Login lub e-mail Hasło   

Telegonia

Telegonia - nauka o prawidłowych stosunkach męsko-damskich i konsekwencjach z nich wypływających. Dziewictwo to skarb, który należy chronić...
Wyświetlenia: 10.729 Zamieszczono 22/06/2012

Chciałbym przedstawić ten oto fragment dotyczący telegonii. Zapewne niewielu  z was, drodzy czytelnicy, spotkało się z tym pojęciem, co z resztą nie może mnie dziwić, patrząc na dzisiejsze wszechobecne zakłamanie. Proszę o jedno - "chłodne oko" i podejście do tematu z dystansem, oraz z rezerwą. To wszystko, zapraszam do lektury... 

 

Ryciny Etruskie - telegonia -  http://davidicke.pl/forum/post89373.html#p89373

 

Z książki Nadieżdy Siemionowej "Szkoła zdrowia", rozdział:

JAK DEGENERUJĄ SIĘ NARODY I ZNIKAJĄ PAŃSTWA

W ciągu tysiącleci swojej historii człowiek nie wymyślił niczego lepszego, niż rodzina.
Nadieżda Siemionowa

Być może, drogi Czytelniku, takie postawienie kwestii wyda Ci się nieco dziwne, chcę jednak przytoczyć jeszcze jeden przykład zadziwiających włciwości organizmu ludzkiego jako radioukładu. Pragnę opowiedzieć o żskich genitaliach jako o urządzeniu zapamtującym. Zaprogramować genitalia kobiety może zawsze tylko pierwszy mężczyzna. Wszyscy pozostali - nawet jeśli postrzegają dzieci urodzone przez kobietę jako swoje powinni w końcu poznać prawdę. Są to dzieci pierwszego mężczyzny ich matki. Kim on był? Wesołym kolegą z klasy, podpitym gawędziarzem, który uwió już niejedną dziewczynę nie chcąc brać na siebie odpowiedzialności? Lekkoduchem lub po prostu pasożytem? Dlatego dziewczyna, wykorzystana przez to zwierzę dla zaspokojenia i naturalnego instynktu i porzucona uważana była za zepsutą. Pierwszy mężczyzna zaszczepił jej dzieciom swój genotyp. Dlatego nasi przodkowie gardzili tymi, które nie zachowywały dziewictwa i nie pozwalali swym synom żenić się z nimi.

Zjawisko utrwalania pamięci o genotypie pierwszego mężczyzny w żskich genitaliach nazywa się telegonią. Pierwszy zaś mężczyzna, który nie zostaje jednak ojcem dziecka, umieszcza biologiczną podstawę potomstwa kobiety niezależnie od tego, kiedy i z kogo je urodzi. Mężczyzna, który pozbawia kobietę dziewictwa, zostaje genetycznym ojcem jej przyszłych dzieci.

Odkrycie telegonii było ukrywane. W celu oszukania ludzi nawet w encyklopediach pisano, że telegonia nie jest potwierdzona przez naukę. Ale tylko w stosunku do ludzi. Nie zrezygnowali jednak naukowcy z wykorzystywania telegonii w hodowli zwierząt. W przeciwnym razie Rosja nie dysponowałaby najlepszymi rumakami, krowami mlecznymi ani wspaniałymi, dającymi najlepsze futro sobolami.

A teraz zwróćmy uwagę na dzisiejsze czasy. Minęło 150 lat od odkrycia telegonii. W czasach, gdy zachowujemy dziewictwo klaczy i samic sobola, by po raz pierwszy inseminować je najlepszymi przedstawicielami gatunku, pozwalamy swym dzieciom brać udział w bachanaliach rewolucji seksualnej. Uwielbiamy porównywać się z USA. Tam już dawno słowa „miłość i rodzina" znaczą coś innego. Tak! Zbyt dramatyczne okazały się dla USA następstwa niemoralności. W kraju mają 55 milionów narkomanów. Obraz upadku dopełniają inne liczby. Z różnych powodów nie pracuje tam około połowy ludzi w wieku produkcyjnym. Połowa dorosłej ludności USA nie jest w stanie napisać listu. „Czterdzieści cztery miliony dorosłych Amerykanów nie są w stanie obliczyć, ile pieniędzy wydają na zakupy w hipermarkecie, porównać cen produktów, uzyskać informację z tekstu umieszczonego na najprostszych drukach" (Godzina szczytu, nr 44, 1993 rok).

Globalny upadek narodu wywoł w USA popyt na dziewice. To naturalna reakcja obronna społeczeństwa na degenerację, kiedy oczywistą normą jest fakt, że dziewczyny, które hulały przed zamążciem, rodzą zboczeńw, narkomanów, inwalidów i chorych psychicznie. Dzisiaj w Stanach Zjednoczonych, według danych bardzo znanego na świecie doktora Kinsi, 37 milionów ludzi wymaga pomocy psychiatry. (R. Klimów, Książę tego świata).

Nowoczesny świat, zlekceważywszy normy moralne i telegonię, w zamian otrzymuje zwyrodnienie narodu na straszną skalę. Te jasno wyrażone formy zwyrodnień już dają o sobie znać w wielu upadłych moralnie państwach, nie wyłączając Rosji. Jeszcze trzy lata temu było u nas 30 tys. narkomanów. Teraz jest ich już 5 mln. Szybko i jawnie rośnie grono złodziei, zboczeńw i gwałcicieli. Ich negatywny wpływ wzmacnia tylko efekt wywołany przez kryzys gospodarczy. Jedna z głównych przyczyn obecnego światowego kryzysu to ignorancja ludzi, wyrażająca się w niemoralności społeczeństwa, które pozwoliło kobiecie ignorować prawa dziedziczenia.

Na eksponowane stanowiska pretendują, a nawet już je zajęli, błędnie zaprogramowani przez przyrodę ludzie. Zaczęli oni w negatywny sposób przeobraż społeczeństwo. Dzisiaj w Rosji jest bardzo wysoki procent alkoholików. Dziewczęta godzące się na stosunek z mężczyzną, który wypił, powinny wiedzieć, że ich dzieci mogą być pijakami. Może to ominąć jej dzieci, ale odbije się na wnukach, czyniąc je niepełnosprawnymi. Zepsucie, jakim jest niemoralność, przekazywane jest dziedzicznie z tendencją wzrostową z pokolenia na pokolenie i wcześniej lub później przerywa istnienie rodu.

Przykładów potwierdzających związek różnych form niemoralności z urodzeniem upośledzonego potomstwa istnieje więcej niż wystarczająco. Droga do przywrócenia zdrowia każdego narodu, niezależnie od tego czy to Amerykanie, Francuzi czy Rosjanie, biegnie wyłącznie przez przywrócenie przestrzegania norm moralnych. Bez rozwiązania tego problemu ani jedno państwo
nie zgromadzi wystarczającej ilości odpowiednich kadr, które mogłyby wyprowadzić ludzkość z globalnego kryzysu.

A teraz przejrzyjcie programy telewizyjne, które kształtują nasze dzieci: opery mydlane, w których wszystkie pary splotły się w seksualnym kłębku, filmy akcji z gwałcicielami, talk-show z udziałem prostytutek i propaganda upadku norm.
Kiedy rozpadł się Związek Radziecki, kraj ten stał się dostawcą prostytutek do różnych państw świata. A przecież było inaczej...

W szczytowym okresie II wojny światowej niemiecki lekarz, badający porwane z ZSRR do Niemiec dziewczyny, w wieku od 18 i do 20 lat, postanowił zwrócić się do Hitlera z apelem, by natychmiast rozpoczął rokowania z naszym krajem. Zadziwiło go, że 90% dziewcząt było dziewicami. Pisał, że niemożliwym jest zwycięż naród z tak wysokim poziomem moralności" (Słupów, Petersburskie nowostki, nr 31, 1995 rok). W ten sposób niespodzianie jeszcze raz przekonujemy się o negatywnym wpływie ignorowania znaczenia nieodzowności krzemu jako pierwiastka życia. I jeśli za pomoc, układów opartych na krzemie można zapisać na taśmie magnetofonowej pieśń, to na żskich genitaliach raz i na zawsze zapisuje się pieśń życia. I bardzo ważne jest to, kto dokonuje tego zapisu.

_________________


Zrobiono w XIX wieku w Anglii doświadczenie ( Lord Marton ) . Do klaczy pełnej krwi arabskiej dopuszczono samca zebry. Wiadomo ze potomstwa z takiego układu nie było, ale stało sie coś innego.
Po jakimś czasie urodził się źrebak tej klaczy spłodzony przez innego ogiera rasy arabskiej, źrebię miało maść po ojcu lecz w delikatne paski Shocked jak zebra.

Energetyka istot żywych podczas kontaktu seksualnego "przechodzi" z samca na samicę.

 

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 718
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 648
7
komentarze: 81 | wyświetlenia: 746
7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 447
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 910
5
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1257
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142074
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 241663
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 111908
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122462
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Areva,  23/06/2012

Trochę dziwne, mogło być też logiczne ale nie koniecznie bo raczej tego nie stwierdzono. Bardziej decyduje moralne życie osób od których pochodzą dzieci czyli rodziców, społeczeństwa w jakim się wychowują. Jeśli społeczeństwo żyje hipokryzją to potomkowie będą hipokrytami-będą udawać porządnych a w ukryciu ,hulaj duszo piekła nie ma"-np walczy z pijaństwem w a sam może być pijakiem, walczy o obron ...  wyświetl więcej

  Siemargl  (www),  23/06/2012

"Dziewictwo" mężczyzny jest w równym stopniu, tak samo ważne jak dziewictwo kobiety, ponieważ mężczyzna "przepisuje" na siebie informacje z matrycy energetycznej, każdej kobiety z którą współżył. Jeżeli spał z dziwkami i kurwami, to przepisze ich choroby, ich dolegliwości i wiele wiele innych wad i słabości na swą wybrankę, na tę kobietę, którą kocha i wtedy jego wybranka chcąc, nie chcąc będzie n ...  wyświetl więcej

  Remter,  23/06/2012

Jesteśmy trój-częściowi; mamy ciało, duszę i ducha.. W każdej z tej części może powstać zakłócenie, w każdej z nich odbywa się prokreacja i w każdej z nich kiedyś tracimy "dziewictwo". Dlatego zawierając związek małżeński nie wiemy co czynimy.. gdyż dopiero w dalszym rozwoju okazuje się , że osoba stojąca obok nas może być zauroczona naszym ciałem, ale nie postrzega duszy ani ducha. Cóż wtedy ? Ja ...  wyświetl więcej

  Siemargl  (www),  23/06/2012

Karma to Karma - zawsze "złapie" nas za dupe - i nie ważne, że będziemy płakać, cierpieć i przepraszać - życie jest srogie i ma na celu nas czegoś nauczyć.
Dziś odpracowujemy swoje przeszłe "występki" i one nas trzymają ją węzły, jak łańcuchy - nigdzie nie pozwolą nam odlecieć, póki nie spłacimy swych "długów" - to bardzo złożona gra w której bierzemy udział - Z WŁASNEJ WOLI.
Proszę ...  wyświetl więcej

  Remter,  23/06/2012

Lecz istnieje coś , co się nazywa rozwojem.. wspinaniem się na wyższe szczeble drabiny.. wówczas, gdy dana karma została odpracowana, wówczas dochodzimy do punktu, gdzie już jej nie tworzymy a życie w nas jest zrozumieniem naszych własnych pragnień..

  Siemargl  (www),  23/06/2012

Święto Kupały - http://www.youtube.com/watch?v(...)re=plcp - niestety bez polskiego tłumaczenia.
Wykład świetnie ukazuje jak wyglądało w przeszłości "połączenie młodzieńców" - chłopaka i dziewczyny na wszystkich poziomach - od ciała po ducha. Aby stworzyć rodzinę, te dwie połówki - męska i żeńska - musiały być połączone idealnie, lecz żeby tego dokonać, trzeba WIEDZIEĆ jak.

  Siemargl  (www),  23/06/2012

"Aha - UCZTAAA się ludzie, póki jeszcze możecie..."

  Areva,  23/06/2012

Oczyszczenie jest już problemem. Ale sztuką dla kobiety jak i dla faceta zainteresowanych energetycznym zdrowiem, żeby uniknąć zakażenia-jak uniknąć zakażonych oszustów, którzy okłamują partnerów i przez to zdrowy zostaje skażony? Jak dbać o higienę jak wybrany/-a partner/-ka oszukiwał co do swojej higieny partnerki/ra (np mimo kobiety że są wierne i się o siebie dbają a chorują na raka szyjki (fa ...  wyświetl więcej

  Siemargl  (www),  23/06/2012

Morał - "prościej się nie paprać".
Jak oczyścić swoją energetykę - książki Mantaka Chia, po rosyjsku są Opowiadania Feniksa, ale nie wiem, czy jest tam coś na ten temat wyjaśnione szczegółowo - http://www.koshuny.nm.ru/files(...)uny.pdf A tak po za tym, to coś w tych wykładach Trexlebova może być wyjaśnione i w zajęciach praktycznych, które prowadzi. Są filmiki, ale po rosyjsku.

  Siemargl  (www),  23/06/2012

"Aby wypić kroplę praktyki, trzeba wpierw wypić ocean teorii"
Dziś mamy jeszcze czas, żeby pić teorię o energetyce - przyjdzie czas, że będziemy musieli nauczyć się ją władać w praktyce. JEST JESZCZE CZAS NA NAUKĘ.

  hussair  (www),  23/06/2012

Oglądałem już kiedyś rosyjski program, w którym członkowie "prasłowiańskiego" stowarzyszenia omawiali rzecz. Bardzo interesujące.

Może tak jest? Ale moje dzieci są niebywale podobne do swoich przodków, z charakteru i z wyglądu, śliczny miks mamy taty, babć i dziadków. O genetyce się nie wypowiadam, bo dużo ciekawych rzeczy czytałam, nawet to że genotyp nie jest wartością stałą, ale to o dużo za mało, żeby tu o tym pisać.

Mam natomiast przekonanie, że dwie osoby łączące się ze sobą w relacji seksualnej łączą się duchowo i wymieniają swoje energie. Tak jak dwa różne płyny zmieszane w jednej szklance.

Fantomowe DNA i telegonia

„Często słyszymy, że gdziekolwiek człowiek jest i obojętnie, co robi, wszędzie pozostawia swój subtelny ślad. W związku z tym mówi się o kosmicznych polach informacyjnych. Grupie badaczy Piotra Gariajewa także te przypuszczenia udało się uzasadnić naukowo. Zaobserwowali oni, że jedna z nici DNA wytwarza charakterystyczny wzorzec drgań, który pozostaje przez pewien

...  wyświetl więcej

  Siemargl  (www),  12/12/2012

"Законы РИТА (о чистоте Духа и Крови) - Prawo Rita, nauka o zachowaniu czystości rodu, ducha i krwi" - takie prawo można odnaleźć w Słowiano-Aryjskich Wedach, to prawo obecnie nosi nazwę "telegonii".

Tutaj coś na temat Prawa Rita, tekst jest po rosyjsku - http://energodar.net/vedy/rita.html

Kiedyś w szkole uczyli na temat dziedzicze

...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska