Login lub e-mail Hasło   

Słowianie - dzieci Bogów

A My Tylko Sławimy Swoich Bogów. Ponieważ są Oni Naszymi Przodkami...
Wyświetlenia: 9.611 Zamieszczono 23/06/2012

Słowianie - Dzieci Bogów

 A My Tylko Sławimy Swoich Bogów. Ponieważ są Oni Naszymi Przodkami, którzy już według swojego stopnia ewolucyjnego doskonalenia, dosięgli takich wysokich poziomów rozwoju. Życie człowieka ma swoją kontynuację w kosmosie, jako użyteczna forma życia. Nasi Przodkowie dosięgli takiego poziomu ewolucyjnego rozwoju. Oni stali się Bogami. Bogami Świata Sławi, Bogami Świata Prawi, tj. Nasi Przodkowie, a My Jesteśmy Dosłownie Ich Dziećmi. I prędzej, czy później sami będziemy na takim poziomie ewolucyjnego rozwoju.

Jesteśmy dziećmi Pieruna, wnukami Dażboga, prawnukami Swaroga, praprawnukami Visznu.

  Jedność w Wielości – Wielość w Jedności

   Rod tworzy cały ten wszechświat – to jeden wielki organizm, którego częścią jest każda istota. Tak jak my mamy dwie ręce, tak samo i ROD ma „dwie ręce” – Bogowie to jedna ręka, a Demony to druga ręka, choć są one różne, to i tak należą do jednego organizmu. Bogowie to istoty światła, a Demony to istoty mroku – obie te siły są potrzebne, aby Wszechświat mógł funkcjonować. Tutaj występuje kompletna harmonia, Yang i Yin to część tej samej siły – Roda.  Rod – to Ojciec Wszechmogący, Przyroda to Matka, stoi Ona Przy-Rodzie. Rod przejawia się pod wieloma postaciami, lecz na samym początku wszystko jest jednością…

"TO CO BYŁO W PRZESZŁOŚCI I BĘDZIE ZAWSZE, W TYM JEST PRZEŹROCZYSTOŚĆ WODY, ALE NIE JEST TO WODA, TO JEST SENS BEZ FORMY I TYLKO DLA UMYSŁÓW NIEZDOLNYCH TEGO DOSTRZEC -PRZYWDZIEWA ODZIENIE, ON JEST TWÓRCĄ WSZECH FORM I JAK PRZENIKLIWY WIATR PRZENIKA WSZYSTKIE FORMY I NIE ZASTYGA W JEDNEJ

Jesteśmy wszyscy cząstkami przyrody a więc jesteśmy też jednością. Jesteśmy więc równocześnie i jednością i oddzielnymi częściami.

 

"Tajemnicą Wielką Jest To, Że Swaróg i Pierun Są Równocześnie Światowidem...

I Ten Kto, Uznaje Oddzielnych Bogów, Rozdziela Świat (Królestwo) Bogów."

  

   Trzeba umysł tak nastroić, aby dostrzec, że u źródeł istnieje energia Yang i Yin, ale wszystko to jedna siła, to jest jednością. Dlatego też mamy Rodoboże - jedność w wielości. Czyli Rod (Bóg Rod ) jest jeden, ale jest również rozdzielony na mnóstwo innych Bogów, którzy są naszymi Przodkami. I my wyrażamy szacunek "Jedynemu w wielości". Czczenie to nie pełzanie, wychwalanie ich, czczenie (czi-tanje) - "CZI", to energia życia, a "tać", to "taszczyć ku sobie " - przyswajać sobie, brać. Słyszeliście zapewne o takich co "taszczą", to ci, co wszystko ku sobie zagarniają, czyli "poczitat" to pobierać siłę swoich Bogów. Ja i moi Bogowie - moi Przodkowie to przecież jedność. Jesteśmy jednym Rodem. Wszyscy żyjemy wewnątrz Roda(Boga). Pobieramy ich siły, bo jesteśmy z nimi jednością. My sławimy Bogów i nigdy ich o nic nie prosimy, dlatego jesteśmy Słowianami. A czym jest "sławienie"?. To doksologia, gdy słowami łowimy siłę. To tak jak można złapać wiatr za pomocą żagla i wziąć sobie jego moc, czyli jest tak, że sławimy - ściągamy tę siłę Bogów i stajemy się z nimi jednością - czyli czcimy ich. Oto i nasza wiara. To jest nasza kultura - my jesteśmy z nimi całością. My ich nie wielbimy, nie łasimy się - to są nasi Przodkowie. My też dościgniemy tego poziomy prędzej czy później. To nasza wiara. Jesteśmy dziećmi Bożymi i żyjemy tutaj by się stać takimi samymi Bogami, a oni wszystko robią byśmy się nimi stali - troszczą się o nas, dają nam wszystko. To jest czczenie rodzimych Bogów i Przodków. Pamiętacie pierwsze przykazanie Ruskiego człowieka?, czego powinniśmy przestrzegać?, co nam Przodkowie zostawili?. Jakie jest najważniejsze przykazanie dla Ruskiego człowieka?. Nie pamiętacie?. A to ważniejsze tysiąc razy od tabliczki mnożenia. Zapamiętajcie - to jest główne przykazanie Ruskiego człowieka :

  "Święcie czcić swoich Bogów i Przodków i żyć według sumienia w harmonii z przyrodą."

A teraz przeanalizujmy, co oznacza "święcie czcić"?, "śvjato" znaczy światło, czysto, "czcić" już omówiliśmy, "święcie czcić swoich Bogów" - to jasne, że nie cudzych, ale swoich. To są nasi Przodkowie i trzeba ich szanować. Tylko oni nie chcą nam zrobić krzywdy - inni się mogą pod nich podszywać, trwa walka o każdą duszę. Nie trzeba nam cudzych Bogów - mamy swoich. Święcie czcić swoich Bogów i Przodków - i żyć według sumienia - Sumienie (so-wiest) to "wspólna informacja", kiedy wiem, że ja i drugi człowiek to jedno i to samo - Ja jestem częścią przyrody i Wy jesteście jej częścią. Jeśli przynoszę krzywdę komuś z was, to przynoszę krzywdę przyrodzie, a więc i samemu sobie. Według praw karmy wszystko to do mnie wraca. Wraca krzywda. Jeśli chcę sobie przynieść korzyść, to powinienem przynosić korzyść innym. Tylko w ten sposób przyniosę sobie korzyść. Czyli służąc wspólnej całości, przynosząc jej korzyść, tylko wtedy mam szansę przynieść ją sobie. To jest sumienie - wspólna wiedza (wspólna świadomość). Czyli główna zasada: "NIE CZYŃ DRUGIEMU CZEGO SAM SOBIE NIE ŻYCZYSZ". To jest życie według sumienia . Czyli to jasne? : ŚWIĘCIE CZCIJ SWOICH BOGÓW I PRZODKÓW I ŻYJ WEDŁUG SUMIENIA W HARMONII Z PRZYRODĄ. Przyroda to jest to co "przy Rodzie", a "ład" to harmonijność/proporcjonalność. Powinienem współbrzmieć z nią, to jest harmonia - tak jak oni wibrują, na tej samej nucie, na takiej i ja powinienem wibrować. Oni żyją w miłości i ja też. Kochają mnie i ja też kocham. To jest ład/harmonia. A sławiąc ich, oddając im honory - dostrajam się do nich. Zrozumiałe - czym jest "honorowanie"?. Oto nasze podstawowe przykazanie - przykazanie Ruskiego człowieka.

Tak właśnie powinniśmy żyć.

 

   Nasi Bogowie zostawili nam swoje przykazania, postaram się przytoczyć niektóre z nich…

"Żyjcie w przymierzu z Przyrodą, nie niszczcie jej, bowiem ona wspiera Życie wasze i całego Rodu żywego."

"Nie niszczcie Świata waszego i przyrody jego, bowiem siebie zgubicie i swój Świat stracicie."

"Nie niszczcie Przyrody waszej i krwi Rodów waszych, bowiem są to dwie Wielkie Siły, które dają możliwość kontynuacji egzystencji Starożytnym Rodom waszym."

"Zachowajcie, ludzie, Piękno Rodzimej Ziemi waszej dla potomków starożytnych Rodów waszych, pomnażajcie Piękno Rodzimej Ziemi, dla chwały Bogów i Przodków waszych."

„Powróćcie do swoich korzeni, a otworzycie bramę do Boskiego Świata (Prawi).”

„Nie idźcie do mroku, a idźcie do Światła, idący do mroku przepadną na wieczność.”

„Nie słuchajcie tych, którzy wzywają do Niesprawiedliwości, lecz słuchajcie tych, którzy nawołują do Prawdy.”

„Nie słuchajcie tych, którzy mówią, że Sąsiad to Wróg twój, lecz słuchajcie tych, którzy mówią Sąsiad twój – Przyjaciel twój.”

„Idźcie przez wiele światów, poznajcie je i doskonalcie Swego Ducha.”

„Poznajcie Mądrość Boga Jedynego (Roda) i skierujcie Światło Boże na drogę swoją.”

„Nie odpłacajcie dobrem za uczynione wam zło, czym bowiem odpłacicie za uczynione wam dobro.”

 

   Pierun – dlatego, że pieredał(podarował nam) runy. Runy to sposób zapisania obrazów – kiedyś potrafiliśmy porozumiewać się za pomocą telepatii, czyli za pomocą właśnie obrazów…

„Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów”

 

Pozostałe Przykazania – http://www.darislav.com/zapovedi.html


Proszę się nie śpieszyć i zbyt pochopnie nie oceniać artykułu, którego się nie rozumie.

Yang i Yin to siły działające pod kontrolą Roda - Jedności. Rod Jest Jeden, lecz przejawia się pod Wieloma Postaciami. Wszyscy jesteśmy dziećmi Roda - Boga.

Pozdrawiam

sgl

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1678
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 967
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1242
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 897
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 824
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 494
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 624
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1091
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 788
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1032
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 915
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1157
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 534
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 753
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"Jeśli przynoszę krzywdę komuś z was, to przynoszę krzywdę przyrodzie, a więc i samemu sobie. Według praw karmy wszystko to do mnie wraca. Wraca krzywda. Jeśli chcę sobie przynieść korzyść, to powinienem przynosić korzyść innym. Tylko w ten sposób przyniosę sobie korzyść. Czyli służąc wspólnej całości, przynosząc jej korzyść, tylko wtedy mam szansę przynieść ją sobie. To jest sumienie - wspólna wi ...  wyświetl więcej

Ci słowiańscy bogowie są i tak podobni do bogów sumeryjskich... ich świadomość pochodzi tak samo z dziedziny wyższej.. kiedyś świat był jeden.. podzielili go ludzie - tzw. bogowie.. dzisiaj powinniśmy powracać nie tyle do bogów , co do jedności zwanej Prajednią.

  Marcin P,  26/06/2012

Ciekawe, bardzo ciekawe! Muszę to przeczytać ze dwadzieścia razy jeszcze, żeby dotarło do mnie o co chodzi,,,, Widzę głębokie przesłanie w tym texcie ale jeszcze nie rozumiem,,,,

Dzięki!

CYT: "Żyjcie w przymierzu z Przyrodą, nie niszczcie jej, bowiem ona wspiera Życie wasze i całego Rodu żywego."
Pod wezwaniem jak powyższe podpisuję się obiema rękoma.
Niestety…
Polibóstwo z samego założenia jest nielogiczne, a do tego pogańskie, i to w złym tego słowa znaczeniu. Odrzucam więc za polibóstwo.

  Siemargl  (www),  29/06/2012

Wielość w Jedności - dokładna, spokojna, powolna, bez pośpiechu, długotrwała analiza tych słów powinna przynieść w efekcie rozwiązanie Pańskich problemów.
Pozdrawiam
sgl

Witam, przepraszam za odpowiedź z opóźnieniem.
"Wielość w jedności" to rzeczywiście piękne hasło. Nie uważam jednak, by typowo ludzkie pojęcie "mieszać" do Boga. Chyba że mówimy o bogu wymyślonym przez ludzi, to wtedy zupełnie co innego... :-)

  Marcin P,  29/06/2012

Jacek Wąsowicz napisał; "Polibóstwo z samego założenia jest nielogiczne, a do tego pogańskie, i to w złym tego słowa znaczeniu. Odrzucam więc za polibóstwo."

Siemargl odpowiedział; "Wielość w Jedności"

A co odpowie Jacek Wąsowicz na to ze nawet Bóg Chrześcijański jest "Polibogiem"? Jednym w trzech osobach, które chrześcijanie czczą osobno. Inne są święta poświęcone Duchowi, inne Sy

...  wyświetl więcej

Przepraszam, że odpowiadam z takim opóźnieniem.
Marcinie,
jak sądzę, Tobie wydawało się, że swoim wpisem "przyprzesz mnie do muru", ewentualnie zapędzisz w kozi róg.
Czy wolno mi Cię zawieść? ;-)
Zaplusowałem Twoją odpowiedź, gdyż masz absolutną rację w (prawie) każdym miejscu swego wpisu:
CYT: "Maryja, Aniołowie, Święci, błogosławnieni - do nich wszystkich ludzi ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska