Login lub e-mail Hasło   

Dajcie odpocząć!

Zniewolony kłamstwem naród daje władzę judaszom...
Wyświetlenia: 1.762 Zamieszczono 11/07/2012

Szokujące wieści znanych i nie lubianych dziennikarzy,politologow, sutannianych zbawicieli duszy,propagatorow najlepszych idei pod sloncem lećą w srodkach przekazu , kłują w oczy kłamliwymi tytulami,pranie mozgow nie przebiera w srodkach, kazdy chwyt dobry,jesli zniewoli kowalskiego, nie informują,a deprawują ,demoralizują,gloryfikują zło relacjonując gwałty i zboczenia.,a pielgrzymki przeoblikają w zadymki polityczne

Wpływa to niewątpliwie na zdrowie psychiczne całego spoleczeństwa! W kazdym serwisie,kazdego dnia,zabojstwa,gwałty,wlamania,podpalenia,szantarz ,wojny,zamachy,aborcja i pokrzywdzony biedny koscioł!

Zadne medyczne zabiegi,zadna słuzba zdrowia tu nie pomoze,przyczyna lezy w patologicznej wartosci narodowej,w zwichrowanym system propagandy"zapchac komórki szare kowalskiego,zamydlić prawdę dziejową i karmic dalej gruszkami na wierzbie,że „honor,bog i ojczyzna-to swieta nieskalana trojca itp,że tylko Polak brzmi dumnie,a tylko nazwisko z końcowką ski.. zbawienie niesie

. . Jak reaguje organizm zdrowego człowieka na tę straszną falę zagłady psychicznej? Ulega zachwianiu nastroj,rozwijają sie fobie,resentrymenty,negatyuwne emocje paralizują normalne bytowanie.Nie ma statystyki zniewolonych,uzależnionych,takimi najlepiej manipulować.Wie o tym kościol i pozostali dyktatorzy dla nich cel uśwęca srodki,a kobiety po to by rodziły mieso armatnie..

Piepszą więc o milosci blizniego i innych wartosciach Lisy, Olejniczaki,i etatowe pierdoły z kliczy partyjnych- codziennie z mozgu robia sieczke.Wymieniać wszystkich wypasionych za forse podatnika"nieomylnych”ekspertow nie uchodzi-zasmrodzą i tak zasmrodzoną rzeczywistość..

. Kto i kiedy ograniczy szaleństwo tych drani?Jątrzą ,deprawują tak od lat, z ich obłudy śmieje sie świat,jak kowalskiemu fundują dyrdymały,że orzeł biały z koroną zawsze był ,że "co obca przemoc wzięła szablą odbierzemy”,a  prawdę,że obcym sami oddawali, pod dywan w kościele chowali- dziś   też nie mówią,a dorobek kowalskich sprzedają obcym Nikt nie prowadzi statystyki  tego  kłamstwa,a tylko sondażowe słupki,ze jedne dupki procentowo niżej,a drudzy wyżej i leci ble ble..pocałujcie wiecie gdzie mnie...za kryminogenne wychowanie deformacje umysłów,za dezinformację i nerwice i fobie za...ach szkoda slow, to i  tak grochem o scianę.,bo kowalski zniewolony i tak na was za głosuje,dla tego nad Wisłą od wieków   rządzą   szuje.

Wakacje,lato w pełni,a oni wciąż bredzą ,nawet w nocy, „w rozmowach "

niedokończonych, szkle kontaktowym ,filmu nie dadzą obejrzec ,reklamowe lichwy bankowe wciskają...itp.

Złotoustni obłudnicy zrobcie wakacyjną przerwę,rodzice i dzieci odetchną i razem pobę,babcie od Radia Mria odetchną , wnukami się pobawią,a niepokolana,wieczna dziewica od ich skowytów odpocznie,sąsiedzi z klatki usłyszą co się dzieje za scianą i zadzwonią po pogpotowie. A dziennikarze nech jadą nad Bajkal, woda czysta przezroczysta-zobaczą w niej swoje ohydne ble ble,na zamowienia ,za duża kasę płodzone -tez odpoczną,bo od plodzenia tez mozna zwariowac,popaczcie na upublicznione gęby „obroncow wartosci”-aż się proszą do wariatkowa,na Lisów,Olejniczak, „telewizyjnych etatowych rzeczoznawcow od wszystkiego i siedmui bolesci „wyuczone gestekulacje , skrzywienia zawodowe, rozbiegane oczka.Do Bajkału z nimi!Ale to pobozne życzenia ,tuby nie zamilkną.Wezmę kredyt i jeszcz raz tam pojadę na drugi brzegu wielkiej wody stanę..tam tabuny bialogrzyewych koni z wiatrem się scigają,i szaman rozmawia zduchami,a -roje meteorytow sypie się na kamienisty step ,orły kresla na blekitnym niebie osemki kreśla, policzę ztrumyki co z gor biegną zamieniając się w rwace rzeczki.,na miesiąc tylko transsybieryjskiem pociagiem jak najdalej od kochanej ojczyzny...

A co to Ojczyzna w tym przypadku.? Obszar ziemi, gdzie urodzil się czlowiek,czy gdzie on wyrósł, czy skad przyszli jego przedkowie?. Może ojczyzna- to dom, rodzina, wiara, kultura, język, przyroda.Ojczyzna – jak matka we wszystkim dla kazdego sprawiedliwa O taką walczył mój rod,o takiej myslalem za kratą,a jaką mamy?. Taką, jacy sami jestesmy, na cudzych plecach do raju jedziemy,wierzymy w gruszki na wierzbie!

Podobne artykuły


35
komentarze: 87 | wyświetlenia: 4436
28
komentarze: 15 | wyświetlenia: 11734
13
komentarze: 6 | wyświetlenia: 64121
9
komentarze: 9 | wyświetlenia: 3315
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 7023
48
komentarze: 21 | wyświetlenia: 43448
36
komentarze: 21 | wyświetlenia: 8152
32
komentarze: 11 | wyświetlenia: 9473
33
komentarze: 22 | wyświetlenia: 9389
29
komentarze: 7 | wyświetlenia: 6731
24
komentarze: 8 | wyświetlenia: 9611
 
Autor
ArtykułSzymonie, dzieki za refleksyjny artykul. Jak zwykle bardzo szczerze podsumowales nasze realia...moze nie jest az tak zle...Ostatecznie nie jestesmy jeszcze zbankrutowana Grecja, Ukraina czy Bialorusia :-)

Zdjecie Bajkalu niesamowite....
Czasy sie zmieniaja...zyjemy w globalnej wiosce...Ojczyzna to troche archaiczne pojecie...Czytales chyba moj artykul "Ach co to byl za slub ?"
/

...  wyświetl więcej

  Amicus,  12/07/2012

"babcie od Radia Mria odetchną , wnukami się pobawią,a niepokolana,wieczna dziewica od ich skowytów odpocznie"
:)))
Szymonie - i jak tu Cię nie lubić! :)

  Amicus,  12/07/2012

:)

Tak czytałem,pozdrawiam ,zgadzam się z opinią

I wzajemnie-jesteś urokliwy w myślach i pojęciach o świecie!

@Amicus: Pozdrawiam

Mocno, szczerze i prawdziwie powiedziane... :)

  Amicus,  12/07/2012

No nie?
;)

Pozdrawiam mocno,szczerze i prawdziwie!

  Jezioro  (www),  13/07/2012

ciekawe przemyślenia

Panie Szymonie. "Daj se luz". Nigdy nie było tak, że - "długi łańcuch ludzkich istnień, przepełnionych myślą prostą, żeby Polska była Polską. Zawsze to były, mniej lub bardziej gwałtowne, przepychanki o wpływy, władzę nad innymi, dostęp do dóbr, i to na każdej szerokości geograficznej.

Tylko w tych "przepychankach" u innych jest jakiś postęp,zmiana mentalności,zmniejszone wpływy kleru itp...a u nas odwrotnie......porównaj Szwecję,Francję,Szwajcarię z najjaśniejsza katolicką.. do tych krajów lecą młode białe orły z nad Wisły..dla czego Panie szanowny?....

Panie Szymonie, szczery ukłon za prawdziwy obraz większości... Nasza demokratyczna władza to banda samo wybieralnych partii, a lud musi być ogłupiały, by wierzyć że jedyny wybór, to między tymi partiami, które topią nasz statek Polskę.
Jest jednak co raz większa rzesza tych, co podobnie jak Pan pragną prawdziwego życia i.... przybywa tych właśnie obudzonych. Moje serce i energia są przy nic ...  wyświetl więcej

Pani Janko, zgadzam sie z Pania. Dosc mam tej martyrologi i uzalania sie na soba. Nasza scena polityczna to ciagle ta sama tragikomedia z sezonowo zmieniajaca sie obsada ( i to sowicie oplacana z naszych kieszeni).
Polecam Pani najnowszy artykul Krakauera "Trzeba nam pragnatyzmu"....

Oby tak się stało!Ukłony!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska