Login lub e-mail Hasło   

Idealny System Społeczny

Na świecie mamy dzisiaj kompletne "pomieszanie z poplątaniem" - wszystkie dziedziny życia są odwrócone do góry nogami. Jak to wszystko naprawić? Oto sposób...
Wyświetlenia: 4.114 Zamieszczono 13/06/2012

Jak stworzyć idealny system społeczny - Rodowo Plemienny


Słowiański ustrój obowiązujący do czasów Chrześcijaństwa i "chrzczenia" Słowian "ogniem i mieczem". Ludzie, którzy trwali przy starej wierze - wedyjskiej - byli po prostu unicestwiani np. palenie czarownic [( wiedźm - wiedźma, ponieważ wied(ze) ma )]. Unicestwiano najlepszych i najmądrzejszych ludzi, a władzę dawano mniej uzdolnionym, takim których można łatwo kontrolować ( z za tylniego fotela). Widzimy obecnie to w naszej polityce - przy władzy są "świnie", a nie ludzie ;)
Taka jest nasza rzeczywistość, lecz jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Walczymy dalej, ponieważ teraz już idzie o los naszych potomków - naszych dzieci. Dzieci to przyszłość - jeżeli wychowamy Je na debili, to jesteśmy przegrani. Naszym zadaniem jest odbudowa KULTURY i naturalnych zdolności ludzi. Dziś nasze mózgi są w "powodzi" fal elektromagnetycznych - radia, telewizory, internet, telefony komórkowe - te wszystkie częstotliwości przechodzą przez nasz mózg i go po prostu blokują - stajemy się ospali, otępiali i nie potrafimy już myśleć. "Myśli" za nas telewizja, podsuwając pod nos informacje i kieruje naszymi emocjami - jesteśmy "zdalniesterowani" ;) jak roboty, mechaniczni i pozbawieni twórczego działania, wyjścia poza schemat.
Na tym kanale oraz na kanale michalxl600 można znaleźć inną wersję rzeczywistości, niż ta serwowana nam przez tv, radio i gazety.
To czy chcecie się zapoznać z DZIEDZICTWEM PRZODKÓW zależy już od was samych.
Pozdrawiam

Podobne artykuły


18
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2834
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1074
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 935
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 563
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 976
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1828
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 676
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 832
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 532
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 973
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 625
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  awers,  13/06/2012

Grunt to rodzinka i nikt się z boku wkręcać ciotce w gary nie będzie. Idealne!

  swistak  (www),  13/06/2012

Mafia, układ, tajne organizacje, przypominają, wypisz wymaluj, rodzinę na swoim

  Elba,  19/06/2012

Prędzej czy później przyjdzie nam powlaczyć z regresem cywilizacyjnym i etycznym, siejąc nowe ziarna wolności, nie modyfikowane genetycznie dewoctwem i byle jakością!

Jestem ciekaw jak by wyglądało zintegrowanie kultury przodków z obecnymi możliwościami.
Kiedyś nie było takiej propagacji tekstów i filmów. Być może mogli oglądać zapisy z akaszy, albo używali telepatii by się porozumieć, ale naprawdę ciężko mi uweżyć, że nawet przeciętni mięli to tego dostęp.
Jeśli tylko jakaś miejszość była tak uzdolniona to tym bardziej trzeba się zastanowić jak z ...  wyświetl więcej

  Siemargl  (www),  20/06/2012

Polecam serię Gry Bogów - Wyjaśnione jest w niej to, że dzisiejsza cywilizacja nie oferuje nic, co mogło by nam pomóc w Odbudowaniu Kultury i więzi z Przodkami, oraz Rodem.
http://www.youtube.com/watch?v(...)f_QoPjQ

Ustrój rodowo-plemienny byłby idealny na dzisiejsze czasy. Stanowiłby odbudowe narodu słowiańskiego jakim jest Polska. Ponad to od razu stanowillby ochrone przed przybyszami z zewnatrz nie dajac im mozliwosci wejscia na stanowiska, ktore umozliwialby destrukcje panstwa od wewnatrz, a zarazem pozbylibysmy sie lichwy i reszty wybrancow. Problem w tym, zeby taki ustroj trzymac trzeba znac wyzsze wart ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska