Login lub e-mail Hasło   

Tylko z wartościami katolickimi

Kto nie z nami to nasz wróg,tak nam dopomóż bóg...
Wyświetlenia: 1.353 Zamieszczono 05/05/2012

  Śladem przodków , za honor czyjś,za ojczyznę macochę i urojoną sprawiedliwość na zatracenie prowadzą ,a maków czerwieńszych od krwi nie zasieją , Instytut Pamięci (Hańby)Narodowej do sfałszowanych kart historii dopisze tylko kolejne kłamstwo i jak próchno katyńskie,cuchnące bagno smoleńskie młodym niby wodę święcona pić nakaże.Bo innych prawd prócz tych i kościoła nie ma,zdrowy rozsądek się nie liczy,a tylko przekonania,relikwie święte, Wojtyły,Popiełuszki , ze świecą szukać innych- ryzykować złamania karku o krzyże i nowo zbudowane pomniki .

Kto dzisiaj wie jak na kresach cerkwi na kościoły zamieniali ,za nogi na drzewach kacapów wieszali i na katorgę do Berezy Kartuskiej wysyłali ? Pobratymcy,prawnuki  tych bohaterów z wiecem do Katynia lecieli , ale samolot bum zrobił , nad wrakiem jego  drugi Katyń się narodził ,nie zapomnimy rozlega na kraj cały. Chcemy prawdy i Kaczynskiego Jarka , wołają , paraliżują komunikację pochodami nienawiści i obłędu.Za czyje pieniądze  robią ferment narodowy?

Z kresów pochodzę, znam smak sanacyjnego raju, dla tego proszę pozwólcie normalnie, normalnie żyć.

Gdyby zew krwi ,a nie zbrodnie, łączył Słowian,a Watykan nie był głosem Chrystusa nie byłoby bezimiennych mogił i pomników bohaterów fałszywej wartości.

Zmanipulowani, kłamstwo nazywamy prawdą ,kupujemy czeki bez pokrycia, wierzymy fanatycznym psychopatom,że wyhodują nam gruszki na wierzbie.

Bądź mądry i pisz wierszy, bóg wszechobecny,mówi ksiądz na lekcji religii do Jasia.

A w piwnicy Kowalskiego jest-pyta ?Oczywiście synu!Takiego wała ,Kowalski nie ma piwnicy odpowiada  brzdąc.Ojca karci za to ksiądz nie pozwalać ,by rozumu samodzielnie szukał , wyrażał się brzydko.A co poradzę,jak on chu ..wo się wyraża ,odparł ojciec, pieprzę taką rozmowę ripostował ksiądz wypychając za drzwi ojca.Tato czy Asia może zajść w ciążę pyta w domu,ależ nie , to dziecko ,nogę ma cieszą od penisa..I ja tak myślę,ze ona mnie szantażuje.Nadeszła sąsiadka w trakcie tej rozmowy, kręci zadkiem,umizguje się,synku powiada ojciec , wyjdź na balkon, policz gołębie na dachu,a dostaniesz dychę,liczy, liczy i widzi ,ze po przeciwnej stronie kolega tez stoi na balkonie, co robisz,liczę kapelusze na głowach przechodniów, kurcze blade to u was też się rodzic bzyka,jaki tam rodzic ,wujkowi siostra raty spłaca za samochód..

Polak mądrzeje mały,orzeł biały , ulani malowani , dziewica wieczna i ble ble... nie krzepią ducha jak kiedyś jego rówieśników.

Bocian siostrzyczkę przyniósł chwali się kolega , u was nie bzykają się pyta zdziwiony ?Nie, tylko w nocy matka boska przychodzi,wtedy łózko skrzypi,a mamusia jęczy o matko boska, bociek małemu braciszka niesie ..

W drzwiach plebanii w mini też z stoi ,a ksiądz prosi o matko boska idź już do kościoła, ludziska nadchodzą.

  Świadomość świecka rozrywa mit katolicki u najmłodszych ,ale starszym ziarno od plew rozdzielić trudno.. , władza oplątana konkordatem ten problem pogłębia z wiadomych powodów , i póki co kowalski umiera w nieświadomości , za dobrą monetę kupuje bilet do raju ,a sprzedawców tych wszędzie pełno.

A zaczęło się od elektryka, dziewicę w klapę wetknął , ku niej chcicą ogromną,większą niż do wielodzietnej połowicy płonął, następcy to samo czynili, sakramenty pobrali,ateizmu się wyrzekli poniektórzy,do Watykanu pielgrzymowali ,a ten z pięciorgiem chrzczonych dzieciąt , potomek magnata i eks wykładowca seminarium duchownego wie najlepiej jak wiarę z władzą wdzięczyć,by po katolicku naród dręczyć!

Nóż się zaciska w dłoni , chleb biednym od ust odrywają,a finansują białoruska opozycję, konkordaty,za pieniądze podatników pielgrzymują do papy,a na pochowek biednym kredyty dają na raty. Dialog z kowalskim na ten temat trudny, dla niego,biedna czy bogata,najważniejsze ,ze katolicka i zawsze niepokalana I tylko taka Polska brzmi dumnie!

Rodacy nie potrafią wychować siebie bez kościoła i basta!Od maleńkości wskazuje im drogę do szczęścia.Na niej z głodu konałem, zęby wybito,wolę spokojnie fajkę niż czarownice palić , śmiać się jak sztuki kochania blizniego uczą na ambonach,jak barłożą się potem incognito w burdelach.

I cieszyć się należy tylko,że młodzi miłości blizniego w seksie szukają więcej niż u księdza ,a duszę ,by szlak jej nie trafił na tacę za bóg zapłać rzucają,za patronkę miłości Marię Magdalenę uważają! Wielkie dzieje zaczynają po niżej pępka. I świat nie wokół słońca,ale wokół tego się kręci ,z stamtąd wychodzą wszyscy święci,tak było od Mieszka Pierwszego,kiedy ,miłość katolicka cnotę pogańska rwała .Ale teraz my - wielka rodzina, żaden Moskal nie wydyma woła wódz sprawiedliwych i prawych Polaków ,a spółki katyńskie,smoleńskie i  maryjne, z Rydzykiem ojcem tego są gwarantem-każdy musi o tym wiedzieć !Na błędach się uczą i popełniają jeszcze większe tylko sąsiedzi,a my posłuszni Watykanowi i JP2,co całowaniem ziemi spłodził ?solidarność? szlakiem miłość jego idziemy -głosi Radio Maria. !Z nienawiści na ziemi naszej , żmije gniazda uwiły i syczą i syczą i oplątają wartości katolickie, to Żydzi ,bezbożnicy rodem z Kremla. I modły o ojczyznę bez nich lecą ku niebu . Dla inaczej myślących w kraju nad Wisłą szans do awansu społecznego nie ma ! A miłość blizniego, prawdziwa? Walczy o wolność naszą i waszą w Afganistanie ,promieniuje w dziedzictwie narodowym produkowanym przez Instytut Pamięci.gdzie żołnierzy wyklęci  [akowcy]to  święci,a bohaterzy spod Lenina i Berlina to sama szumowina.


 

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1272
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1598
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1025
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 959
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 855
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 939
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 892
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 774
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 774
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 558
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 898
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 777
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  oculus,  05/05/2012

Największym wrogiem Polski był Kościół Katolicki i Chanat Krymski. Tatarów na Krymie już nie ma a Kościół lada chwila upadnie. Polska będzie wreszcie wolna, silna i niezależna.

Optymista i to jeszcze jaki wielki,chciałbym mieć twoja cząstkę...pozdrawiam

Optymista, zaprawdę. :-)
Niestety, KK będzie miał się dobrze do końca dni tego świata - tak mówi rozum i proroctwa Biblii.
Inaczej musielibyśmy wierzyć, że ludzie odwrócą się od obłudy. Ale przecież z nią jest łatwiej iść przez ten świat…
Pozdrawiam wszystkich optymistów - i Ciebie też, Szymonie. :-)

  hussair  (www),  06/05/2012

Jacku, Chrystusa należy wyciągnąć z serca. Ponoć wychodzi, gdy wysunąć mu dłoń. A księgi Te i Tamte, zakurzone, ciężkie od pleśni, mchu, mikrobów, na półeczki odłożyć... Nie będą już potrzebne. :)

I tez tak nyślę,pozdrawiam

hussair - i kto to mówi! :-)
Oczywiście, że trzeba Go wyjąć na dłoń. Jednak żeby wyjąć cokolwiek i tak nieść, trzeba to najpierw dobrze poznać. :->
Tomku, każdy poznaje inaczej, nieprawdaż?

  swistak  (www),  05/05/2012

Szymonie brawo ! Po kilku ogórkach czas na dynię !

Zapraszam na kapustę kiszoną!

  hussair  (www),  06/05/2012

Wszystkich? :D

Staropolska gościnność i baryłkę wina rozmnożę i ugoszczę z miłością blizniego ze szczególnym uznaniem świstaka,a do go zaliczasz do ptaka?Jest barwny w negocjacjach moich wypowiedzi, porozmawiam z nim jak na spowiedzi...pozdrawiam

  Kitek,  14/05/2012

"...i baryłkę wina rozmnożę...". Będziesz rozpijał gości jak Crystus na weselu?

CYT: "Dla inaczej myślących w kraju nad Wisłą szans do awansu społecznego nie ma".
A czy być musi?
Wolę być szumowiną wobec światowych obłudników niż wobec Bożej Miłości. :-)

Jeśli mówimy wszem i wobec,ze mamy demokrację-wiec szanse w niej winny być jednakie,sprawiedliwe,którzy z pracy rak,a nie z milosci bożej chcą żyć,bo milosc boża wyrażana w praktyce żałosny ma wygląd"miłuj blizniego,aż koszula spadnie z niego"

  awers,  07/05/2012

Zerknij może do moinch refleksji: http://eiba.pl/u oraz http://eiba.pl/x Jeśli oparzysz je słowem, chętnie przeczytam.

Szymonie - oczywiście. Sam przecież wiesz, że o demokracji i religijności tylko szczekają. :-)

Tylko szczekają,skomlą ,zgrzytają zębami i judzą ,judzą,podcinaj gałąź na której siedzą....

Szymon, zawsze czytam twoje arty z wielkim zainteresowaniem.
Nie owijasz prawdy w bialo-czerwone i bialo-zolte flagi i zadna inna bawelna.
Polecam Ci moj rocznicowy artykul o 8 maja 1945. Ciekawi mnie co o nim myslisz.
Pozdro

Dziękuję za pozdrowienie,a jak znaleźć twój różańcowy z 1945 roku?

  Sylwia.,  07/05/2012

Świetny tekst Szymonie. Pozdrawiam :)

Dziękuję,ale twoja wszechstronna obecność i piękno myśli są dla mnie zachętą do dzialania,pozdrawiam

  Sylwia.,  07/05/2012

Dziękuje :))) Również pozdrawiam:)

Religia i instytucja kościoła w zamyśle były czymś dobrym, ale wraz z biegiem czasu zostały splugawione i skorumpowane. Ich system wartości wywrócił się do góry nogami. Od ascetów, którzy mieli TYLKO wiarę doszliśmy do księży, którzy wożą się samochodami za 400 000 zł (nie trzeba daleko szukać - biskup Ryczan z mojego miasta jeździ takim, sam widziałem :)) . Nie ukrywajmy - kościół w dzisiejszych ...  wyświetl więcej

Utożsamiam się z twoim poglądem oby tak się stało...pozdrawiam,

@laurelina7
CYT: "Religia i instytucja kościoła w zamyśle były czymś dobrym"
Już sam wyraz "zamysł" sugeruje stworzenie Boga przez ludzi na użytek ludzi. Myślę, że wielu wierzących nie podchodzi do tego zagadnienia w tak instrumentalny sposób, więc mówimy chyba o dwóch różnych zachowaniach.
Natomiast czekanie na ewolucję, by nowe pokolenie było mądrzejsze?? ;-)
Pardon, ...  wyświetl więcej

Panie Jacku , s[postrzeżenie są niezmiernie ciekawe i na pewna u wielu znajda aprobatę,to temat rzeka,moje skromne uwagi skupiają się głownie na krytyce tego co głoszą,sami nie przestrzegają i tak to się kreci w kolo Macieja a on w trojce nietykalnej na ten bajzel patrzy z wysokości i obiecuje gruszki na wierzbie jeśli grzesznym nie będzie,a niemowlę sam zgadzał, pozwalał,żeby córki gwałciły po pi ...  wyświetl więcej

Szymonie, zgoda zgoda, ja przecież Ciebie rozumiem, z Twoimi doświadczeniami...
Jednak czy Salomon był super w oczach Bpga za to, co robił?
Nie!
Lecz jego późniejsza postawa (czytaj: ŻAL) zniwelowały wszystko. Jednak u ludzi tak nie ma: była zbrodnia, musi być kara. To chyba dlatego tak ciężko jest się ludziom porozumieć co do prawdziwego zamysłu Boga. :-)
Pozdrawiam

Dzięki,pozdrawiamDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska