlenia: 626
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 631
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  gnostyk,  28/03/2012

Zawsze Grzegorzu podziwiam to co w Tobie najcenniejsze,bezpośredniość,otwarty umysł
a przez to obiektywne spojrzenie, może nie potrafię nienawidzić ale umiem gardzić patologią,
zakłamaniem i pazernością. Żal mi tego Narodu otumanionego przez media, wierzę tak jak Ty
że przyjdzie czas i potrafi się otrząsnąć, instynkt samozachowawczy wybudzi go z odrętwienia,
historia dowodzi że on zawsze odzywa się na czas. Pozdrawiam Grzesiu:)))

Nienawidzić jest łatwo, prawdopodobnie masz rację co do losów rządu, pozostaje tylko pytanie co dalej. Stracone kolejne lata? Kolejne pomniki, komisje ds Smoleńska, embarga rosyjskie, strajki i wszechobecna nienawiść? Jedyną jaskółką zapewne będzie zwiększenie nakładów na kościół watykański i pięć miejsc na multipleksie dla tv trwam, tv Rydzyk itp..
Ciekawe co będziesz pisał po 4 latach rządów PiS.

Będę pisał, że w Polsce jest Polska Racja Stanu. Że nie trzeba pracować do śmierci, że podatki są mniejsze, ze jest pluralizm w mediach, że samoloty z moim Rządem nie spadają, że mamy wojsko na poziomie, że geotermia ruszy itd. itd.

  awers,  28/03/2012

Ale Cię wzięło Grzegorzu... Naród w pracy, albo w jej poszukiwaniu nie ma czasu ani wyboru.

  ulmed,  29/03/2012

Najważniejszy to ten multiplex. Tylko dzięki niemu jest jeszcze jakaś szansa na to, że naród 'nie czytaty', coś skuma.

Tylko nie wywyższajmy się, my wiemy a reszta cymbały. Tak nie jest. Przypuszczalnie dochodzi do oszustw wyborczych i stąd te problemy. Najlepszym przykładem jest walka o telewizję TRWAM. Dziesiątki pochodów na całym swiecie i prawie 2 miliony podpisów poparcia. Wniosek z tego że na wyborach musiało byc jeszcze lepiej tylko my wyborcy o tym nie wiemy.
Zawsze występuje ośmieszanie PIS'u nigdy SLD, PSL czy PO. Zastanawiające dlaczego?

  Areva,  31/03/2012

Dlaczego pis jest wyśmiewany poprostu oglądaj w tv dlaczego jest wyśmiewany. Prezes a szczególnie ten który ciągle chce udowodnić że samolot został zastrzelony, że był zamach itp niestety podkopująć partie do którego przynależy. Druga sprawa pis i po to oni chyba się zgadali żeby ludziom wodę z mózgu robić. Niby posłowie (nie szefostwo) wrogowie a w przy szwajcarskim stole te wrogie partie to sobie na pogaduchy śmiejąc jak wyborcy są głupimi frajerami że na ten cyrk się nabierają.

  barkarz  (www),  01/04/2012

PiS już rządził i jakoś nie pamiętam, żeby w tym czasie było w Polsce tak zarąbiście. Nie było wtedy wprawdzie ruchu Palikota ale przecież LPR i Samoobrona to byli też fajni koalicjanci. Pamiętam, że w IV RP wystarczyło wskazać kogoś palcem i krzyknąć _ złodziej, łapówkarz - by został spektakularnie, przy kamerach zakuty i osadzony. Jakoś nie jestem pewien czy chcę by te czasy wróciły.

  gnostyk,  01/04/2012

Z całym szacunkiem Barkarzu,mam nieco inne zdanie, w kraju gdzie tyle dzieci
chodzi do szkoły głodnych a Pani na ministerialnym stołku bierze kilkadziesiąt
tysięcy łapówki z pieniędzy które nie należą do niej, przyciśnięta przez organa
ścigania strzela sobie w łeb by nie sprzedać kolesiostwa które przez wdzięczność
chce ją później beatyfikować,czy to nazywasz zamordyzmem? To pięknie,co
więc popierasz, złodziejstwo i korupcję? Pozdrawiam:))

  barkarz  (www),  01/04/2012

Czy ja użyłem słowa zamordyzm? Była taka afera z jakimś lekarzem, którego najpierw zniszczono, a później zarzuty zaczęły się rozmywać ale już mu to nie pomogło w odbudowie wizerunku. No i słynny agent Tomek, obecnie poseł PiS, czy będziesz się lepiej czuł jeżeli będzie więcej takich agentów? Czy tworzenie takich agentów miało na celu polepszenie losu głodnych dzieci? Taki argument przywołałeś.

  gnostyk,  01/04/2012

Barkarzu,czy my patrzymy na świat innymi oczyma? Ja widziałem panią poseł która
oczarowana zalotami tajnego agenta skłania się do korupcji, człowiek którego społeczeństwo
obdarzyło zaufaniem, ulega niezdrowej pokusie subiektywnych odczuć, chwalebna rzecz;)
Tak, chcę więcej ludzi którzy będą stali na straży praworządności i sprawiedliwości
społecznej. Kilka osób, bo o ni ...  wyświetl więcej

  barkarz  (www),  01/04/2012

Mnie jakoś nie przekonuje wizerunek agenta Tomka. Mam prawo go nie lubić? Czy może jest to nieprawomyślne?

  gnostyk,  01/04/2012

Masz niezaprzeczalne prawo Barkarzu do swoich sympatii i antypatii, ani Twoje ani moje
subiektywne odczucia niczego nie zmienią, niech każdy z nas idzie drogą którą uważa
za słuszną, ja się opowiadam za obiektywnym głosem sumienia, ale obydwaj wiemy
że i on jest naszym subiektywnym oglądem, pozdrawiam mile:)))

  barkarz  (www),  01/04/2012

Z wzajemnością oczywiście-:)

  ulmed,  01/04/2012

Marczuk cię przekonała?!

  ulmed,  01/04/2012

Obsunęło! Miało być: do barkarza na agenta.

A kiedy Polacy potrafili mądrze rządzić? Nie raz bitwy wygrywali,a zwycięscy im dupy wypinali!Wiem,ze potrafią super pic,w mordę bić,blizniego w łyżce święconej wody topić,dupę lizać wielkiemu bratu tym razem za oceanu i budować kościoły i pomniki stawiać ,a za klęski i bałagan w kraju żydów,komuchów oskarżać i żyć nadzieja,ze w tym roku tez Chrystus z martwych wstanie nie długo,a leluje,wesołych świąt ,oświeconego jaja dyskutantom i autorowi przede wszystkim życzęDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska