Login lub e-mail Hasło   

Życie bez Raka

Pojedynek Leatrilu kontra Rak
Wyświetlenia: 1.859 Zamieszczono 03/07/2012

Życie bez Raka

Image and video hosting by TinyPic

 

Rak - (łac. carcinoma, z łac. cancer – "rak", z gr. καρκινος /karkinos/ – "rak, krab morski") – nazwa grupy chorób nowotworowych będących nowotworami złośliwymi wywodzącymi się z tkanki nabłonkowej.

Jak co dzień , swój poranek spędzam pijąc swoją ulubioną pyszną kawę czytając artykuły naszych autorów eioba i zwiedzam przeróżne strony by pogłębić swoją wiedzę jaki i ciekawość   . Po przeczytaniu wczorajszego artykułu autorki "Elby" na temat śmierci , jej artykuł nieco dał mi do myślenia , więc czytałam wszystko na temat choroby genetycznej mojej rodziny ( większość na nią choruje i odchodzi z tego świata , tak też było i z moimi rodzicami) . Jest wiele różnych  typów raka różne się tylko jakie  stopnie i komórki rakowe znajdują się w danym organizmie . Wiem tyle im większa złośliwość tym bardziej te guzy przypominają o sobie . Zanim zaczniemy walkę z nim , najpierw musimy uświadomić samych siebie , że chcemy z nim walczyć i że nasze ciało posiada to za przeproszeniem "świństwo". Zwierzęta posiadają więcej białych komórek , dlatego te biedactwa są szybciej narażone na atak raka niż człowiek . Dlaczego też o tym piszę ? Ostatnio zmarła mi suczka o imieniu Dejsi , zaczęła od jakiegoś czasu chorować , byłam z nią u weterynarza i okazało się iż ma raka . Po przebadaniu mojego zwierzaka okazało się że nie wiele jej zostało , a można było jej tylko uśmierzyć ból , rak był już zaawansowany . Natomiast opina lekarza była krótka , - Dejsi i tak miała szczęście że , dożyła 18 lat na ogół psy w dzisiejszej epoce szybciej odchodzą , dlatego dowiedziałam się czemu  jak wyżej napisałam za pomocą większej ilości białych komórek .

W dzisiejszych czasach naszej ery , człowiek głowi się i troi by zapobiec rozwojowi nowotworu . Człowiek jest wstanie zjeść wszystko i wymyślić cuda na kiju , by znaleźć sposób aby się zabezpieczyć , czy zapobiec kiedy już ma się w organizmie komórki rakowe a stan nie jest jeszcze w stadium wysoko zawansowany .

Nie można ufać wszystkim substancją które , połykamy  musimy oczyścić się z wielu rzeczy  w walce o genetyczną normalność .

Terapia Gerson tonie żadne czary mary tylko naturalne leczenie raka

„Terapia doktora Gersona – lekarstwo na raka i inne choroby przewlekłe” stanowi kompletny przewodnik po teorii i praktyce Terapii Gersona, w którym autorki dzielą się swoimi kilkudziesięcioletnimi doświadczeniami w leczeniu raka i innych dolegliwości przy zastosowaniu Terapii Gersona.

Rewelacyjna książka która , przedstawia przyczyny wielu chorób cywilizacyjnych jak

np.: nadciśnienie, cukrzyca, wysoki cholesterol, stwardnienie rozsiane, zawały serca, zapalenie wątroby czy właśnie rak oraz wiele innych. Wskazuje, że to upośledzenie funkcji układu odpornościowego jest czynnikiem stwarzającym nasze problemy zdrowotne na poziomie komórkowym. Chorym wskazuje, jak wrócić do zdrowia odbudowując nadwątlone siły organizmu. Zdrowych uczy, jak uniknąć tych chorób, jak żywić się świadomie w świecie pełnym konserwantów, przetworzonej żywności i nawozów, które zaburzają nasz metabolizm i zatruwają organizm.

 

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

Leatrilu czy to B-17 ? - ale mniej toksyczny niż aspiryna i cukier , pomaga i kontroluje oraz  zapobieganiu rozwojowi raka . Potwierdzone w medycynie i przebadane na zwierzętach . Test wykonano na szczurach . po podaniu Leatrlu szczur X znacznie lepiej funkcjonował i tył był 0 70% okazem zdrowia niż szczur Y .

Witamina B17- amigdaliną , znajduje się w gorzkich pestkach moreli

Jest stosowana w terapii antynowotworowej

Stosować profilaktycznie można zażywać 2-3 pestki moreli dziennie (zawiera kwas pruski pochodzenia naturalnego)

 

Dlaczego warto spożywać pestki moreli?

Pestki moreli zawierają duże ilości magnezu i związków mineralnych, korzystnych dla naszego zdrowia. Ponadto pestki są źródłem witaminy B17, polecanej w terapiach antyrakowych.

 

Image and video hosting by TinyPic

       

Los jest myśliwym – E. K. Gann

 

        INNA©

 

 

   Polecam również film :

http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ

 

    źródło: wikipedia (Fachowa nazwa rak )

  Fotografia : -1 własne , zrobione z aparatu [ Sony Ericsson]

                        -2 niżej  zapożyczone z internetu 

     

film - internet "you tube"

link: http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1282
12
komentarze: 93 | wyświetlenia: 789
12
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1615
12
komentarze: 68 | wyświetlenia: 1011
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2041
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1415
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 450
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 798
11
komentarze: 72 | wyświetlenia: 789
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 503
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1521
11
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2124
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1021
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  eugen,  03/07/2012

Szeroki front badań instytutów ale dotąd nic konkretnego nie wniosły. Nowe chemiczne preparaty, ogromne ceny, dają tylko przedłużenie agonii. Żyjemy w strachu i z nadzieją od kontroli do kontroli... drenaż kieszeni, obciążenie rodziny, albowiem jak nie pomóc cierpiącemu najbliższemu, dziecku, żonie, mężowi...
Daleko i wysoko szukamy a mamy to obok nas a nieraz i w nas...
Niedoceniana ...  wyświetl więcej

eugen, jednak walka z AIDS w krajach rozwinietych to prawdziwy sukces ostatnich 15-20 lat.
Czekolado, dzieki za linki.

  eugen,  03/07/2012

Zgadzam się, ale "nierozwinięci " atakują - coraz nowe szczepy.


Dzięki nauce i medycynie która , jak widać posuwa się do przodu może dziś się dowiedzieć jakie bogactwa naturalne potrafią uzdrowić nas ludzkie istoty . Ten magiczny eliksir który przywraca ludzie życie . Jest wiele takich cudów natury i nie tylko same pestki moreli czyli witamina B17 ale i woda kokosowa (Kwas Laurynwy) , która przedłuża życie nie uczula nie zawiera związków chemiczny . Ta ...  wyświetl więcej

  Siemargl  (www),  03/07/2012

Temat fajny i ciekawy ;)
Ciało człowieka to nie tylko "worek z kości i mięsa", jesteśmy takim małym elektromagnesem. Wystarczy trochę poczytać na temat funkcjonowania mózgu, przepływie prądu przez ludzkie nerwy, neurony. Jakie skutki ma porażenie prądem? - po prostu przepala "nasze przewody" i zostaje zaburzony naturalny rytm. Nasze serce pulsując wytwarza prąd o niskich częstotliwościach. ...  wyświetl więcej

Polecam Dietę Alleluja - tez jest od Mądrej Elby. To niewiarygodne... moi przyjaciele, którzy stosują tę dietę wychodzą z guzków, cukrzyc, prostat etc Wychodzą oczywiscie całkowicie wyleczeni. Staje się ten sposób odżywiania sposobem na zycie - bez jedzenia tego co ma oczy, unikanie cukru,soli, kawy i picie soków i jedzenie surowych warzyw i owoców. Smakowite dania.. Sprawdzam to od miesiąca. RewalacjaDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska