Login lub e-mail Hasło   

Jak utrzymać przy sobie dziewczynę i radzić sobie z męską konkurencją?

Jak utrzymać przy sobie dziewczynę i radzić sobie z męską konkurencją?
Wyświetlenia: 1.558 Zamieszczono 19/07/2012

Oto jeden z listów od mojego czytelnika:

Mam problem. Dwa lata temu rozstałem się z dziewczyną, z którą byłem w związku przez kilka lat. Wszystko było niby super ale pewnego dnia oświadczyła mi, że kończy między nami i spotyka się z kimś innym.

Wtedy się załamałem na parę miesięcy, ale w końcu mi przeszło. Jako, że nie miałem pojęcia jak poderwać dziewczynę po tak długiej przerwie zacząłem szukać rad o podrywaniu dziewczyn. W końcu trafiłem na twoją stronę i dzięki twoim radom udało mi się zdobyć moją obecną dziewczynę. Jest nam razem wspaniale. Problem w tym, że często jeśli gdzieś idziemy i zostawię ją samą zaraz ktoś chce ją poderwać.

Faceci nawet jeśli wcześniej widzieli mnie z nią, to i tak sobie z tego nic nie robią, bo mają mnie za słabą konkurencję. I teraz moje pytanie? Jak mam sobie z tym poradzić, bo nie chcę jej pokazać, że mnie to boli i robię się zazdrosny i czasami świruję ze strachu, żeby znowu mój związek się nie rozpadł przez innego faceta. Jak sobie radzić z męską konkurencją i utrzymać przy sobie dziewczynę?
pozdro
marek


Bardzo dobre pytanie.

Widzisz tak to już jest, że kiedy kończy się długoletni związek, który był dla nas ważny, to zaczynamy czuć strach. Pewnie w twojej głowie pojawiły się myśli:

„Co teraz?”
„Czy kiedykolwiek znajdę sobie inną dziewczynę?”
„Czy już zawsze będę sam?”
„Jak mam zacząć podrywać skoro nie wiem jak to się robi?”

I wile wiele innych.

Widzisz, kiedy brakuje Ci pewności siebie zawsze będziesz się zastanawiać czy nie znajdzie się jakiś inny „lepszy” facet, który dobije Ci dziewczynę.
I to już jest wielki problem szczególnie, jeśli kiedyś zdarzyła Ci się taka sytuacja

Dodatkowo jeszcze nie wiesz gdzie ją znaleźć, jak się zachowywać żeby ją poderwać itd. To wszystko sprawia, że możesz stracić pewność siebie i się załamiesz.
Co więc zrobić w sytuacji, gdy znowu musisz znaleźć dziewczynę? Dokładnie to, co opisałeś w swoim liście. Powinieneś zacząć szukać rad o tym, jak poderwać dziewczynę i „przypomnieć” sobie wszystko co trzeba.

Jestem pewien, że każdy facet, który kiedyś potrafił zdobyć dziewczynę może to zrobić po raz drugi, trzeci itd. Musi sobie to po prostu przypomnieć.

Jak radzić sobie z męską konkurencją?

A teraz kwestia męskiej konkurencji i jak sobie z nią radzić. Widzisz pierwsza i najważniejsza rzecz, aby rozwiązać jakiś problem , to dotrzeć do jego przyczyny.

W tym wypadku korzeniem/przyczyną strachu przed konkurencją jest:
1. Brak pewności siebie i niskie poczucie własnej wartości
2. Zazdrość

Jeśli nie masz pewności siebie, to zawsze widzisz zagrożenie w innych mężczyznach. Ciągle widzisz kogoś, kto niby jest „lepszy” od Ciebie z jakiegoś tam (często nieprawdziwego powodu) i może Ci odbić dziewczynę.

Dodatkowo jeszcze dochodzi uczucie strachu przed tym, że znowu stracisz dziewczynę i znowu będziesz musiał sobie szukać nowej i znowu będziesz musiał przechodzić to samo piekło.

A żeby tego wszystkiego jeszcze nie było mało, to zdarzają się sytuacje, gdy ktoś próbuje poderwać Twoją dziewczynę na Twoich oczach. Bezczelnie ignorując Cię jakbyś był powietrzem.

To dodatkowo jeszcze obniża Twoją samoocenę i jest przyczyną drugiego jeszcze większego problem…ZAZDROŚCI

Jak radzić sobie zazdrością?

Jednym z najlepszych sposobów na radzenie sobie z zazdrością jest nauczenie się zachowywania dystansu do tego wszystkiego. Możesz dosłownie zachować się tak, że stoisz z boku i z politowaniem patrzysz jak Ci nędznicy próbują się dobrać do twojej dziewczyny.

Z czasem może Cię nawet zacząć śmieszyć jacy inni faceci są nieudolni i beznadziejni. Obserwuj ze spokojem i drwiącym uśmiechem na ustach ich żałosne próby. Kiedy już zobaczysz ich porażkę wtedy najlepiej jeszcze ponabijaj się z nich z własną dziewczyną. Omówcie cały „podryw", tak żebyś jej pokazał, że śmieszą Cię te nieudolne próby podrywania.

Pokażesz jej w ten sposób, że jesteś w 100% pewny siebie i znasz własną wartość i nie musisz się przejmować jakimiś tam frajerami (nawet jeśli to w teorii lepsi faceci od Ciebie).

Najważniejsze przekonanie, które sprawi, że nie stracisz dziewczyny
Chodzi mi o to, że musisz pokonać swój strach/zazdrość/brak pewności siebie i zrozumieć, że nie dzieje się nic czego miałbyś się bać.

Pokaż dziewczynie, że byle kto nie sprawi, że będziesz panikować i zachowywać się jak zazdrośnik. Dosłownie powinieneś mieć trochę aroganckie (oczywiście bez przesady) nastawienie, że ty jesteś absolutnie najlepszym facetem dla niej i nikt Ci nie jesteś w stanie ją odbić.

Jeśli chcesz nauczyć się więcej na temat tego, jak zdobyć dziewczynę i jeszcze nabrać pewności siebie i przestać być zazdrosnym to mam dla Ciebie dobrą wiadomość.
Wcale nie musisz poświęcać setek godzin na spotykanie się z różnymi dziewczynami i “uczuć” się kobiet od początku. Nie musisz czytać dziesiątek książek, przerabiać szkoleń o podrywaniu i kobiecej psychice. Nie musisz też być komandosem, żeby być pewnym siebie mężczyzną.

Wystarczy, że poświęcisz czas i zdobędziesz trochę wiedzy, którą ja za Ciebie zdobyłem i teraz się nią dzielę.

Poświęciłem wiele lat, aby zrozumieć co naprawdę interesuje kobiety i jak zdobyć tą jedyną. Możesz skorzystać z lat wysiłku, energii, czasu, pieniędzy, które ja poświeciłem i nauczyć się wszystkiego ode mnie i to szybciej niż myślisz. Zapisz się teraz na moją listę subskrybentów i przekonaj się samemu, o czym mówię.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, jak poderwać dziewczynę to powinieneś odwiedzić mój blog o podrywaniu dziewczyn: 
Uwodzić-Uwodzicielki.pl

Możesz też zapisać się na moją listę subskrybentów, gdzie będę Ci wysyłał darmowe porady na ten temat podrywania. Zapisz się tutaj.

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1292
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2059
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1425
12
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1621
12
komentarze: 68 | wyświetlenia: 1020
12
komentarze: 93 | wyświetlenia: 793
11
komentarze: 72 | wyświetlenia: 799
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1527
11
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2136
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1030
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 509
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 934
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 454
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  ykes,  19/07/2012

"Cześć, jestem Adrian. Zapamiętaj to imię bo za godzinę będziesz je wykrzykiwać."

Ykesiu, ty po barach często chadzasz???

  ykes,  19/07/2012

Sugerujesz, że już kiedyś się spotkaliśmy?

Hehe... nie dowiesz się dopóki nie skonfrontujemy naszych facjat :)

O święty Judo... Dobrze, że po barach nie chodzę:PDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska