Login lub e-mail Hasło   

List otwarty do Prokuratury Generalnej

Wobec indolencji ludzi i instytucji, które mają statutowy obowiązek zająć się sprawą, zdecydowałem się napisać ten list.
Wyświetlenia: 1.777 Zamieszczono 19/10/2012

Szanowny Panie Prokuratorze,

Odkryłem, że umiejętność pływania jest umiejętnością złożoną, wykonywaną w obcym środowisku. Żeby nabyć lub nauczyć kogoś takiej umiejętności, trzeba wiedzieć, jakimi metodami człowiek przygotowuje się do działania w obcym środowisku, jak się nabywa umiejętności złożone i jakie zadanie spełnia symulacja. Żadnego, z powyższych punktów, nie znają, nie stosują tzw. nauczyciele pływania. Kto nie zna choćby jednego z wymienionych punktów, a mieni się być nauczycielem, instruktorem, ekspertem i bierze za swoją działalność pieniądze - jest oszustem, który popełnia przestępstwo z art. 286 kk.
Utrzymywanie nieświadomych ludzi w błędnym przeświadczeniu, jakoby zdolność przemieszczania się po powierzchni wody była umiejętnością pływania, należy nazwać zbrodnią. Zbrodnią, która pochłania życie kilkuset ludzi w Polsce i kilkudziesięciu tysięcy na świecie oraz stawia psychologiczne bariery niemożności przed ludźmi niepełnosprawnymi.
W tym zbrodniczym procederze, w sposób czynny biorą udział wszyscy, którzy twierdzą (i myślą), że uczą pływania, rektorzy i profesorowie AWF-ów, oraz, poprzez akceptację, instytucje państwowe, społeczne i medialne, których nie widzę potrzeby wymieniać.
Oczekuję podjęcia stosownych działań wobec zbrodniczej struktury lub oskarżenia mnie o oszczerstwo.
Dodam, że uruchomienie rutynowej procedury i powierzenie sprawy Prokuraturze Rejonowej mija się z celem, ponieważ Prokurator Rejonowy, którym poprzednim razem był prok. Artur Jończyk, ma prawo nie rozumieć zagadnienia, a jego ewentualnym konsultantem będzie beneficjant i czynny uczestnik zbrodniczej struktury.

Z poważaniem,
Leszek Małkowski.

Ps. Więcej o zagadnieniu: http://www.youtube.com/watch?v=-jk1i1U50_8,  http://leszekm.blogspot.com/

Podobne artykuły


18
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2821
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1063
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 931
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 957
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 523
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 670
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 826
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1823
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 620
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 966
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 529
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 489
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  jotko49,  19/10/2012

Żem nie kumaty to wiem , ale żeby aż tak?
Można by bliżej wyjaśnić problem " z czym ten temat się je" ?
W czym sedno i pies pogrzebany...

Zakładam, że zaglądnął Pan na podane adresy. Jeżeli, mimo to Pan nie rozumie, to proszę się nie martwić. Profesorowie AWF-ów, redaktorzy telewizyjni, redaktorzy takich gazet jak "Discovery", "Świat Nauki", "Wiedza i Życie", "Focus" też nie są w stanie tego zrozumieć. Trzeba mieć wiedzę ogólną dotyczącą nabywania umiejętności złożonych, wykonywanych w obcym środowisku i potrafić tę wiedzę zastosowa ...  wyświetl więcej

  jotko49,  20/10/2012

Oczywiście zajrzałem. Lecz sposób promowania swego bloga i filmu moim zdaniem podchodził pod spam. Wydawało by się że czytelnik chciałby nieco więcej jasnej informacji nad zasadnością listu otwartego, by nie odbierać tego jako Public relations, czy nie daj Boże pieniactwa.
A co do promowanej techniki utrzymywania się na wodzie, ciekawa i raczej znana posiadającym umiejętność pływania. No i ...  wyświetl więcej

Szanowny Panie. Pan jest w klatce. Ja widzę zagadnienie z zewnątrz klatki. Szanujmy się, ale nie ma porozumienia między kimś kto jest w klatce, a kimś, z zewnątrz klatki.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska