Login lub e-mail Hasło   

Zamknijcie IPN

Zamknijcie IPN. Rozdajcie teczki ludziom, których one dotyczą. Niech poznają prawdę o swoich najbliższych, sąsiadach i znajomych. Niech się wkurwią . Niech zerwą kontakty...
Wyświetlenia: 706 Zamieszczono 12/07/2012

Zamknijcie IPN. Rozdajcie teczki ludziom, których one dotyczą. Niech poznają prawdę o swoich najbliższych, sąsiadach i znajomych. Niech się wkurwią . Niech zerwą kontakty z rodziną i przyjaciółmi. Niech ich znienawidzą lub im wybaczą! Niech się w końcu oczyszczą. Jedni i drudzy. Niech już nigdy nie będzie niedomówień.

Zamknijcie IPN, bo to instytucja, która ma władzę większą niźli sejm, rząd i sąd. Tylko Bóg ( jeżeli istnieje) ma prawo oceniać postępowanie pojedynczego człowieka żyjącego w epoce zniewolenia zarówno ciał jak i umysłów.

Zamknijcie IPN, bo w rękach ludzi o wątpliwej moralności ( zawodowych, wojujących poszukiwaczy spisków i zdrady pokroju Kaczyńskiego i Macierewicza) jest bombą, która może wysadzić w powietrze nawet tego durnia, który dosiadł ją okrakiem i myśli, że ma władzę nad ludźmi i ich sumieniami.

Zamknijcie IPN, żeby już nigdy politycy nie wkładali do akt swoich upapranych chamstwem, oszustwem, obłudą i dbaniem o własny interes łap. Dajcie szansę tym, którzy zbłądzili i teraz są gotowi na pokutę. Pokażcie tych, którzy są prawdziwymi, bo cynicznymi skurwysynami.

Tu trzeba wyrywać chwasty!!!

Podobne artykuły


12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1114
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 918
10
komentarze: 37 | wyświetlenia: 829
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 648
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 580
9
komentarze: 75 | wyświetlenia: 476
9
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1131
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 812
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 980
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 675
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 485
8
komentarze: 105 | wyświetlenia: 580
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Zagłosowałem, choć propozycja likwidacji IPN jest dla mnie sprawą dyskusyjną. Rzecz jasna - IPN służy bardzo często jako narzędzie manipulacji, szkalowania i wyrządzania krzywd. Jednak IPN to także badanie historii, spraw, o których nie wiedzielibyśmy. Sądzę, że nie sam IPN jest "winny" czy idea, jaka przyświecała jego powstaniu, ale niektórzy ludzie, jacy w nim pracują, a także ci, którzy brutalnie, bezwzględnie wykorzystują instytucję do swoich rozgrywek. A może się mylę?

Niestety, "rozdanie" teczek w stanie w jakim są, z mnóstwem fałszywek i konfabulacji TW lub prowadzących ich oficerów, i bez narzędzi pozwalających nieprzygotowanym intelektualnie czytelnikom rozróżnić ziarno informacji od plew dezinformacji, to jak rozdanie dzieciom zapałek.

Wątpliwości Janusza są i moimi. Artykuł, który zaledwie w czterech krótkich akapitach próbuje przekonać do zamknięc

...  wyświetl więcej

  ulmed,  13/07/2012

Mam pytanie przeczytałeś swoją teczkę?
Znam kilku ludzi którzy mieli ODWAGĘ zmierzyć się ze swoim życiem i stanąć w prawdzie.
Znam dziesiątki ludzi, którzy tego nie byli w stanie zrobić. Karłami psychicznymi się stali. Dla mnie żadne nazwisko, żadne dzieło nie jest usprawiedliwieniem dla podłości kablowania i brania za to kasy.
Cenię odwagę tych, którzy odcięli możliwość manipulowania nimi!

  ulmed,  13/07/2012

IPN musi trwać!

IPN - I Po Narodzie! :(

  ulmed,  13/07/2012

I Po Niegodziwcach.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska